איפור אמנותי ואפקטים (מסלול אפקטים מיוחד ואופנה ותקשורת מסלול)

כללי

תיאור התכנית

מה Artistry האיפור ואפקטים (מסלול אפקטים מיוחדים ואופנה ומסלול תקשורת) כמובן על?

התכנית נועדה להציע לתלמידים שסיימו את תואר היסוד, או קורס דומה באיפור, את ההזדמנות כדי לקבל את הפרס של תואר בהצטיינות בהצלחה.

כמובן מורכב של מגוון רחב של מודולים ליבה שנועדו להרחיב את כישורי מפתח, תכונות ולקדם את היכולת הטכנית באמנות של שינוי איפור. מודולים אלה משלימים עוד יותר על ידי מודולים אופנה ומומחים לתקשורת.

הקורס נועד לייצר אמני איפור מקצועיים שהם מצוידים בכל הכישורים להסתגל ולהגיב לדרישות המאתגרות של תעשיית האיפור.

עם ההתפתחויות החדשות והמרגשות המתרחשות בעולם של טלוויזיה, מנצ'סטר מוגדרת להיות עיר תקשורת מלהיבה וחדשנית. אמני איפור באזור זה הם ביקשו במיוחד לאחר בשל BBC Multi Media City החדש ברציפי סלפורד והפיתוח מחדש של אולפני גרנדה ITVs המספקים לתלמידים שלנו עם הזדמנויות מצוינות לצבור ניסיון משמעותי ומיקומים עבודה.

הקורס מועבר במשרה מלאה במשך יומיים על ידי צוות המומחה בתעשייה, נתמכים יותר על ידי מגוון רחב של מרצים אורחים. בנוסף, תלמידים היו מסוגלים לנסוע לאיפור תערוכות אמן ואירועים, כולל לונדון IMATS וליברפול פרו מק.

כל תלמידי אמנות האיפור, לא משנה איזו מסלול שהם הבאים ילמדו הבא מודולים ליבה:

התפתחויות קידום מכירות

יחידה זו מסייעת לתלמידים לפרסם ולקדם את המומחיות שלהם כאמן איפור. תלמידים יחקרו וינתחו את הרעיון של שיווק ביחס לתעשיית התקשורת. האינטרנט ישמש ככלי שיווקים, סטודנטים יהיו לייצר פרופיל או באתר אינטרנט מקוון, כדי להפגין את תיק העבודות שלהם למעסיקים פוטנציאליים.

פרויקט תיק יצירתי מתקדם

יחידה זו תספק לסטודנטי הזדמנות לבצע פרויקט בפיקוח, במרכז תלמיד. אנו מעודדים את התלמידים לזהות בעיה או קבוצה של נושאים שסביבו להתמקד בפרויקט שלהם. יחידה זו תסייע לתלמידים לפתח את כישורי המחקר והצגה שלהם.

פרויקט קונטקסטואלי מתקדם

מודול זה יאפשר לתלמיד לבצע מחקר יסודי ותיכוני הבוחן את הנושא הנבחר שלהם בעומק ולהרהר על הדיונים הקריטיים המקיפים את הנושא הנבחר.

כמובן נבחנת דרך משימות, המוצגות בפורמט משימה. המשימות שהושלמו והוגשו בתוך שבוע הגשה (ינואר לסמסטר אחד המודולים ומאי לסמסטר שני מודולים).

המומחיות המעשית התלמידים תיבחן דרך הפעילויות המתבצעות בסדנאות, סטודיו וסביבות חיצוניות.

דוגמאות להערכות כוללות:

  • הערכת עמיתים - - מסה - E-תיק - פרקטיקה מקצועית - מצגת - סליל הצג - אתר / פרופיל מסות - תוכן
עדכון אחרון: ספט 2014

אודות בית הספר

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 empl ... קרא יותר

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 employers across the UK. קרא פחות