Simpson College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות סימפסון

נוסד בשנת 1860, סימפסון הכין דורות של תלמידים עבור קריירה מוצלחת, בתי ספר בוגרים או עבודות שירות. הקמפוס היפה שלנו יושב על 75 דונם באינדיאנולה, איווה ומציע את הטוב שבשני העולמות: סביבה אקדמית וטיפוח זה קרוב קריירה, אפשרויות התמחות ובידור זמין עיר הבירה של איווה.

רוב הפרופסורים שלנו להחזיק את המעלות הגבוהות ביותר בתחומם, והם מחויבים לעזור יותר מ -1,400 הסטודנטים להגשים את חלומותיהם. חיי הסטודנט הוא מרגש וממלא, עם עשרות הזדמנויות לתלמידים להשתתף, בכל דבר, החל חיים מיוונית הקולג'ים וספורט בין החומות. ההצלחה של סימפסון בקידום תוכניות איכות מתן ערך יוצא דופן הוכרה ארצית ידי המכללות התחרותיות החדשות בארה"ב של פיטרסון. זהו קולג 'גדול, וככל שאנשים לומדים על סימפסון, מתרשם יותר הם הופכים. אנו מזמינים אתכם לבקר להעיף מבט מקרוב.

בקצרה נוסד בשנת 1860, מכללת סימפסון הוקמה על ידי חברי הכנסייה המתודיסטית איווה ארצות.

האמנה מכללת סימפסון כבר מוכר במלואו על ידי הנציבות ההשכלה הגבוהה וחבר מרכז צפון איגוד מאז 1913.

מיקומים Indianola, איווה, קהילה של 13,000 אנשים הממוקם 12 ק"מ דרומית Des Moines, שהיא עיר הבירה המשגשגת של איווה. סימפסון יש גם בקמפוסים במערב דה מוין, אנגני.

קמפוס ראשי שמונים וחמישה דונם מהווים הקמפוס המרכזי של סימפסון באינדיאנולה עם 34 מבנים גדולים, לרבות: הול קולג ', וואלאס הול, מרי ברי הול, ג'ורג' וושינגטון קארבר Science Center, ספרייה דאן, קנט קמפוס המרכז, קפלה הזיכרון סמית, בלנק מרכז אמנויות הבמה, אתלטי המרכז למוסיקה Complex, איימי רוברטסון והנרי H. ו Thomas H. מקניל הול.

אופי מכללת סימפסון היא קשורה United Methodist, עצמאית, ראשון, ומעורבת, מכללה במדעי רוח.

שנה אקדמית שני סמסטרים של ארבעה חודשים ואחד לטווח של שלושה שבועות בחודש מאי, אשר מאפשר לימוד מיוחד או מחוץ לקמפוס, המרכיבים את שנת הלימודים.

מספר הפקולטה פקולטת יחס תלמיד פרופסור אחד לכל 13 תלמידים עם 86 אחוז 95-החבר, סגל במשרה מלאה לאחר הרוויח את התואר הגבוה ביותר בתחומם.

מספר תלמידים ציבור הסטודנטים מורכב 1,400 סטודנטים במשרה מלאה ו -300 סטודנטים במשרה חלקית.

הודאה טופס בקשה, תמלילים בתיכון, ציוני ACT או SAT והמלצה מן הקרן או יועצת נחשבים בתהליך קבלה.

עלויות עלויות עבור 2016-17 שנת הלימודים הינם כדלקמן: שכר הלימוד ודמי 35,876 $; חדר סטנדרטי עולה 3,860 $; לתקינה מחייבת 4,103 $.

מייג'ורס, קטינים & תוכניות סימפסון מציע 80 המטבעות העיקריים, קטינים ותוכניות.

ארגונים מחוץ למסגרת הלימודים שימונים וארבעה אחוזים של תלמידים מעורבים במועצות תלמידים, עיתון, רדיו, ספורט הקולג'ים ו עירוני, חיים יווניים, פעילויות מחלקתיות, כבוד וקבוצות מקצועיות, מוסיקה, דרמה, דת וקבוצות אינטרס אחרות.

ספורט הקולג'ים גברים: בייסבול, כדורסל, קרוס קאנטרי, כדורגל, גולף, כדורגל, טניס, אתלטיקה קלה, היאבקות; נשים: כדורסל, קרוס קאנטרי, גולף, סופטבול, כדורגל, שחייה, טניס, מסלול & שדה, כדורעף

  • כנס האתלטיקה האחרון איווה הקולג'ים אלוף (מאז 1987).

כיבודים אגודים מקצועי אלפא Lambda דלתא; אלפא סיגמא Lambda; Beta Beta Beta; אפסילון סיגמא; מו Phi אפסילון; אומיקרון דלתא קאפה; Phi אלפא תטא; סינפוניה Phi אלפא מו; האגודה לחינוך הסטודנטים.

ארגונים יווניים אגודות סטודנטים: אלפא טאו אומגה, Kappa תטא Psi, למבדה צ'י אלפא, Sigma אלפא אפסילון ואחוות: דלתא דלתא דלתא, Kappa Kappa גמא, Pi Beta Phi, Sigma Lambda גמא

עובדות מובחנות סימפסון מוכר בגין תוכניות איכות הערך שלה על ידי המכללות התחרותיות של פיטרסון ידי US News ו- World Report. בנוסף, סימפסון מדורגת בין 100 המכללות המובילות באחוז התלמידים הלומדים בחו"ל, על פי חדשות ארה"ב World Report. סימפסון הוא גם בית הקיץ של להכרה בינלאומית Des Moines מטרו אופרה. מדען ציין ג'ורג 'וושינגטון קארבר החל את קריירת המכללות שלו סימפסון בשנת 1890.

מנהלי הראש יו"ר חבר הנאמנים: Sunnie Richer הנשיא: ג'יי סימונס הנשיא הקבינט

מיקומים

אינדיאנולה

Simpson College

כתובת
701 North C Street
Indianola, Iowa 50125

50125 אינדיאנולה, איווה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 515-961-6251