קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת נבאדה, רינו נוסד בשנת 1874 כאוניברסיטת מדינת נבאדה באלקו, נב., כ -300 קילומטרים מצפון מזרח לקמפוס היום ברינו. האתר לבית ספר ההכנה אוניברסיטה במזרח נוואדה (שבו אין מוסדות מדינה בעבר ממוקמים) הוכיח להיות מעשי, כפי שכמעט מחצית מתושבי המדינה חי באזור רינו-קרסון סיטי. בשנת 1885, המחוקק אישר את המהלך של האוניברסיטה מאלקו לרינו. Morrill הול, שנבנה במרכז העיר צוק משקיף, היה המבנה הראשון שנבנה בקמפוס 10 דונם. האולם, על שמו של הסנטור האמריקאי ג'סטין ס Morrill של ורמונט, מחבר של 1,862 הארץ-גרנט מכללת החוק שהוביל לפיתוח של אוניברסיטת נבאדה, רינו ומוסדות דומים, היה דיור אוניברסיטה אחת-בניין ושל הנשיא משרדים של הרשם, כיתות לימוד, ספרייה, מוזיאון, ומגורים לשומר.

בשינה 1891, 17 שנים לאחר הקמתה, האוניברסיטה הציגה התעודות הראשונות שלה למחזור של שלוש שכלל פרנק נורקרוס, שופט בית משפט מחוזי בעתיד בארה"ב, נבדה שופט בית המשפט העליון וחבר בבית המחוקקים נבאדה.

באותו זמן, הימים העשירים "בוננזה" של כסף וכריית זהב בעורק קומסטוק, 23 קילומטרים מדרום-מזרח רינו בוירג'יניה סיטי, היו נעלמו. המדינה הייתה בהידרדרות כלכלית והאוניברסיטה הראשונה שלה נאבקה כדי לבנות הרשמה ושיעור קומה.

השפעת מקאי

המשפחה של ג'ון מקאי, מהגר אירי שעזר לכוון את החילוץ של יותר מ -100 מיליון דולרים בעפרות משני מכרות וירג'יניה סיטי באמצע 1870-, מילאה תפקיד מרכזי בסיוע לקמפוס לגדול. מ 1907 עד 1936, יורשיו של מקאי הורישו לאוניברסיטה יותר מ -1.5 מיליון דולרים לבית הספר מקאי של בניין מכרות, מרובע גודל של מגרש כדורגל במתכונת תומס ג'פרסון של באוניברסיטת וירג'יניה, מגרש ספורט, רכישות קרקע והמדע הול מקאי. פסל 7-רגל, 8 אינץ 'של מקאי, שנוצר על ידי Gutzon Borglum, שמאוחר יותר מגולף הר ראשמור, עמד בקצה הצפוני של Quad מאז 1908. Quad המרופד בוקיצה וקמפוס הליבה המקורית של האוניברסיטה, עם רישום במרשם הלאומי של מקומות היסטוריים מאז 1987, נחשב למשאב תרבותי אמריקאי.

הקמתה שם

פקידי האוניברסיטה עשו צעדים בשיפור הקמפוס עומד כמכללה קטנה, 1,000 סטודנטים ציבורית במערב מיושבים בדלילות של 1920 וה -30. בין הסגל המוקדם הבולט היתה כנסיית ג'יימס, סייר שלג סקרים חלוצים המדע של חיזוי אספקת מים עונתי; המדען כימי מקסוול אדמס, שגילה שימושים לשמנים בלענה ומברשת ארנב במדבר המערבי; ובית הספר מקאי של גיאולוג-סיסמולוג מכרות וינסנט Gianella, שמו למינרלים כספית, gianellaite.

על ידי 1940, מפיקי סרט הוליוודיים, נמשכים על ידי, בניינים של האוניברסיטה מכוסה גפן אייבי כמו-הליגה הלבנה ואידילי Manzanita אגם, היו באמצעות הקמפוס כתפאורה לסרטים פופולריים, הכולל את "מר Belvedere הולך לקולג '", עם שירלי טמפל; "הצרות של אנדי הארדי בלונד," עם מיקי רוני; ו" אמא האם בכיתת ט ', "עם ואן ג'ונסון.

