Saint Martin’s University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת סנט מרטין בלייסי, וושינגטון היא אחת מתוך 14 מכללות ואוניברסיטאות בנדיקטיים בארצות הברית וקנדה, והיחידה ממערב להרי הרוקי. זהותנו, שהוקמה בשנת 1895 על ידי נזירים מהמסדר הרומי-קתולי של סנט בנדיקטוס, נעוצה במסורת הקתולית והבנדיקטית שלנו. סנט מרטין הוא חבר במכללות העצמאיות בוושינגטון.

בהנחיית עקרונות המסורת האינטלקטואלית הקתולית, Saint Martin's University משתדלת לאחד קפדנות ומצוינות אקדמית עם מחשבה מוסרית ואחריות חברתית - השכלה גבוהה שמבקשת לשרת ולקדם את טובת הכלל - השכלה גבוהה שמבקשת לשנות חיים על ידי התמודדות עם סוגיות אמונה, סיבה, שירות וקהילה. אנו באים יחד, סגל, צוות וסטודנטים, ויוצרים קהילה של אנשים הלומדים לחיות חיים משמעותיים. קדושים חושבים, מתפללים, משרתים, משחקים וחיים עם הלב.

עובדות מהירות

 • הרשמה לתואר ראשון (בערך): 1300
 • הרשמה לתארים מתקדמים (בערך): 250
 • לאומים המיוצגים בקמפוס: 19
 • אמונות המיוצגות בקמפוס: 20+
 • פרופיל שנה א '(נכנס 2018)
  • אחוז התלמידים שהם קתולים: 45%
  • אחוז התלמידים המזהים כמגוון אתני: 59%
  • אחוז הסטודנטים שנמצאים ראשונים במשפחתם לומדים במכללה: 35%
  • אחוז התלמידים עם הצורך המקבלים תמיכה או עזרה כספית: 97%

מסדר בנדיקטוס הקדוש

כריזמות הקהילה והאיזון מודגמות ומטפחות באופן ייחודי ברוחניות בנדיקטנית:

בנדיקטוס הקדוש קרא לנזירים שלו לקהילה - חיים משותפים של תפילה, עבודה ולימוד. בנדיקט היה משוכנע שכל מה שאנחנו צריכים ללמוד על אהבת אלוהים, לאהוב אחד את השני ואהוב את עצמנו - נעשה בהקשר של קהילה. הקהילה הבנדיקטית, אף שהיתה התרופה לאינדיבידואליזם, יש לה תמיד יראת כבוד לייחודיות. על ידי עיצוב אנו עומדים כתף אל כתף עם אנשים שעשויים להיות שונים מאד מעצמנו - זה נתפס כנכס - לא מפריע.

איזון בין חיי הנפש לחיי הרוח והגוף הוא בנדיקטיין בהחלט. שלטון בנדיקטוס הקדוש מגלה באופן ברור זמן לתפילה, עבודה ולימוד לכל חברי הקהילה. האיזון הבנדיקטיני הזה בא לידי ביטוי בתמות הליבה שלנו אמונה, סיבה ושירות. אצלנו בסנט מרטין אנו שואפים לטפח ולפתח את האדם כולו באמצעות תכניות אקדמיות, רוחניות, אתלטיות ואחרים מצוינים ומשולבים.

מטרתנו היא סטודנטים לתארים מתקדמים שיש להם תשוקה לכל החיים, הם מחויבים לפיתוח עצמי רוחני, ומחויבים לשירות מוחשי המבקש ליצור סדר שלום ושלווה מבחינה חברתית בעולמנו.

133255_133145_2017_OldMain.jpg

הַאֲמָנָה

אוניברסיטת סנט מרטין היא מוסד מקיף המציע תוכניות לתואר ראשון ושני. סנט מרטין, שהוקם בשנת 1895, הוא המשמר החינוכי של מנזר סנט מרטין, מנזר בנדיקטיני של הכנסייה הרומית-קתולית, שחבריה מתפללים, עובדים וחיים יחד בקמפוס האוניברסיטה.

אוניברסיטת סנט מרטין מוסמכת אזורית על ידי הוועדה הצפון-מערבית למכללות ואוניברסיטאות. ההסמכה של מוסד להשכלה גבוהה על ידי נציבות צפון-מערב למכללות ואוניברסיטאות מעידה שהוא עומד או עולה על הקריטריונים להערכת איכות מוסדית המוערכת באמצעות תהליך ביקורת עמיתים. מכללה או אוניברסיטה מוסמכת הם האמצעים העומדים לרשות המקורות הדרושים בכדי להשיג את מטרותיה המוצהרות באמצעות תכניות חינוך מתאימות, עושה זאת באופן משמעותי ומעניק ראיות סבירות לכך שהיא תמשיך לעשות זאת בעתיד הנראה לעין. יושרה מוסדית מטופלת גם באמצעות הסמכה.

