קרא את התיאור הרשמי

USCB. גילה.

האוניברסיטה של ​​דרום קרוליינה בופור היא אוניברסיטה קטנה, ציבור עם קצת יותר מ 1,750 תלמידים מכל רחבי העולם. עם המורשת שלה שראשיתה בופור המכללה ב1700s מאוחר, USCB ממשיך לשחק תפקיד גדול בעתיד החזק של הסטודנטים, הסגל שלנו וצוות, וקהילות שאנו משרתים בכל רחבי הארץ נמוכה.

USCB היא קהילה אקדמית דינמית ותוססת, המשמשת Lowcountry ומעבר.

בראשות הקנצלר אל מ Panu, יש שני קמפוסים האוניברסיטה ממוקמים בלב הליבה של Lowcountry-קמפוס הילטון ראש השער בBluffton, SC, והקמפוס בופור ההיסטורי בופור, SC שני קמפוסים אלה להביא עתידיים חזקים לחיים באמצעות: • 30 תוכניות ומגמות המשלבות הוראה יוצאת דופן, ידיים על למידה נרחבות, ומשאבים החדשניים וטכנולוגיה אקדמיות.

• מיקום בסמוך לאתרי נופש ברמה עולמית בהילטון ראש איילנד, ההגדרה האמנותית ההיסטורי העשירה בופור, ועוד הרבה כדי לרומם את הידיים על למידה.

• יחס תלמיד לסגל של 17: 1, המספק סביבת למידה אישית מאוד.

• מוביל הזדמנויות חינוכיות במחיר סביר באמת, מאז USCB ידוע כמוסד ארבע שנים במחיר סביר ביותר במדינת הדרום קרוליינה.

• הזדמנויות מחקר במעבדות המדינה של האמנות, מחקר סטודנטים ויום מלגה, ואת היכולת להציג את המחקרים ארציים ולפרסם בכתבי עת מכובדות ארצי.

הקמפוסים שלנו

גלו קמפוסי שני

האוניברסיטה של ​​דרום קרוליינה בופור היא מוסד ארבע שנות הצמיחה המהירה ביותר בדרום קרוליינה. מנופים למתקני המדינה של האמנות, כיתות קטנות לחיים קמפוס תוססים, לחקור העתיד החזק שלך באחת משני הקמפוסים-הילטון של USCB ראש Gateway וופור ההיסטורי.

הילטון ראש Gateway - קמפוס ראשי

קמפוס הילטון ראש השער בBluffton, SC, הוא אוניברסיטת המיקום החדש של דרום קרוליינה במרחק נסיעה קצר מהילטון ראש איילנד, המציעה הזדמנויות למידה ברמה עולמית ממחקר ביולוגיה להתמחות באתרי נופש ברמה עולמי.

קמפוס 200 דונם, שזה עתה נבנה כולל את כל השירותים והמתקנים דרושים לחיים בקולג '. דקלון כפר, דיור הקמפוס של הילטון ראש Gateway, כולל שבעה אולמות מרוהטים באופן מלא, בסגנון סוויטת מגורים הכוללים אזורי מגורים משותפים, ומטבחים בכל חדר.

מרכז הקמפוס 26,000 הרגל מרובע כולל גם חנות ספרים, חדר אוכל, חדר רב תכליתי, חלל ישיבת תלמיד, וטרקלין סטודנט.

קמפוס בופור היסטורי

הקמפוס בופור ההיסטורי יושב על נתיב המים החופיים במרכז העיר בופור, SC, שבו אתה יכול לחיות וללמוד בסמוך לחנויות האמנותיות, מסעדות, והחוף-כל בעיר היסטורית עשירה עם כל כך הרבה מה להציע.

עם היסטוריה שראשיתה בשנת 1795, בקמפוס זה כולל מרכז לאמנויות שמארחת תערוכות, קונצרטים, אירועי תיאטרון, ומופעים-כל אחרים בקהילה היסטורית, נופית, ותוססת. תלמידים יכולים גם לחיות בקמפוס בבית הלבן גרייס, אולם מגורים משופץ שיש מטבח בגודל מלא, חדרי שינה, ובבית-כביסה.

