בבוגר הנדסה מכאני

כללי

תיאור התכנית

עיצובים מכאניים מהנדס ומפתחת מערכות מכאניות ותרמיות כמו המנועים, מכונות, ציוד, כלי רכב, מערכות חימום וקירור, מכלולים, פעולות, ובקרת איכות. פועל גם בייצור חלקי תהליך וכלים בבחירה ובפיתוח של חומרי בנייה מכאניים, והמעשה בתפקידי ניהול ופיקוח של פרויקטים הנדסיים. כמו כן יכול גם לפעול בהוראה ובמחקר. במהלך הדרך מקצועית הנדסת מכונות Unimep לפתח חידושים ויישומים טכנולוגיים, מחויבים ליישום של ידע מדעי לשיפור הרווחה חברתית עם אחריות סביבתית.

משך5 שנים בשעתי יום או בלילה

השקעה חודשית : נוקטורן: R 1,698.00 $ ערך להזנה במחצית 1 2016.

למה ללמוד בUnimep?

בין הטובים ביותר בברזיל

90% מהקורסים בין הטובים ביותר במדריך הסטודנטים. דירוג שוק קטגוריה 5 הטוב ביותר בין SP הפנים מסוימים של אוניברסיטת Folha דירוג (RUF).

חילופים בינלאומיים

אפשרות ממשית של חילופים בינלאומיים, באמצעות הסכמים עם אוניברסיטאות ב -25 מדינות והמדע ללא גבולות התכנית, הממשלה הפדרלית.

השתלבות בשוק העבודה

הזדמנויות התמחות והשתלבות בשוק העבודה בשלבי Unimep של מרכז ושותפויות עם חברות ציבוריות ופרטיות.

תמיכה כספית

יש Unimep מדיניות נרחבת פיננסי תמיכה, כfies, ProUni, מענקים והסכמים עם מוסדות שותפים.

עדכון אחרון: ינו 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

O Instituto Educacional Piracicabano da Igreja Metodista (IEP) é a entidade mantenedora do Colégio Piracicabano, da Universidade Metodista de Piracicaba e da Escola de Música de Piracicaba "Maestro Er ... קרא יותר

O Instituto Educacional Piracicabano da Igreja Metodista (IEP) é a entidade mantenedora do Colégio Piracicabano, da Universidade Metodista de Piracicaba e da Escola de Música de Piracicaba "Maestro Ernst Mahle". קרא פחות