שינוי דרמטי

על ידי 1958, עם 2,000 סטודנטים הלומדים בכיתות, המוסד היה על סף השינוי דרמטי. מכללות חדשות של חינוך ועסקים היו בשנים הראשונות שלהם. הסטודנטים, שלא היו לי בניין מרכז סטודנט ל-70 השנים הראשונות של כהונתו באוניברסיטה ברינו, סוף סוף היו לי מטה עם פתיחת טראוויס אגודת הסטודנטים לרשום. איחוד זה הוחלף בחודש נובמבר 2007 על ידי אגודת הסטודנטים ג'ו קראולי, אחד הבניינים המעצב ביותר שנבנו אי פעם בקמפוס. 167,000 רגל מרובע זה, מתקן ידידותי לסביבה "ירוק" מסמן שינוי בהרחבת קמפוס, מציע קמפוס וקהילה "דלת כניסה" חדשה במיקום המרכזי לאוניברסיטה מרחוב וירג'יניה. הוא נקרא על שמו של נשיא אוניברסיטת ג'ו קראולי, 23 שנים שכהונתו כמנכ"ל של המוסד הוא שיא. בשנת 2008, אחד מהספריות טכנולוגי המתקדמות ביותר של האומה, מרכז ידע Mathewson-IGT, נפתח בסמוך לאגודת הסטודנטים קראולי, איתות הקמפוס "נוסף לנוע צפונה.

הנשיא צ'ארלס ארמסטרונג וסגן נשיא ויליאם עץ מגורה תוכניות מחקר בקמפוס בשנת 1959 עם הקמתה של מדבר מכון המחקר (DRI) ותוכניות הקשורות אליה פיסיקה אטמוספרה, ביולוגיה מדבר, מחקרים אנתרופולוגיים, מדעי מחשב ומקורות מים. DRI היה חלוקה אוניברסיטה מתמקדת במחקר בוחן משאבי הקרקע הצחיחים של נבדה. בשינה 1969, תחת הנשיא נ 'אד מילר, היה לי קמפוס תוכניות דוקטורט ביותר מתריסר התמחויות, ויצר בית ספר למדעי רפואה.

ב -35 השנים האחרונות, האוניברסיטה פגשה את האתגרים של מנהיגות במה שהוא היום המדינה הצומחת ביותר בארץ, עם הצטרפותה עולה ליותר מ -17,000 תלמידים בסתיו 2010.

אוניברסיטה על ידי המספרים

 • שנת קמה: 1,874
 • מיקום: רינו, נוואדה
 • מוטו: פטרייה Pro אומניה ("כולם בשביל המדינה שלנו")
 • סטודנטים: 18227 (בסתיו 2012)
 • פקולטה: 912
 • סגל במשרה מלאה בעלי תואר הגבוה ביותר בתחומם: 93 אחוזים
 • מעלות מוצעות: מבחר מקיף של תוכניות תואר בתואר הראשון, התואר השני ודוקטורט ברמה.
 • מכללות ובתי ספר: החקלאות, ביוטכנולוגיה ומשאבי טבע; עסקים; חינוך; הנדסה; עיתונות; אמנויות ליברליות; רפואה; בוגר הבית - ספר; והחטיבה למדעי בריאות.
 • קמע: Alphie, הזאב; וולפי ג'וניור
 • כינוי: וולף חבילה
 • צבעים: כסף וכחול
 • הוסמך על ידי: ועדת מערב על מכללות ואוניברסיטאות (מאז 1938), בתוספת 20 תוכניות מוכרים מקצועי.
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

University of Nevada, Reno

מהנדסים אזרחיים להשתמש בידע שלהם של מדע והנדסה כדי לעצב ולשמור על חלק גדול מתשתית העולם שלנו. הם גם ליישם את המומחיות שלהם כדי לשפר את איכות החיים שלנו, בין אם זה על ידי ... [+]

מהנדסים אזרחיים להשתמש בידע שלהם של מדע והנדסה כדי לעצב ולשמור על חלק גדול מתשתית העולם שלנו. הם גם ליישם את המומחיות שלהם כדי לשפר את איכות החיים שלנו, בין אם זה על ידי תכנון מבנים בטוחים יותר, להפחית את פליטות הפחמן שלנו או פשוט לקצר הנסיעות שלך. עבודתם מסייעת לפתור רב מבעיות הקשות ביותר של כוכב הלכת שלנו, כוללים כבישים מתפוררים, כבישים סתומים, מים מזוהמים ופסולת מסוכנת.

