קרא את התיאור הרשמי

משרת המשיח עם העולם המקראי צפה באווירה נוצרית

SBC הוא המכללה בשבילך. לאנשים רבים יש את התפיסה המוטעית כי מכללת התנ"ך היא רק עבור אלה במשרה מלאה נוצריות vocations, כגון כמרים. האמת היא שמכללת תנ"ך דומה במובנים רבים לכל מכללה אחרת.

aboutCampus.jpg

הדרום-מזרחי מציע תוכנית לימודים דו-שנתית מצוינת לאלה שרוצים להתחיל בקריירת הקולג 'שלהם באווירה נוצרית. תלמידים אלה יכולים להעביר את הזיכויים שלהם למכללה או אוניברסיטה בכירה כדי להמשיך את לימודיהם בתחום מתמחות יותר.

כן, בנושאים המוצעים, בחוויית הקמפוס ובמצוינות האקדמית, מכללת תנ"ך דומה לכל מכללה אחרת; עם זאת, הדרכים שבהן אנו שונים מציבים אותנו בנפרד מכללות אחרות. אוכלוסיית הסטודנטים הקטנה יותר, תשומת הלב האישית, אווירה נוצרייה בתוך הכיתה ומחוצה לה, וההנאה שבקמפוס מיוחד הופכת את החוויה הדרום-מזרחית ליתרון למשך שארית חייך.

הצהרת משימה

מטרת Southeastern Baptist College - Southeastern Baptist College היא לפאר את האל על ידי מתן חינוך איכותי איכותי מתפיסת עולם מקראית באווירה נוצרית, ובכך לפתח צמיחה נוצרית בקרב התלמידים ולהכין אותם לשירות בממלכת האלוהים.

Southeastern Baptist College מבקש להכשיר גברים ונשים בקהילה הנוצרית המבטא רצון להיות מעורב כנסייה הקשורים הייעוד. ההכשרה ניתנת בקמפוס ובאמצעות הרחבות על מנת לסייע בהכנת אנשים למשרדים בפסטוראט, עבודה מיסיונרית, משרדי מוזיקה, חינוך נוצרי ומשרדי נוער. Southeastern Baptist College גם מבקשת להכשיר אנשים שרוצים לקבל את הקורסים היסודיים של הלימודים בקולג 'בסביבה אקדמית רוחנית כפי שסופקו על ידי Southeastern Baptist College . כל הקורסים נלמדים באופן המשלב את האמונה והלמידה, ובכך מעניק את ההכרה הנדרשת לאלוהים של כל האמת.

Southeastern Baptist College מבקש לשרת את הקהילה הנוצרית על ידי מתן מספר מוגבל של אשראי ולא קורסים אשראי לאלה שאינם בוחרים להמשיך תוכנית מובנית לעבר תואר מסוים, תעודה, או תעודה.

הַאֲמָנָה

Southeastern Baptist College הוא מוכר על ידי המדינה על ידי ועדת מיסיסיפי על הסמכה המכללה (MCCA) , ועל ידי האגודה עבור מקרא ההשכלה הגבוהה (ABHE) (ABHE) ברמה הלאומית.

השתייכות

Southeastern Baptist College הוא בבעלות ומופעל על ידי המטביל המיסיונרית של מיסיסיפי. הוא חבר של האגודה מיסיסיפי של מכללות וגם את האגודה עבור השכלה גבוהה המקרא (ABHE).

Affordability

Southeastern Baptist College הוא בין המכללות הפרטיות הזולות ביותר במדינה. רוב התלמידים למצוא את עלות נוכחות אטרקטיבי מאוד ובמחיר סביר. תוכנית פיננסית כדי לענות על הצרכים שלך ניתן לסדר.

תשומת לב אישית

הכיתות הקטנות בסאות'אסטרן מאפשרות לסטודנטים לקבל תשומת לב אישית מחברי סגל ואנשי סגל אחרים. בדרום מזרח כולם מכירים את כולם על בסיס אישי. אתה תהיה יותר ממספר בקמפוס שלנו. אנו מתמחים האירוח הנוצרי שביעות רצון התלמידים.

חיי תלמיד

לסטודנטים ניתנות הזדמנויות לפעילות מחוץ לבית, המספקות המלגה ואינטראקציה אישית באמצעות ארגוני קמפוס שונים. כמה ארגונים כאלה כוללים את המקהלה של המכללה, אגודת הסטודנטים הבפטיסטים (ABS), ברית השרים ומלגת הסטודנטים.

בין הסטודנטים יש אווירה של ידידות ושיתוף פעולה. אנחנו משפחה במכללה. חיי המעונות גם מאפשרים לסטודנטים ליהנות מזמנם מחוץ לכיתה.

