קרא את התיאור הרשמי

אודות

אוניברסיטת מדינת קרוליינה הדרומית שמרה על מורשת של מצוינות בחינוך. יש לנו כבר בית לדורות של חוקרים ומנהיגים בעסקים, שירות צבאי, ממשלה, אתלטיקה, חינוך, רפואה, מדע, טכנולוגיה והנדסה ועוד. ממוקם באורנג'ברג, SC, מדינת SC הוקמה כמכללת מענק ארץ עם משימה של מתן חינוך ושירות לאזרחי המדינה. במאה הראשונה שלה, מדינת SC הייתה מנהיג בחינוך ובממשיכה להוביל את הדרך למאה הבאה.

היסטוריה של אוניברסיטת מדינת SC

נוסד בשנת 1896 כמכללה הציבורית הבלעדית של המדינה לנוער שחור, דרום קרוליינה סטייט שיחק תפקיד מפתח בחינוך של האפרו-אמריקאי במדינה והאומה. כמוסד ארץ-מענק, זה נאבק כדי לספק הכשרה חקלאית ומכאנית לדורות של צעירים שחורים. באמצעות תכנית ההרחבה שלה, היא שלחה את סוכני חווה והדגמה הביתה למחוזות כפריים לספק ידע ומידע למשפחות החווה שחורה עניות.

האוניברסיטה חנכה עשרות מורים לבתי הספר הציבוריים. היא סיפקה חינוך במדעים, ספרות והיסטוריה. התמיכה של קרן רוזנוולד ודירקטוריון החינוך הכללי עזרה המוסד לשרוד את השפל. לאחר מלחמת העולם השנייה, בית המחוקקים של המדינה יצרו תכנית לתואר שני ובית ספר למשפטים בדרום קרוליינה סטייט, כדי למנוע מתלמידים שחורים להירשם באוניברסיטת התוכניות לתואר השני והשכלה המשפטית של דרום קרוליינה. המחוקק גם גדל באופן דרמטי מימון במכללה במאמץ להפוך את "נפרדת אבל שווה" מציאות בהשכלה גבוהה בדרום קרוליינה. במהלך מאות 1950 ו -1960 של תלמידי מדינת SC השתתף בהפגנות זכויות אזרח מקומיות ונעצרו. בשינה 1968 שלושה צעירים נרצחו ונפצעו 27 בקמפוס על ידי שוטרי סיור כביש מדינה בטבח אורנג'ברג.

מאז 1966, מדינת SC הייתה פתוחה לסטודנטים ואנשי סגל לבנים, אבל זה במידה רבה שמרה על המשימה והאופי שלה כמוסד היסטורי שחור. בשינה 1971, התכנית הופסקה החקלאית וחוות המכללה הפכו למרכז בילוי קהילה בהיקף של מסלול גולף, כמו גם מגרשי כדורגל ובייסבול. כיום יש כמעט 5000 תלמידים התמחות במגוון רחב של תוכניות הכוללות חקלאות, חשבונאות, אמנות, אנגלית, ודרמה, כמו גם שיווק אופנה, פיסיקה, פסיכולוגיה, ומדעי מדינה.

משימה

אוניברסיטת דרום קרוליינה מדינה (SC מדינה) היא מוסד היסטורי שחור ציבורי 1,890 ארץ-מענק בכיר מקיף של כ 4,500-6,000 תלמידים. ממוקם באורנג'ברג, דרום קרוליינה, אוניברסיטת מדינת SC מחויבת לספק לתוכניות לבחינות בגרות באיכות סבירים ונגישים בתחומי עסקים, הוחל מדעים מקצועיים, מתמטיקה, מדעי טבע, הנדסה, טכנולוגיה והנדסה, חינוך, אמנויות, מדעי הרוח ו. מספר התוכניות מוצע ברמת התואר השני בהוראה, שירותי אנוש וחקלאות, ותוכניות מומחה ודוקטורט החינוכיות מוצעות במנהל חינוך.

אוניברסיטת מדינת SC מכינה בוגרים מיומנים, מוכשרים ומודעים מבחינה חברתית כדי לאפשר להם לעבוד ולחיות באופן פרודוקטיבי בחברה דינמית, גלובלית. באמצעות טכנולוגיה ושיטות מסורתיות של הוראה ולמידה, מחקר ושירות, האוניברסיטה משפרת את איכות חייהם של אזרחים ותורמת להתפתחותה הכלכלית של המדינה והאומה.

(הצהרת כוונות זו אושרה על ידי מועצת המנהלים אוניברסיטת SC המדינה נאמנים ביום 30 במרס 2010 ועל ידי נציבות הדרום קרוליינה בהשכלה גבוהה 6 במאי, 2010.)

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

South Carolina State University

נכון לעכשיו, תכנית ההנדסה הגרעינית (NEP) היא בשותפות עם שני צפון קרוליינה סטייט (NC מדינה) וUWM. במסגרת ההסכמים אלה, סטודנטים בתכנית להנדסה הגרעינית להשלים את המחצית השני ... [+]

הנדסה גרעינית

בחודש ספטמבר של אוניברסיטת 2002 דרום קרוליינה מדינה (אוניברסיטת מדינת SC) בשיתוף עם האוניברסיטה ויסקונסין-מדיסון (UWM) קיבל אישור על ידי נציבות דרום קרוליינה בהשכלה גבוהה להציע רווקים של מדע תואר בהנדסה גרעינית. הסכם זה היה ייחודי בגישתה והראשונה מסוגו בתחילת הרנסנס הגרעיני. הסכם זה נערך ביוזמת בשל הצורך להרחיב את הכללתם של מיעוטים בכל הרמות של אנרגיה גרעינית, מחקר, פיתוח, וייצור. נכון לעכשיו, תכנית ההנדסה הגרעינית (NEP) היא בשותפות עם שני צפון קרוליינה סטייט (NC מדינה) וUWM. במסגרת ההסכמים אלה, סטודנטים בתכנית להנדסה הגרעינית להשלים את המחצית השנייה של השנה הבכירה שלהם בבית או בUWM או אוניברסיטת מדינת צפון קרוליינה על מנת לעמוד בכל הדרישות לקבלת תואר ראשון של מדע תואר בהנדסה גרעינית (שמעניק מדינה באוניברסיטת SC). ... [-]

ארצות הברית אורנגבורג
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
South Carolina State University

תכנית המשפט הפלילית מציעה גישה בין-תחומית לחקר פשיעה, תאוריות סיבתיות פשע, וההערכה של תגובותיה של חברה אליו. ... [+]

תכנית המשפט הפלילית מציעה גישה בין-תחומית לחקר פשיעה, תאוריות סיבתיות פשע, וההערכה של תגובותיה של חברה אליו. תלמידי התמחות במשפט פלילי לנקוט בשורה של קורסי ליבה המכסים את כל השלבים משלושת המרכיבים של מערכת המשפט הפלילית: אכיפת החוק, בתי משפט, ותיקונים. קורסים באנגלית, מדעים, מתמטיקה, מדעי חברה ומדעי הרוח, נכללים כחלק מתכנית לימודי ההשכלה הכללית באוניברסיטה. קורסי שפה זרה נדרשים על מנת לעזור להכין את התלמידים לעבודה וחיים בחברה מגוונת מבחינה אתנית והתרבותית.... [-]

ארצות הברית אורנגבורג
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Welcome to South Carolina State University