מהנדסים אזרחיים בדרך כלל מתמחים בתחום מסוים. המחלקה שלנו מציעה חמישה תחומי התמחות לסטודנטים:... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

מגמות פסיכולוגיה ללמוד על התנהגות אנושית וההקשר שלה. הם לומדים מניעים, יכולות וכישורים אנושיים, ומתרגל לשים את הידע הזה לעבודה בהקלת סבל אנושי. ... [+]

מגמות פסיכולוגיה ללמוד על התנהגות אנושית וההקשר שלה. הם לומדים מניעים, יכולות וכישורים אנושיים, ומתרגל לשים את הידע הזה לעבודה בהקלת סבל אנושי.

פסיכולוגיה עכשווית מחולקת במקצת לגישות או תאוריות שונות להבנת התנהגות. אורגניזמים נחשבים עשויה לנוע בין השימפנזים ליונים, מבני אדם לאמבות. כמה פסיכולוגים מאמינים שזה חשוב ביותר להבנת תהליכים פיסיולוגיים (גישה ביולוגית); אחרים רק לעתים נדירות, אם בכלל, לשקול פיזיולוגיה. כמה פסיכולוגים מתעקשים שעלינו לחקור את המחשבות העמוקות ביותר של הלא-המודע (פסיכואנליזה); אחרים מבקשים להבין מבנים ותהליכים שבבסיס ביצועים אנושיים (הקוגניטיביסטים) נפשיים. בינתיים, אחרים ללמוד את הפעולות הממוקמות של אורגניזמים ומכחישים כי "מוח" יכול להיות מופרד מזה ברמה של ניתוח (ביהביוריזם). פסיכולוגיה היא רחוק מלהיות שדה מאוחד של מחקר ופרקטיקה. זה יהיה אחד מהשאלות שאתה צריך לענות לעצמך: שהשדה, או נקודת המבט, של הפסיכולוגיה היא מעניינת ביותר עבורך.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

תואר בהנדסת חשמל מכין את התלמידים לפיתוח פתרונות לבעיות דחופות בתחומים כגון חשמל, תקשורת, מחשוב ורשתות. ... [+]

תואר בהנדסת חשמל מכין את התלמידים לפיתוח פתרונות לבעיות דחופות בתחומים כגון חשמל, תקשורת, מחשוב ורשתות.

מהנדסי חשמל לעבוד עם שדות אלקטרומגנטיים וחשמל לשימוש בתקשורת, יישומי ביוטכנולוגיה ומעגלים אלקטרוניים. הליבה של הנדסת חשמל היא היכולת לעבוד עם חיישנים, לרכוש נתונים, תקשורת אלקטרונית, אותות תהליך ומידע, מערכות מורכבות מודל, ולשלב מקורות שונים של אנרגיה במערכות מבוזרות.

תחומי הדגש ... [-]
ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

התואר הראשון בהנדסה מכאנית נועד רחב כדי להכיל מגוון רחב של מטרות קריירה. תלמידים לקחת ליבה של קורסי חובה בהנדסה, מדעי הרוח, מתמטיקה ומדע, כמו גם קורסי בחירה נוספים. קורסי ... [+]

התואר הראשון בהנדסה מכאנית נועד רחב כדי להכיל מגוון רחב של מטרות קריירה. תלמידים לקחת ליבה של קורסי חובה בהנדסה, מדעי הרוח, מתמטיקה ומדע, כמו גם קורסי בחירה נוספים. קורסים אלה להציג את המושגים מדעיים הנדסי ועיצוב בסיסיים ולספק לסטודנטים את ההזדמנות לפתח קריירת אינטרסים ספציפיים בתת-תחומים של הנדסה מכאנית כגון אנרגיה מתחדשת, ננוטכנולוגיה או הנדסה ביו-רפואית.

