קרא את התיאור הרשמי

עלינו

ערך ואפקטיביות עבורך

וילסון מחויבת לספק לתלמידים שלנו ולמשפחותיהם ערך מוסף בחינוך המכללה. מאת הראשונה שלנו ב-האומה סטודנט הלוואה buyback התוכנית לפיתוח קריירה והכשרה אוריינות פיננסית, אנו מחויבים לספק חוויה

CRAFT ניסיון שלך

עם תשומת לב אישית, האחרונה בטכנולוגיה וציוד, גישה הקפיטול של המדינה ומסורות עשירות, חינוך וילסון יש את כל זה.

עקרון המשימה והכבוד

Wilson College מעצימה את התלמידים באמצעות חינוך אמנותי מעורב, שיתופי, ליברלי המשלב את המיומנויות ואת המחקר הממוקד הדרוש להצלחה בעבודה ובחיים. אנו קהילה קרובה ותומכת שמפתחת את התודעה והאופי של כל התלמידים, מכינה אותם כדי לעמוד באתגרים של חברה גלובלית.

עקרון כבוד

סטודנטים הלומדים במכללת Wilson College חיים תחת עיקרון של כבוד ובתוך מערכת של ממשל משותף, מבוסס קהילה. עקרון הכבוד קובע כי:

"כדי לספק אווירה חביבה למרדף אחר חינוך משחרר, הממשלה Wilson College נשענת על ההנחה שכל חבר בקהילה יפעל ביושר בכל תחומי החיים. אנו סומכים זה על זה להיות אנשים בוגרים ואחראים ".

"המאמץ המשותף של למידה וחיים, שבו כולנו מעורבים, משפיע בצורה משביעת רצון ביותר כאשר חברי הקהילה מודים באחריותם לשאוף להגשמת מטרתם המשותפת, טובת הקהילה תלויה בדאגה לחירות הפרטית ולזכויות הרווחה של אחרים, שניהם קוראים לקיים תקנות מסוימות כדי לקדם את המטרה המשותפת הזו ".

"אבל ברוח זו הסכמנו על התקנות המשותפות של הפקולטה והסטודנטים, תקנות מגורים ותקנות האקדמיה והמנהל, ואנחנו מתחייבים לשמור עליהם צודקים ורלוונטיים לצורכי הקהילה הנוכחית".

הקמפוס שלנו

ממוקם בצ'מברסבורג, פנסילבניה, בקמפוס של Wilson College 'יש מדשאות אדירות, עצים בוגרים וגבעות מתגלגלות. קמפוס יפה 300 דונם הוא על המרשם הלאומי של מקומות היסטוריים כמו מחוז היסטורי ואת ערוץ Conococheague עובר דרך זה.

שישה בניינים משמשים למגורים לסטודנטים, וישנם מספר מתקנים לאתלטיקה ותחרויות רכיבה על סוסים, כולל שלושה תחומים אתלטיים (הוקי שדה, כדורגל וסופטבול), מגרשי טניס וגני התעמלות. סטודיו לריקודים שוכן בנפתסט קומפלקס, לסטודנטים יש גם גישה למרכז הכושר. פן הול הולכי רגל מרכז יש שלושה, 24-stall האסמים; שתי זירות מקורה וזירה חיצונית; מסלול מעבר בין מדינות ושדות תפנית. המכללה גם מספקת להשלים equine-facilitated מתקנים טיפוליים וציוד.

בנוסף, Wilson College יש חוות אורגנית - הלב של מרכז Fulton ללימודי קיימות - המאפשר מגוון רחב של הזדמנויות ללמוד על גישות לחיים בר קיימא. בחודש ינואר 2009, המכללה פתחה החדש 25,000,000 $ הארי ברוקס קומפלקס למדע, מתמטיקה וטכנולוגיה, הראשון זהב LEED מוסמך הבניין באזור.

קומפלקס הארי ברוקס למדעים, מתמטיקה וטכנולוגיה

עם המדינה- of-the-art בכיתה, מעבדה ומחקרי רווחים, הארי R. ברוקס קומפלקס למדע, מתמטיקה וטכנולוגיה מייצג חזון לעתיד של אמנות ומדעים ליברליים בבית Wilson College . המבול עם אור טבעי ומלא בטכנולוגיה מתקדמת וציוד, הבניין מציע חללים המשפרים את ההוראה והלמידה, ואת הפרקטיקה של המדע ברמה לתואר ראשון. הבניין הפך את הקמפוס ומשנה את חייהם של תלמידינו ושל סגל ההוראה. אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על כך בדפים אלה, או לבקר בקמפוס ולצאת לסיור. לחזות את העתיד של המדע במכללת Wilson College להצטרף אלינו במשימה חינוכית חשובה זו.