ההסמכה של נציבות צפון-מערב לקולג 'ואוניברסיטאות אינה חלקית אלא חלה על המוסד בכללותו. כיוון שכך, אין זה ערובה לכל קורס או תוכנית המוצעת או למיומנותם של בוגרי יחיד. במקום זאת, היא מספקת הבטחה סבירה לגבי איכות ההזדמנויות הניתנות לסטודנטים המגיעים למוסד.

תכניות ההנדסה האזרחית וההנדסת מכונות שלנו לתואר ראשון מוסמכות על ידי נציבות ההסמכה להנדסה של ABET; תוכניות החינוך שלנו מוסמכות על ידי מועצת החינוך של מדינת וושינגטון והמועצה להסמכת הסמכת מחנכים (CAEP); תוכניות העבודה הסוציאלית שלנו מוסמכות על ידי המועצה לחינוך לעבודה סוציאלית (CSWE); בית הספר לעסקים שלנו הוסמך על ידי מועצת ההסמכה של בתי ספר לעסקים ותוכניות (ACBSP); תכנית הסיעוד היא חברה באיגוד האמריקני למכללות לסיעוד (AACN); תכנית RN ל- BSN מאושרת על ידי נציבות אבטחת איכות הסיעוד של וושינגטון; התוכנית לתואר שני בבתי חולים בסיעוד באוניברסיטת Saint Martin's University מוסמכת על ידי הוועדה לחינוך לסיעוד קולגייט.

האוניברסיטה חברה באיגוד האמריקני של המכללות להתאחדות להשכלה גבוהה, המועצה למכללות עצמאיות, המועצה לקידום ותמיכה בחינוך, מכללות עצמאיות בוושינגטון, האגודה הלאומית לחינוך קתולי, האגודה הצפון-מערבית למכללות ואוניברסיטאות פרטיות, וושינגטון ידידי ההשכלה הגבוהה, מכללות הזדמנות חברי השירות וההתאחדות האמריקאית למכללות ואוניברסיטאות בנדיקטיניות.

תכניות הלימוד של אוניברסיטת סנט מרטין מאושרות על ידי הסוכנות המאשרת את מועצת התיאום להשכלה גבוהה במדינת וושינגטון (HECB / SAA) לצורך הרשמה לאנשים הזכאים לקבל הטבות חינוכיות תחת כותרת 38 ותואר 10. בית ספר זה מורשה על פי החוק הפדרלי להרשם לא-עולה. סטודנטים זרים.

Saint Martin's University שמרה לעצמה את הזכות לערוך שינויים שהיא מוצאת נחוצה בנוהלים, מדיניות, לוחות שנה, תכנית לימודים, תכניות אקדמיות כוללות או ראשי תיבות ועלויות.

133256_133142_2010_SpanglerHall_Residence.jpg

יוזמות

כדי לענות על המשך צרכיה של קהילת סן מרטין, משרד לקידום מוסדי עובד קשה בכדי להחיות את החלומות הללו. באמצעות מאמצים ושיתופי פעולה מתואמים, מתוכננים קמפיינים סביב היוזמות שקבע מועצת הנאמנים שלנו בכדי לספק לקהילה של סנט מרטין את המשאבים הדרושים כדי להמשיך לעמוד בציפיות התלמידים שלנו.

יוזמת מדע

כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של סטודנטים המחפשים תארים ב- STEM, אוניברסיטת סנט מרטין מצטרפת לתנועה לאומית להגדלת בוגרי המדע והמתמטיקה של אמריקה עם קמפיין יוזמת המדע שלנו. במדינת וושינגטון יש את אחד הריכוזים הגבוהים ביותר של משרות STEM במדינה, אבל אנחנו אחת המדינות הנמוכות ביותר לייצור בוגרים אלה. בניין המדע החדש של סנט מרטין יהיה ממוקם אסטרטגית ליד אולם קבולה ובית היציקה פאנוביץ ', ויצור משולש STEM בקמפוס.

יוזמת הנדסה

יוזמת ההנדסה הייתה קמפיין מוצלח לשיפור מתקני בית הספר להנדסה. הושלמו ב -2012 וב -2016 בהתאמה, אולם קבולה והמעבדה התעשייתית Panowicz מבצעות את מעבדות ההנדסה של סנט מרטין ומציעות סביבות עבודה ייחודיות לשיתופי פעולה עבור התלמידים כדי למקסם את החוויה החינוכית שלהם.