התכנית המדורגת הארצי שלנו מעניקה לתלמידים את ההזדמנות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם סגל מכובד ולקבל ניסיון מעשי, כאשר הם עוברים מבניית מכוניות לגו כתלמידי שנת א 'לעיצוב פרויקט אבן הראשה של בחירתם כקשישים. סטודנטים יכולים לנצל את שתי מעבדות הוראה, כמו גם חנות מכונה ריתוך בשירות מלא המשמשת לעבודות סטודנטים וציוד מחקר.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

באופן מסורתי, ניהול כולל את הפעילויות הבאות: תכנון, ארגון, מוביל, והשליטה. באופן ספציפי יותר, אחראית לפעילות העיקרית של החברה; אלה להיות לוגיסטיקה נכנסת, פעולות, לוגיסטיק ... [+]

באופן מסורתי, ניהול כולל את הפעילויות הבאות: תכנון, ארגון, מוביל, והשליטה. באופן ספציפי יותר, אחראית לפעילות העיקרית של החברה; אלה להיות לוגיסטיקה נכנסת, פעולות, לוגיסטיקה יוצאת, שיווק ומכירות, ושירות.

ניהול אחראי גם על פעילות התמיכה של תשתית (חשבונאות, מימון, תכנון אסטרטגי), ניהול משאבי אנוש (גיוס, הכשרה ופיתוח, ניהול פיצויים), פיתוח טכנולוגיה (שיפור מוצר ותהליך), ורכש (רכישת חומר). מגמות ניהול מוכנות לקריירה באו ניהול כללי (או בהתמחות של ניהול משאבי אנוש) או היזמות מבוססת על בחירת ריכוז בניהול כללי או ניהול משאבי אנוש.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

תואר הראשון במדעים מספק בסיס במדע בסיסי. צריכים לקחת מומלצים סטודנטים המבקשים להמשיך את הקריירה מיידית במדע או טכנולוגיה, או המבקשים להמשיך את לימודי תואר שני בפיסיקת קור ... [+]

תואר הראשון במדעים מספק בסיס במדע בסיסי. צריכים לקחת מומלצים סטודנטים המבקשים להמשיך את הקריירה מיידית במדע או טכנולוגיה, או המבקשים להמשיך את לימודי תואר שני בפיסיקת קורסי חטיבה עליונה כקורסי בחירה. הקורסים מורכב משני רכיבים. רכיב מדע התייחס לדרישות עיקריות וכחלק מקיף נקרא תכנית הליבה. לקבלת מידע נוסף בנוגע לדרישות ליבת תכנית הלימודים בקרו באתר אינטרנט לימודי הליבה. תארים ותוכניות הקשורות פיסיקה, מינור פיסיקה, תואר מגיסטר למדעים פיסיקה, תואר דוקטור לפילוסופיה הנחיות לפיסיקה 497: בכירה תזה ... [-]
ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

ביוכימאים ללמוד הבסיסיים ביותר של תהליכי חיים, כגון זיהוי האופן שבו ה- DNA, אשר נושא את מידע גנטי, מועבר בין תאים וניתן להשפיע. זה הוביל לפיתוח של טכנולוגיות חדשות כגון ב ... [+]

ביוכימאים ללמוד הבסיסיים ביותר של תהליכי חיים, כגון זיהוי האופן שבו ה- DNA, אשר נושא את מידע גנטי, מועבר בין תאים וניתן להשפיע. זה הוביל לפיתוח של טכנולוגיות חדשות כגון ביולוגיה מולקולרית, ביוטכנולוגיה והנדסה גנטית.

תכנית ביוכימיה מכינה את התלמידים לקריירה תחרותית ומתגמלת במדע, ברפואה או מחקר. מקומות ביוכימיה גדולים דגש חזק על ידיים, ניסיון מעשי, מה שהופך את בוגרי התכנית ביוכימיה מוכנים היטב לשוק העבודה.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

מדעי מחשב והנדסה הוא תחום התמקד בפתרון בעיות עם מחשבים. זה משמעת דינמית ממוקמת בצומת של תחומים רבים במתמטיקה, מדע והנדסה, והוא מביא יחד תאוריה, הפשטה ועיצוב של התקני מחשו ... [+]

מדעי מחשב והנדסה הוא תחום התמקד בפתרון בעיות עם מחשבים. זה משמעת דינמית ממוקמת בצומת של תחומים רבים במתמטיקה, מדע והנדסה, והוא מביא יחד תאוריה, הפשטה ועיצוב של התקני מחשוב, תוכניות ומערכות לפתור מגוון רחב של בעיות כמעט בכל תחומי עשייה אנושית.

