קרא את התיאור הרשמי

St. Ambrose University

חיי קמפוס דינמיים

אנו מציעים יותר מ -60 מגמות עם גמישות לערבב מגמות, קטינים, ו electives כדי להתאים את האינטרסים שלך. מה עוד, הקהילה שלנו נמרץ ידועה אתלטיקה, אירועים מיוחדים, אולמות מגורים מצטיינים.

תלמידי סו מושפעים ממסורת האינטלקטואלית הקתולית שלנו ומחויבות לצדק חברתי. למעשה, הם מתנדבים אלפי שעות שירות מדי שנה - ויותר מ -150,000 שעות בשנה האחרונה בלבד!

במבט ראשון

סאו היה מדורגת במקום החמישי בקונסנזוס קולג '' (2018) סקר של המכללות הטובות ביותר באוניברסיטאות באיווה, ו -13 בקטגוריה הטוב ביותר אוניברסיטאות אזוריות- Midwest, מבוסס על ממוצע של דירוגים שפורסמו וסטודנטים ביקורות. מדורגת 38 (עניבה) על ידי חדשות ארה"ב

מיקומינו

ממש באמצע כל מקום שאתה רוצה ללכת!

St. Ambrose University ממוקמת בדוונפורט, איווה, חלק של קוואד סיטיס - מדינה דו-מדינתית (איווה ואילינוי) המטרופולין ממוקם על קטע גדול רק של נהר המיסיסיפי אשר פועל ממזרח למערב.

למה סו

מצא את המטרה הגדולה שלך בחיים באוניברסיטת St. Ambrose University

כמה תלמידים מעדיפים ללכת לאיבוד בקהל באוניברסיטאות גדולות. בהיותם אדם אחד בים של פרצופים, הם יכולים לצאת אל העולם מבלי לדעת מי הם או על מה החיים.

אבל אתה שונה. אתה רוצה חינוך איכותי בבית ספר קטן שבו הפרופסורים שלך מכירים אותך לפי שם, שבו אתה יכול למעשה לבצע מחקר בשנה הראשונה שלך, שבו האמונה שלך ומסירות לשרת אחרים מספק לך ולחברים שלך עם מטרה גדולה יותר בחיים. אם אתה כזה סטודנט, אנחנו רוצים לפגוש אותך!

המשאבים האקדמיים של בית הספר הממלכתי, הידידות של קולג 'קטן

קבל את המיטב של שני העולמות

סנט אמברוז מציעה עשרות מגמות ואותו אקדמאים ברמה הגבוהה ביותר שנמצאו באוניברסיטאות ובמכללות גדולות באיווה. למעשה, ההזדמנויות האקדמיות באמברוז - התמחויות, מחקר, למידה מעשית - הולכים מעל ומעבר למרבית המתחרים שלנו בבית הספר הפרטי.

אבל מה שמבדילים אותנו הוא גודל הכיתה הקטן שלנו ופרופסורים נגישים שמכינים אותך ומקדישים את ההוראה שלך, ומספקים לך הזדמנויות שלא תוכל לקבל במכללות אחרות בערים המרובות או במקומות אחרים.

ערכים Ambrosian האם הקרן לבניית הצלחה

סאו הוא מתאים לך

הערכים האמברוסיים של מצוינות אקדמית ומחויבות לאמנויות הליברליות, לצדק החברתי ולשירות הקהילתי עוזרים להניח את הקרקע להצלחתך כתלמיד, את הקריירה שלך, ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

איך אני יכול להשלים את החינוך שלי?

מכללת SAU של עסקים יש תוכנית התמחות מקיפה לתת לך איכות הידיים, חוויה מסחרית. סטודנטים לתואר שני השתלבו בתאגידים אזוריים וארציים רבים, כולל ארסנל רוק איילנד, MidAmerican אנרגיה, ו Deere

התלמידים שלנו גם לקבל ליישם את הלמידה שלהם פרויקטים אמיתיים, אשר מאפשר לך ללמוד ולתרום, הקהילה Quad ערים.

מה יש כמה דרכי קריירה אפשריות?

אנשי מקצוע יכולים להיכנס לתחומי הקריירה רבים, כולל שיווק, פיננסיים, נסיעות, בנקאות, בידור ועוד. כמה מהבוגרים שלנו הצטרפו לעסק המשפחתי שלהם.