היסטוריה ומסורות

Wilson College נוסדה בשנת 1869 כמכללה לנשים, אחת הראשונות בארצות הברית. המייסדים היו הכומר טריון אדוארדס והכומר ג'יימס וויטמן. המחוקק של פנסילבניה העניק את האמנה המקורית ב- 24 במרס 1869. שרה וילסון, שעבורה נקרא המכללה, סיפקה את המתנה הראשונית להקמת המכללה. היא היתה האשה החיה הראשונה בארצות-הברית כדי להקדיש קולג' לנשים.

מטרת המכללה תוארה כמאמץ לספק חינוך של נשים צעירות בספרות, במדעים ובאמנויות. במהדורת אוקטובר 19, 1870, של מאגר פרנקלין, נכתב כי "המאמץ לא יהיה לדחוס את דעתם של תלמידים עם עובדות, אלא לבלות את הזמן בהתפתחות המחשבה כך שהתלמידים ילמדו לחשוב על עצמם, ובכך נהפכו למנהיגים, במקום לעוקבים, בחברה ".

הִיסטוֹרִיָה

Wilson College נוסדה בשנת 1869 כמכללה לנשים, אחת הראשונות בארצות הברית. המייסדים היו הכומר טריון אדוארדס והכומר ג'יימס וויטמן, הכמרים של הכנסיות הפרסביטריאניות בהאגרסטאון הסמוכות, מארק, וגרינקסטל, אבא. הם הגישו תוכניות לפרסביטרי של קרלייל וקיבלו את הסכמתה באפריל 1868. פנסילבניה המחוקקת העניקה את האמנה המקורית ב- 24 במארס 1869. מיס שרה וילסון (1795-1871), תושבת סנט תומאס הסמוכה, סיפקה שני תרומות נדיבות להקמת המוסד החדש. למרות שלילסון עצמה לא היתה השכלה פורמלית, היא זיהתה את חשיבות החינוך לדורות הבאים של נשים. בהוקרה על מתנותיו של וילסון, הצביעו הנאמנים על שם המוסד החדש לכבודה. ההוראה במכללה החלה ב- 12 באוקטובר 1870, לאחר שהנאמנים הבטיחו את רכישת הרכוש שהיה בעבר בבעלותו של קולונל א'מק'קלור, ידיד ויועץ קרוב של הנשיא אברהם לינקולן.

מאז הקמתה, המכללה טיפחה עיסוקים אינטלקטואליים קפדניים. כמו מכללות של נשים אחרות, וילסון סיפק זמן רב לנשים ללמוד וללמד נושאים שנחשבו בעבר מעבר ליכולות של נשים, כגון כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה ושפות קלאסיות. הנשיא אנה מק'קאג, נשיאת וילסון הראשונה (1911-15), חיזקה את הסטנדרטים האקדמיים של קולג '. המכללה המשיכה לבנות על בסיס זה על ידי הגדלת מספר וסוגים של הצעות הקורס, שיפור משאבי הספרייה והבאת מבקרים ומרצים מכובדים לקמפוס. מידה של כוח אינטלקטואלי של קולג 'הוא הקמת בשנת 1950 של פרק של ביתא ביתא קאפה, החברה האקדמית העתיק ביותר היוקרתי של האומה האקדמית.

מאז 1931, המכללה הכירה תרומות מצטיינים לחברה על ידי הענקת תארי כבוד. בין הנציגים השתתפו נציגת ארה"ב, מרגרט צ'ייס סמית, שופטת בית המשפט העליון הארי בלקמון, אנתרופולוגית מרגרט מיד, המוסיקאית לילי קראוזה, הסופרת והפעילה ריטה מיי בראון, ועוגן החדשות וולטר קרונקייט.

לאורך ההיסטוריה הארוכה שלו, וילסון הגיב לשינויים. בשנת 1982, המכללה הייתה אחת הראשונות באזור שהתחילה להציע תכנית לימודים מתמשכת כדי לענות על הצרכים של אוכלוסייה הולכת וגדלה של מבוגרים המבקשים חינוך על-תיכוני. בשנת 1996, המכללה הייתה אחת הראשונות בארץ להציע בקמפוס, חינוך למגורים לאמהות חד הוריות עם ילדים. מאז החלה התוכנית, היא זכתה לתשומת לב לאומית ווילסון הפכה למרכז הלאומי לאמהות חד-הוריות בחינוך הגבוה.

היום, וילסון מודה גברים ונשים בכל הגילאים כדי להירשם לתואר ראשון שלו ולקשר תוכניות תואר, כמו גם שלאחר baccalaureate ותואר שני תוכניות. כדי להפוך את החינוך וילסון זמין למבוגרים, קורסים רבים מוצעים לא רק במהלך היום, אבל בערב, בקיץ ינואר טווח, ובאתרים מחוץ מחוץ לקמפוס.