מדעי מחשב והנדסה מקיפים את המתודולוגיה, כלים וטכניקות, ותאוריה של איך מידע נגזר, מאוחסן, מניפולציות ומתקשר. בגלל חשיבותה לעולם, מדעי המחשב וההנדסה שלנו הוא שדה מאוד מרגש של מחקר שממשיך לגדול בקצב מהיר.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

יש להם התארים הראשון במתמטיקה אפשרויות למתמטיקה שימושית, מתמטיקה בדידה / חקר ביצועים, סטטיסטיקה, או מחקר כללי ... [+]

מתמטיקה וסטטיסטיקה

יש להם התארים הראשון במתמטיקה אפשרויות למתמטיקה שימושית, מתמטיקה בדידה / חקר ביצועים, סטטיסטיקה, או מחקר כללי. התואר הראשון מספק חוויה ליברלית אמנויות מסורתית דרך כמובן מאוזן של מחקר באמנויות, מדעי הרוח, מדעי החברה וטבע בשפה זרה,. התואר הראשון במדעים הוא "גדול מורחב", המספק חוויה אינטנסיבית יותר במתמטיקה, מחשוב ומדע.

תארים ותוכניות הקשורות מתמטיקה, מינור מתמט... [-]
ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

כללי עסקים הגדולים מרחיב את הבסיס העסקי החזק שפותח בקורסים העסקיים טרום עסקיים וחטיבה העליונה. מטרת העיקרית היא לספק אפשרות לסטודנטים שמוגבלים על ידי עבודה או התחייבויות ... [+]

כללי עסקים הגדולים מרחיב את הבסיס העסקי החזק שפותח בקורסים העסקיים טרום עסקיים וחטיבה העליונה. מטרת העיקרית היא לספק אפשרות לסטודנטים שמוגבלים על ידי עבודה או התחייבויות אחרות בקורסי תזמון כך שהוא מאפשר לתלמידים להשלים את הקורסים עיקריים הקשורות בשיעורי ערב יותר מתוכננים בגמישות.

הגדול העסקי הכללית מרחיב את הבסיס העסקי החזק שפותח בקורסים העסקיים טרום עסקיים וחטיבה העליונה. הגדול דורש השלמת קורסי ליבת עסקים מראש עסקי ליבה וחטיבה העליונה הנדרשים על ידי BS-התואר הראשון אחר (בוגר במדעים במנהל עסקים) מגמות, בנוסף ל- 24 נקודות של קורסים עסקי חטיבה העליונה מומלצים מתחומים עסקיים שונים. הגדול דורש כולל של 128 נקודות.... [-]

ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Nevada, Reno

מגמות כימיה קורסים מלאים מתן רקע מוצק בתחום המדעים והמתמטיקה הפיזיים, יחד עם רצף של קורסים בכימיה כללית, אורגנית, אורגנית, אנליטית, ופיזית. שיעורי הרצאה משלימים מעבדות שנ ... [+]

מגמות כימיה קורסים מלאים מתן רקע מוצק בתחום המדעים והמתמטיקה הפיזיים, יחד עם רצף של קורסים בכימיה כללית, אורגנית, אורגנית, אנליטית, ופיזית. שיעורי הרצאה משלימים מעבדות שנותנות התנסות בשיטות ומכשור כימיים.

תארים ותוכניות הקשורות כימיה, מינור כימיה, בוגר במדעי תואר כימיה, מגיסטר למדעי תואר כימיה, תואר דוקטור לפילוסופיה [-]
ארצות הברית רינו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

This Is Nevada - 2011

Inauguration of President Marc Johnson - Universit

2012 National Concrete Canoe Race at University of

Strategic Research Program

Commencement, Spring 2012

Dorm Storm - Move In Day

Night of All Nations - University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno - A National Tier One U

The Mackay Song: Remixed

Study Abroad at the University of Nevada, Reno

Black Graduate Celebration

Happy Holidays from the University of Nevada, Reno

BioFit: Academic Bootcamp

Spring in Nevada

Visit Nevada

Commencement Season is Upon Us

Reno & Tahoe: An Ideal University Setting

Academics at the University of Nevada, Reno

Real Impact: University Research & Engagement Chan

Student Life at the University of Nevada, Reno

Research at the University of Nevada, Reno