הכישורים שלך הם גם מוערך מאוד על ידי חברות המתמקדות קמעונאות, אירוח, בנקאות, ייצור, תחבורה, ובידור.

הבוגרים שלנו מדברים לעתים קרובות על האיכות והערך של חינוך סנט אמברוז.

סקר שנערך לאחרונה של בוגרי מכללת SAU עסקים מצאו 97% הועסקו במשרה מלאה או חלקית, בוגר בית הספר, המשך החינוך שלהם, או לא מחפשים עבודה באותה עת.

מה יש לך תוכנית זו?

  • ווס אריקסון '12, '14 מול חשב שהוא יגיע לכוחות המזוינים, אבל מצא את התשוקה שלו בניהול ובשיווק. למרות שהוא השיג קטינים באותם תחומים, הידע והאינטרסים שלו - כמו גם חונכות על ידי הפרופסורים האהובים על ווס - דחף אותו לקראת תואר שני בהנהגה ארגונית ב SAU. כמנהל פרויקט עם Office Enterprise UnityPoint Health Management Office, ווס מצליח בתפקידו עם חינוך מעוגל ורב-משמעתי שהרוויח באמברוז.
  • Elijah Grant IV '15 כפול תואר בניהול ושיווק ועכשיו מנהל חברת התקשורת שלו, גרנט מדיה ב Davenport. הידיעה כיצד להשפיע על שינוי והשראה לאנשים היא שאליהו לקח מסנט אמברוז. "ההזדמנויות למנהיגות בקמפוס עשו את הזמן שלי בסנט אמברוז כדאית, להיות בתפקידים המנהיגים האלה כסטודנט הכין אותי להוביל מחוץ לכיתה ועזר לי לגדול כאדם".

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

St. Ambrose University

בין אם המטרה שלך היא להשיק עסק קטן, לנהל רשת קמעונאית, או להוביל צוותים בתוך חברה רב לאומית 500 Fortune, סנט אמברוז יש תוכנית כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך. ... [+]

בין אם המטרה שלך היא להשיק עסק קטן, לנהל רשת קמעונאית, או להוביל צוותים בתוך חברה רב לאומית 500 Fortune, סנט אמברוז יש תוכנית כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

בוגרי העבודה שלנו ב צ'רלס שוואב, Enterprise השכרת רכב, Northwestern נאמנות, TAG תקשורת, ועוד רבים אחרים.

במבט ראשוןסאו היה מדורגת במקום החמישי בקונסנזוס קולג '' (2018) סקר של המכללות הטובות ביותר באוניברסיטאות באיווה, ו -13 בקטגוריה הטוב ביותר אוניברסיטאות אזוריות- Midwest, מבוסס על ממוצע של דירוגים שפורסמו וסטודנטים ביקורות. מדורגת 38 (עניבה) על ידי חדשות ארה"ביתרונות אמברוזחינוך עסקי יוצא דופןפרספקטיבה עולמיתהזדמנויות... [-]
ארצות הברית Davenport
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

St. Ambrose University

בין אם המטרה שלך היא לקדם את משק האנרגיה, לתכנן מערכות מים ציבוריות, או לפקח על ייצור של ציוד ומוצרים, St. Ambrose University יש תוכנית כדי לעזור לך להגיע למטרות שלך. ... [+]

בין אם המטרה שלך היא לקדם את משק האנרגיה, לתכנן מערכות מים ציבוריות, או לפקח על ייצור של ציוד ומוצרים, St. Ambrose University יש תוכנית כדי לעזור לך להגיע למטרות שלך.