מסורות וילסון

מסורות הן חלק חשוב מכל ניסיון של וילסון סטודנט. מאת Bigs ו Littles כדי החברים Sophomore, מסורות להביא את התלמידים שלנו יחד ולהפוך אותם חלק קהילה תומכת, מחובר.

וילסון במבט מהיר

ראה כיצד המספרים מסתכמים בחוויה מלאה במכללה.

50 אקרים על החקלאות האורגנית המזוהה של משרד החקלאות האמריקאי

מרכז פולטון ללימודי קיימות מקשר בין סטודנטים לבין הקהילה המקומית, שמציעה חוות עבודה, מסד נתונים לאומי CSA ושבילי הליכה שלווים.

דוכנים לתלמידי קולג 'משכילים וסטודנטים

פן הול הולכי הרגל שלנו מרכז יש זירות רכיבה פנימית וחיצונית, קומפלקס לקפוץ בין מדינות ו 20 דונם של מרדים ומרעה מגודרים.

25 מיליון דולר

ההשקעה שלנו במתחם הארי ברוקס ברוקס עבור מדע, מתמטיקה וטכנולוגיה

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BSc

Wilson College

תואר ראשון במדע במדעי ההתעמלות יכין את התלמידים להמשיך בקריירה בתעשיות הכושר והבריאות, אימון אישי וקבוצתי אימון גופני ופעילות גופנית. זה יהיה גם להכין תלמידים לכניסה לתוכ ... [+]

תואר ראשון במדעי ההתמחות יכין את התלמידים להמשיך בקריירה בתעשיות הכושר והבריאות, אימון אישי וקבוצתי, אימון פיזיולוגי. זה יהיה גם להכין תלמידים לכניסה לתוכניות לתואר שני ללמוד אימון אתלטי, פיזיולוגיה פעילות גופנית, שיקום לב, פיזיותרפיה, כירופרקטיקה, ריפוי בעיסוק, וטיפול ופנאי.

תוכנית המדע תרגיל היתרונות אנשים המעוניינים ללמוד מגמות עכשוויות בבריאות ובכושר פיתוח בסיס ידע בפיזיולוגיה של התרגיל, קינסיולוגיה וטיפול, ומניעת פציעות תוך יצירת מיומנויות כמו אנשי מקצוע בתחום הבריאות והכושר בעתיד. בתוכנית זו, התלמידים יחוו בסיס חזק של תוכן הקשור לפעילות גופנית ובריאות יחד עם ההזדמנות להתבונן, ללמד ולהשיג חוויות מעשיות משמעותיות. עם סיום הלימודים והסמכה, סטודנטים בתחום זה עשויים לקבל מקומות עבודה במסגרות פנאי, בריאות וכושר, בתוך ארגונים ללא כוונת רווח; כמו גם הכנה לבוגר בית הספר. הדרישות לתואר ראשון במדעי ההתמחות כוללות את לימודי הליברלים של Wilson College ', יסודות ומדעי ההתמחות העיקריים.... [-]

ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Wilson College

מדע הביולוגיה נלמד במסגרת ההקשר הרחב של חינוך לאמנויות ליברליות, ונעשה כל מאמץ לעודד קשרים בינתחומיים עם מדעי החברה והרוח. קורסים מאוד להדגיש את כישורי הכתיבה והדיבור ולה ... [+]

לחקור את אבני הבניין של החיים

מדע הביולוגיה נלמד במסגרת ההקשר הרחב של חינוך לאמנויות ליברליות, ונעשה כל מאמץ לעודד קשרים בינתחומיים עם מדעי החברה והרוח. קורסים מאוד להדגיש את כישורי הכתיבה והדיבור ולהימנע הפחתת המדע לצבירת הידע העובדתי.

מייג 'ור מעודדים להמשיך בקיץ התמחות בתחום הגדרות המעבדה. נדרשת השתתפות פעילה של התלמידים בקורסי מעבדה ושטח, וניסיון ישיר עם אורגניזמים חיים ומכשור מדעי הוא מוקד מרכזי של התכנית.... [-]

ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wilson College

על בסיס המשימה הממושכת של Wilson College ', המחלקה ללימודי הסביבה חותרת לטפח תלמידים המבקשים להגשים חיים ומקצועות על ידי אספקת כלים למנהיגות אתית ולניהול אנושי של הקה ... [+]

תכנית הלימודים במדעי הסביבה מספקת לתלמידים הבנה רחבה של ההיבטים התרבותיים, הכלכליים והסביבתיים של הקיימות. לתוכניות הלימודים של המחלקה ללימודי הסביבה יש בסיס חזק בעקרונות המדע הסביבתי, קיימות, ביולוגיה, אקולוגיה, כימיה וסטטיסטיקה. קורסים רבים המוצעים על ידי המחלקה מתמקדים בלמידה חווייתית ושירותית.