התחלות להביא הזדמנויות, וUSCB הוא בתחילת תוכניות, מנהגים ומסורות. זה זמן מרגש במקום יוצא דופן.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BA

University of South Carolina Beaufort

התואר הראשון בחינוך לגיל הרך הוא תכנית לתואר לסטודנטים לתואר ראשון בUSCB שמחפשים הסמכה ללמד דרום קרוליינה בכיתות טרום K באמצעות חינוך יסודי. ... [+]

התואר הראשון בחינוך לגיל הרך הוא תכנית לתואר לסטודנטים לתואר ראשון בUSCB שמחפשים הסמכת הוראת דרום קרוליינה. מגמות חינוך בגיל רכות נהנות מעיסוק ידיים על חוויות, הזדמנויות לשלב תאוריה עם פרקטיקת הוראה, ושדה נרחב וחוויות קליניות בהגדרות טיפול בילדים, מרכזי הראש התחל, בתי ספר מונטסורי, ובתי ספר ציבוריים מקומיים. תכנית זו מספקת לתלמידים עם רקע רחב אקדמי וידע המקצועי, כישורים ונטיות צריכות לעבוד עם ילדים צעירים, לידת גילים דרך שמונה. ... [-]

ארצות הברית Beaufort Bluffton Hilton Head Island
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

BSc

University of South Carolina Beaufort

הבוגר במדעים בביולוגיה עם התמחות באקולוגיה ושימור החוף משרת את הצורך במדענים שהוכשרו החוף עם ידע ומיומנויות הדרושים לטיפול בבעיות הייחודיות מול מערכות אקולוגיות חופיות. ... [+]

חוף אקולוגיה ושימור

הבוגר במדעים בביולוגיה עם התמחות באקולוגיה ושימור החוף משרת את הצורך במדענים שהוכשרו החוף עם ידע ומיומנויות הדרושים לטיפול בבעיות הייחודיות מול מערכות אקולוגיות חופיות. יש לי לחצים סביבתיים מפיתוח מסחר ומגורים אינטנסיבי הפוטנציאל להשפיע באופן משמעותי על מערכות אקולוגיות חופיות רגישות אם צמיחה לא מנוהלת כמו שצריך. USCB הוא ממוצבת היטב כדי לנצל את המאפיינים פיזיים ואקולוגיים הייחודיים של איי ים אזור החוף להכשרת הסטודנטים שלנו בהגנה על הסביבה המקומית. כמה הבוגרים האחרונים של USCB כרגע לתארים מתקדמים בכמה לתוכניות לתואר שני התחרותיים ביותר בארץ ובעולם. אחרים עובדים בתפקידים מקומיים ואזוריים חוף שימור / מדע כמו גם עבודות תיירות אקולוגית.... [-]

ארצות הברית Beaufort Bluffton Hilton Head Island
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of South Carolina Beaufort

עם מתקני גולף ברמה עולמית, טניס, שייט ואירוח, חופים, נחלים וביצות, אוכל מצוין וחיי לילה, תרבות ומרכזי תרבות, ואתרים חינוכיים סביבתיים והיסטוריים ותוכניות, אזור זה מציע מע ... [+]

מחלקה לניהול בתי

בית מלון, מסעדה, ומנהלת תיירות

חוף דרום קרוליינה: מקום נהדר לגור וללמוד!

ניהול אירוח מחקר בהגדרה ברמה עולמית

עם מתקני גולף ברמה עולמית, טניס, שייט ואירוח, חופים, נחלים וביצות, אוכל מצוין וחיי לילה, תרבות ומרכזי תרבות, ואתרים חינוכיים סביבתיים והיסטוריים ותוכניות, אזור זה מציע מעבדה הלמידה המושלמת ללימודי אירוח ול נהנה הזמן שלך באוניברסיטה.

מגוון רחב של התמחויות והזדמנויות תעסוקה זמין לסטודנטים ובוגרים בהילטון ראש איילנד, בופור וכן סוואנה. עסקים מקומיים רבים מספקים סיוע בשכר לימוד לסטודנטים ניהול אירוח שעובדים בתחום בעת השלמת התמחות כחלק מהתכנית לתואר.... [-]

ארצות הברית Beaufort Bluffton Hilton Head Island
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית