West Virginia University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

WVU היא משפחה של קמפוסים ייחודי מאוחדת על ידי משימה אחת. מן המחקר פורץ של ספינת הדגל שלנו ב Morgantown לרכזת האמנויות הליברליות של WVU Potomac המדינה קייזר לתוכניות עתירי טכנולוגיה ב WVU טק בקלי - אנו מינוף הכשרונות שלנו ומשאבים כדי ליצור עתיד טוב יותר עבור וירג 'יניה המערבית ואת העולם .

משימה

כמכון מענקי קרקע, חברי הסגל, הצוות והתלמידים באוניברסיטת West Virginia University מתחייבים ליצור תרבות מגוונת וכוללת, אשר מקדמת חינוך, בריאות ושגשוג לכל על ידי מתן גישה והזדמנות; על ידי קידום מחקר בעל השפעה גבוהה; ועל ידי שינוי המוביל במערב וירג 'יניה ואת העולם באמצעות המקומי, המדינה ואת המעורבות העולמית.

חָזוֹן

כאחת West Virginia University , אנחנו תכליתיים במחקרים שלנו ואת העבודה שלנו, כך שנוכל לשתף פעולה עם הקהילות שלנו - הן קרוב והן רחוק - להביא פתרונות צורך וערך לבעיות בחיים האמיתיים בתוך עמודי חינוך, בריאות ושגשוג.

קמפוס מיקומים ומתקנים

מערכת WVU היא משפחה של קמפוסים ייחודי המאוחד על ידי משימה אחת. מן המחקר פורץ של ספינת הדגל שלנו ב Morgantown (מדורגת R1, הגבוהה ביותר מוסד בקטגוריה מחקר) כדי להתמקד במרכז התלמיד של WVU פוטומאק סטייט קולג 'ב Keyser לתוכניות עתירי טכנולוגיה ב WVU המכון הטכנולוגי בקלי - אנו מינוף שלנו כישרונות ומשאבים כדי ליצור עתיד טוב יותר עבור מערב וירג 'יניה ואת העולם.

WVU המכון הטכנולוגי של בקלי מציעה יותר מ 40 מגמות, כולל אחד 100 תוכניות הנדסה בתואר ראשון בארץ, כפי מדורגת על ידי חדשות ארה"ב

WVU Potomac מדינת קולג 'ב Keyser יש אחד שיעורי שכר הנמוך ביותר של כל ארבעת המוסדות של המדינה. המציע יותר מ 50 מגמות, הקמפוס הזה משלב את תשומת הלב האישית של מכללה קטנה עם היתרונות של אוניברסיטה גדולה.

מערכת WVU כוללת גם חטיבות של המרכז למדעי הבריאות ע"ש רוברט סי. בירלסטון ומרטינסבורג, כמו גם 10 חוות ניסיוניות וארבע יערות ברחבי המדינה וממלכת המיל של מדינת ג'קסון. מערכת WVU כוללת 518 מבנים על 15,880 דונם. בקמפוס Morgantown יש 245 מבנים (11 על הרשמה הלאומי של מקומות היסטוריים) על 1,892 דונם.

קמפוס WVU Morgantown ממוקם בעיירה בשם "לא. 1 Small City in America "על ידי BizJournals.com על איכות החיים יוצאת הדופן. Morgantown, האוכלוסייה 30,855, היה גם מדורגת העיר התשיעית הטוב ביותר במכללה באמריקה על ידי Business Insider והוא נמצא במרחק נסיעה קל של וושינגטון, ממזרח, פיטסבורג, אבא, מצפון, וקליבלנד וקולומבוס, אוהיו, כדי צפון מערב. דירוגים אחרים: Kiplinger.com כללה Morgantown ב 10 המקומות הגדולים שלהם לחיות רשימה; אחד "הטוב ביותר ספורט ערים" על ידי חדשות ספורט; 5 "המטרו הקטן הטוב ביותר" על ידי פורבס; 12 הכולל "Hottest עיר קטנה" על ידי Inc; אחד "50 מקומות חכמים לחיות" על ידי Kiplinger של; ואת השני בדירוג "הטוב מכללת טאון עבור משרות" על ידי פורבס.

החיים ב- WVU

בשבוע שלך יש 168 שעות. אנחנו עושים את השעות שאתה לא בכיתה בדיוק כמו מלא של גילוי, צמיחה ומהנה.

דיור

אולמות המגורים שלנו מתחמי דירות הם הרבה יותר מאשר מקום לישון. תוכלו ללמוד, להירגע, ליצור חלום עם חברים כמו אופקים.

שירותי אוכל

ארוחה טובה תמיד נמצאת בקרבת מקום. תוכניות אוכל מתקבלים ב 26 מקומות ברחבי הקמפוס, כולל ארבעה אולמות אוכל ואפשרויות קמעונאיות כמו Chick-fil-A, Sbarro ו Saikou סושי. מחפש נמוך קלוריות או אלרגן ללא אפשרויות? גם לנו יש כאלה.

תחבורה וחניה

אנשי החשמל שלנו, ה- PRT, הם הנסיעה הטובה ביותר בעיר. איפה עוד אתה יכול לגלוש מעל התנועה במכוניות ממונע מחשב תוך כדי ללמוד בכיתה הבאה שלך? תעודת הסטודנט שלך מעניקה לך גישה חופשית לאוטובוסים של קו הרכס של ה- PRT ו- Morgantown's Mountain Line.

חיי תלמיד

אנו תומכים בסביבת הלמידה של התלמיד WVU. מאת פעילויות כיף פרויקטים שירות למשאבים המסייעים לך לנווט את החיים במכללה, יש לנו אותך מכוסה.

ספריות

חלוצים חצו יבשות במרדף אחר התגליות הגדולות של המין האנושי. עם הספריות שלנו, אתה בקושי צריך לחצות את הרחוב שלך.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

לאן שלא תלך, נשמור אותך מחובר למשאבים האוניברסיטה ושירותים שאתה צריך.

מיקומים

מורגנטאון

West Virginia University

כתובת
Morgantown
26506 מורגנטאון, מערב וירג'יניה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 304-293-0111

אקרדיטציות

AACSB Accredited