יוזמת יום השנה 125

לרגל חגיגות ה -125 שנה לאוניברסיטת סנט מרטין, אנו גאים להכריז על יוזמת התרמה מקיפה שתסייע במימון ותמיכה ב -125 השנים הבאות בסנט מרטין. החל מסוף 2019, אוניברסיטת סנט מרטין תחגוג עם אירועים רבים שיעסקו בוגרים, תומכים, סטודנטים נוכחיים, אנשי צוות ופקולטה בכדי להקל על התמיכה בקמפיין המקיף.

מַנהִיגוּת

אנו, הפקולטה, הצוות, הנאמנים והמינהל באוניברסיטת Saint Martin's University מתחייבים לספק לסטודנטים שלנו לא פחות מהחינוך הטוב ביותר, כזה שהוא הוליסטי באופיו, ושיתופי ואינטגרטיבי בגישה.

Saint Martin's University היא קהילה מכילה של לומדים והוגים, הנעוצה במסורת ומעוררת השראה לקראת התקדמות. על פי המסורת האינטלקטואלית הקתולית, Saint Martin's University משתדלת לאחד את הקפדנות והמצוינות האקדמית עם מחשבה מוסרית ואחריות חברתית: השכלה גבוהה המבקשת לשרת ולקדם את טובת הכלל. מונחה על ידי הערכים הבנדיקטיניים שלנו, סנט מרטין מחבק את אידיאל האיזון: החינוך כרוך בפיתוח האדם כולו - הנפש והגוף, הלב והנפש.

כקתולים ובנדיקטינים, לסנט מרטין יש הזדמנות וחובה לחנך את הדור הבא של המנהיגים להיות אזרחי העולם המודעים, שיכולים להפגין חוכמה וחמלה במחשבה ובאמצעות פעולה.

אצלנו בסנט מרטין התלמידים לומדים לעשות שינוי חיובי בחייהם ובחייהם של אחרים. במסגרת לימודיהם ופעילויותיהם מחוץ לכיתה, הם מוסמכים להמשיך בחיים שלמים של למידה והישגים.

אנו, הפקולטה, הצוות, הנאמנים והמינהל בשכנתנו של סנט מרטין, לספק לסטודנטים שלנו לא פחות מהחינוך הטוב ביותר.

133254_133144_2017_WalkfromResHalls1.jpg

משימה

Saint Martin's University היא מוסד בנדיקטיני קתולי להשכלה גבוהה המאפשרת לסטודנטים להמשיך לאורך החיים של למידה והישג בכל תחומי העשייה האנושית. תלמידיו של סנט מרטין לומדים לעשות שינוי חיובי בחייהם ובחייהם של אחרים באמצעות אינטראקציה של אמונה, סיבה ושירות. האוניברסיטה מכבדת הן את קדושת האדם והן את חשיבות הקהילה במסע ההתהוות המתמשך.

הֶקשֵׁר

Saint Martin's University הוקמה בשנת 1895, והיא המשימה החינוכית של מנזר סנט מרטין, מנזר בנדיקטרי קתולי, שחבריו מתפללים, עובדים וחיים יחד בקמפוס האוניברסיטה. היופי הפיזי בקמפוס של 300 דונם של סנט מרטין משקף את האופי האינטלקטואלי והרוחני העשיר של נוכחותו בצפון מערב האוקיאנוס השקט.

מאפיינים חיוניים של חיי האוניברסיטה מונפשים על ידי זהותם הבנדיקטית והשתתפותם במסורות בנות מאות שנים של מחשבה אינטלקטואלית וחיפוש אחר האמת.

כך, האוניברסיטה מכבדת את הסטודנטים ומדריכה אותם להשגת מצוינות אקדמית. הוראה מעולה היא הנורמה הצפויה. תכנית הלימודים האוניברסיטאית נטועה במסורת הארוכה של האומנויות הליברליות, ומטפחת את היצירתיות ואת היכולת לתקשר ולנהל רעיונות; חשיבה ביקורתית וחקירה עצמאית; מיומנות אקדמית; היווצרות שיפוטים אתיים נכונים; ושירות לאנושות.

האוניברסיטה משקפת את סגולה הבנדיקטיני של האירוח, ובברכה מחפשת סטודנטים לא רק מצפון מערב האוקיאנוס השקט אלא גם ממקומות אחרים במדינה ובעולם בקמפוסים הראשיים והרחבים שלה. אוצרות סנט מרטין אוצרים אנשים מכל הגילאים, הדתות והלאומים, שכן הם מעודדים הכרה בנקודות מבט מגוונות והערכה של כל התרבויות.

133257_133143_2014_EngineeringCebulaHall_OGradyLibrary.jpg

מיקומים

לייסי

כתובת
Saint Martin's University
5000 Abbey Way SE
Lacey, WA 98503-3200

98503-3200 לייסי, וושינגטון, ארצות הברית