המחלקה ללימודי הסביבה מציעה לימודי מדעי הסביבה וסביבתית, קטין בלימודי הסביבה והסמכה בחינוך סביבתי. המחלקה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מרכז פולטון ללימודי קיימות (FCSS) ומחייבת את כל הסטודנטים להשלים התמחות בתחום המיקוד הנבחר של התלמיד כחלק מהתכנית שלהם. הזדמנויות ניתנות גם עבור קורסי לימוד עצמאיים בתחומים מיוחדים של מחקר.... [-]

ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wilson College

שילוב לימודי המדעים האקטואריים, המימון העסקי והמתמטיקה, מתמטיקה פיננסית מכינה את התלמידים לקריירה משתלמת ומתגמלת בבנקאות, ניהול השקעות, קרנות הון סיכון, ביטוח וניהול סיכו ... [+]

מסלול מחושב להצלחה בקריירה

Wilson College הוא אחד המכללות המעטים בארצות הברית להציע תואר ראשון במתמטיקה פיננסית / מדעי אקטוארי. תוכנית זו בוחרת את התלמידים ליישם את עקרונות המתמטיקה המופשטים שנלמדו בכיתה לכדי תרחישים אמיתיים המשפיעים על העולם הפיננסי. התלמידים משתמשים בכישורים האנליטיים שלהם כדי להתמודד עם בעיות נתקל בשווקים בעולם, הארגון ברמת הארגון, עסקים קטנים ואפילו חשבונות הבנק האישי שלנו.... [-]

ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wilson College

וילסון מציע תוכנית מצטיינת של מחקר בפסיכולוגיה הכוללת תיאוריה, סטטיסטיקה, פרויקטי מחקר והזדמנויות ללמידה בשירות. ... [+]

הפסיכולוגיה מאמצת גישה מדעית קפדנית להבנת ההתנהגות - גישה המספקת את הבסיס המוצק הדרוש להרשמה לתכניות לתואר שני ו / או להעסקה מיידית במספר עצום של מקצועות שירות. בנוסף לקורסים שמכניסים לתלמידים את נקודות המבט התיאורטיות העיקריות בפסיכולוגיה, החוג דורש גם קורסים מבוססי מיומנויות בסטטיסטיקה ובשיטות מחקר ושימוש בתוכנות ניתוח סטטיסטיות, שיעזרו לסטודנט לשלוט ביסודות של תכנון מחקרים אמפיריים. יתר על כן, התלמידים נדרשים להשתתף בעבודה במעבדה ולבצע מחקר משלהם (ישנן אפשרויות רבות נוספות לעיסוק בפרויקטי מחקר ושירות). זה, בין השאר, בגלל ההתנהגות האנושית לעתים קרובות ניתן ללמוד הכי טוב מחוץ לכיתה, כי פרויקטים מחקר, התמחויות וסוגים אחרים של חוויות מעשיות הם הכנה חשובה ללימודים לתואר שני בקריירה במדעי ההתנהגות.... [-]

ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wilson College

תוכנית התקשורת בקולג ' Wilson College מאזנת חשיבה ביקורתית, תורת התקשורת וכישורי הכתיבה לשימוש הן בשווקי המדיה המסורתיים והן בצורות המדיה הדיגיטלית העכשווית. ... [+]

הגבר את המסר שלך בכל פלטפורמה

מכתיבה עיתונאית וסוגיות תקשורתיות משפטיות לתיאוריית המדיה, התלמידים לומדים את יסודות התקשורת ומפעילים את הלמידה בסביבות מדיה מסורתיות ודיגיטליות. בתהליך זה, התלמידים לומדים את יסודות השיווק והפרסום תוך יצירת תוכן עבור פרסומים מודפסים של מדיה דיגיטלית.

התוכנית מדגישה

Wilson College תקשורת בוגרי לקבל מערך של מיומנויות לשווק:

סגנון APהדפסה ועיצוב מדיה מקוונתיחסי ציבורפִּרסוּםמיומנויות טכניות לשימוש במדיה מסורתית ואלקטרוניתתכנות מחשביםעיצוב גרפי ועיצוב אתרצילוםשיווקהתמחות בתקשורת... [-]
ארצות הברית צ'יימברסבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wilson College
כתובת
1015 Philadelphia Ave
17201 צ'יימברסבורג, פנסילבניה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 717-264-4141