בוגרי העבודה שלנו ב אקסנצ'ר, אקסון מוביל, ג 'נסיס מערכת הבריאות, בואינג צ' רלסטון, Deere

במבט ראשוןסאו היה מדורגת במקום החמישי בקונסנזוס קולג '' (2018) סקר של המכללות הטובות ביותר באוניברסיטאות באיווה, ו -13 בקטגוריה הטוב ביותר אוניברסיטאות אזוריות- Midwest, מבוסס על ממוצע של דירוגים שפורסמו וסטודנטים ביקורות. מדורגת 38 (עניבה) על ידי חדשות ארה"ביתרונות אמברוזמחקר מקיף ידייםמתקני מעבדה יוצאי דופןתשומת לב אישית: הפקולטה להתמקד בך... [-]
ארצות הברית Davenport
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 8 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
St. Ambrose University

בין אם אתה רוצה לשנות את עולם הייצור, להגדיל את איכות המוצר עבור הצרכנים או את הבטיחות של העובדים, או לפקח על שיפורים באתר, סנט אמברוז יש תוכנית שמוביל את המטרות שלך, ועו ... [+]

בין אם אתה רוצה לשנות את עולם הייצור, להגדיל את איכות המוצר עבור הצרכנים או את הבטיחות של העובדים, או לפקח על שיפורים באתר, סנט אמברוז יש תוכנית שמוביל את המטרות שלך, ועוד.

הבוגרים שלנו עובדים ב אקסון מוביל, פורד מוטור, ג 'נסיס מערכת הבריאות, נאס"א, בואינג צ'רלסטון, Deere

במבט ראשוןסאו היה מדורגת במקום החמישי בקונסנזוס קולג '' (2018) סקר של המכללות הטובות ביותר באוניברסיטאות באיווה, ו -13 בקטגוריה הטוב ביותר אוניברסיטאות אזוריות- Midwest, מבוסס על ממוצע של דירוגים שפורסמו וסטודנטים ביקורות. מדורגת 38 (עניבה) על ידי חדשות ארה"ביתרונות אמברוזנרחבת ידיים על מחקר חוויית עיצובהפקולטה להתמקד בךתוכנית מוסמכת... [-]
ארצות הברית Davenport
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 8 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
St. Ambrose University

אתה מאמין שתוכניות מחשב משפרות את חייהם, את תפקוד הארגונים ואת ניהול המשאבים. וכן, אתה רוצה להיות יד התקדמות טכנולוגית. בין אם אתה רוצה לעצב יישומים ניידים או פתרונות תוכ ... [+]

אתה מאמין שתוכניות מחשב משפרות את חייהם, את תפקוד הארגונים ואת ניהול המשאבים. וכן, אתה רוצה להיות יד התקדמות טכנולוגית. בין אם אתה רוצה לעצב יישומים ניידים או פתרונות תוכנה ארגוניים, SAU יכול להכין אותך לקריירה IT מוצלח.

הבוגרים שלנו עובדים על Apple Inc., Carleton Life Support, Google, HNI Corporation, ו- Southern Imperial Inc., ועוד רבים אחרים.

במבט ראשוןסאו היה מדורגת במקום החמישי בקונסנזוס קולג '' (2018) סקר של המכללות הטובות ביותר באוניברסיטאות באיווה, ו -13 בקטגוריה הטוב ביותר אוניברסיטאות אזוריות- Midwest, מבוסס על ממוצע של דירוגים שפורסמו וסטודנטים ביקורות. מדורגת 38 (עניבה) על ידי חדשות ארה"ביתרונות אמברוזחינוך מקיףניסיון מעשיתוכנית MSITM... [-]
ארצות הברית Davenport
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
St. Ambrose University

אם אתה אוהב לעבוד עם מספרים ומניפולציה, לנתח את התוצאות ולעזור לאחרים להבין כיצד הנתונים יכולים לעבוד עבורם, תואר במדעי הנתונים וב- Analytics מאוניברסיטת St. Ambrose Univ ... [+]

אם אתה אוהב לעבוד עם מספרים ומניפולציה, לנתח את התוצאות ולעזור לאחרים להבין כיצד הנתונים יכולים לעבוד עבורם, תואר במדעי הנתונים וב- Analytics מאוניברסיטת St. Ambrose University יכין אותך לקריירה מבוקשת התואמת את מטרותיך.

יתרונות אמברוזהתמחות בחברות לאומיות מובילותגדלים קטנים בכיתהלמד שיטות נתונים אתיות

St Ambrose University הוא המכללה המוכרת של ההבחנה על דבקותה בתוצאות מוצלחות, הוראה נהדרת, יצירת קהילה תוססת, וחינוך סטודנטים מעורבים.... [-]

ארצות הברית Davenport
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, ארצות הברית