מקום

Southeastern Baptist College ממוקם לורל יפה, מיסיסיפי. Laurel ממוקם 30 ק"מ צפונית Hattiesburg; 50 ק"מ דרומית מרידיאן; 80 ק"מ דרומית מזרחית לג'קסון; ו 125 קילומטרים צפונית לחוף המפרץ.

כדי להגיע למכללה מ- Interstate 59, צא ביציאה 95B אל השדרה 16 ​​צפון. בצע 16th Avenue North (גם כביש 15 N) במשך 4 1/2 קילומטר מן הכביש המהיר למכללה.

מידע על סטודנטים

בהתאם לדרישות ה- USDE בנוגע לגילוי מלא של מידע צרכני, SBC מספקת גילוי מלא של מידע זה לכל התלמידים הפוטנציאליים או הנוכחיים. כמו סטודנטים ו / או סטודנטים פוטנציאליים לצרכנים יכולים להשתמש במידע זה כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מוסד זה. כדי לגשת למשאבים אלה, לחץ על הקישור הבא לדף מידע על הצרכן Southeastern Baptist College

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Southeastern Baptist College

בנוסף למטרות הכלליות ויעדי התוכנית הכוללת, עם השלמת תוכנית זו, אדם צריך להיות מסוגל להגן על העמדה כי התנ"ך הוא מילה השראה של אלוהים ואת שלטון מוחלט של אמונה בפועל. ... [+]

(129 שעות כולל דרישות התנ"ך של AA)

מטרות התוכנית

בנוסף ליעדים הכלליים ולמטרות התכנית הכוללות, עם השלמת תוכנית זו, אדם צריך להיות מסוגל:

להגן על העמדה כי התנ"ך הוא מילה השראה של אלוהים ואת כלל שלמות שלמה של אמונה בפועל.הפוך יישום משמעותי של האמת המקראית לחייו האישיים והמשפחתיים.קריאה נרחבת בתחום הספרות החילונית ואמצעי תקשורת אחרים והערכה אובייקטיבית של חומר זה לאור כתבי הקודש.להפגין כי הוא רכש ידע מקיף של התנ"ך, הדוקטרינה הנוצרית, ואת המשרד הנוצרי.לספק ראיות שיש ידע מספיק בתחומי מדעי הטבע והחברה הדרושים כדי לתקשר עם החברה העכשווית.הראה כי הוא פיתח הפילוסופיה הנוצרית של משימות המבוססות על תורת הברית החדשה כדי להכין אותו להשתתפות במיזם המיסיונרי בבית ומחוץ לבית.להציג ידע מספיק כדי לפרש את העובדות של ההיסטוריה כדי להיות בטוח של ידע עובד מדויק של השדה.הכשרת המדעים של משרד הקתדרלה... [-]
ארצות הברית לורל
ספטמבר 2020
אנגלית
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Southeastern Baptist College

בנוסף ליעדים הכלליים ולמטרות התכנית, עם השלמת התכנית, על התלמיד להיות מסוגל להוכיח שאפשר ליישם מושגים פונקציונליים וייסודיים כדי לחשוב באופן ביקורתי ולפתור בעיות עסקיות ב ... [+]

בעל תואר ראשון (ניהול עסקים) 129 שעות כולל דרישות מינהל עסקים AAמטרות התוכנית

בנוסף ליעדים הכלליים ולמטרות התכנית, עם השלמת התכנית, על התלמיד להיות מסוגל:

ההדגמה יכולה ליישם מושגים פונקציונליים ויסודיים כדי לחשוב באופן ביקורתי ולפתור בעיות עסקיות בכיתות לימוד (בכיתות) ובמצבים משותפים (מחוץ לכיתות).להפגין הבנה של תלות הדדית בין פונקציות ותהליכים עסקיים.להפגין הבנה של כמה כוחות כלכליים, משפטיים ורגולטוריים, פוליטיים, חברתיים, טכניים, סביבתיים ותחרותיים (מקומיים, אזוריים, עולמיים), ולהפך.להכיר בסוגיות אתיות ולהחיל מסגרות אתיות על מנת לנתח אותן, לבחור ולהגן על פתרון.הפק מסמכים עסקיים איכותיים, אשר מפגינים יכולת בתחום התוכן, הארגון והבהירות והאיכות.בעל תואר ראשון במדעי המחשב (המשך) 129 שעות כולל דרישות עסקיות של AA (פעל לפי AA, דגש עסקי, לשנתיים הראשונות)שנה שלישית... [-]
ארצות הברית לורל
ספטמבר 2020
אנגלית
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית