בוגרת שותפויות בהנדסה

כללי

תיאור התכנית

מהנדסים מהנדסים בהנחה (כולל אלה הרודפים קטין) ניתנים תוכנית הלימודים מקיפה המניח את הבסיס להצלחה בעתיד. סטודנטים שבוחרים להיות מהנדס גדול יכולים להמשיך בתואר כפול באמצעות הסכמי שותפות עם אוניברסיטת נוטרדאם ובית הספר להנדסה

מועמדים לתואר בהנדסה ניתנים חינוך חזק ללימוד ליברלי בהנחה. קורסי המדעים והמתמטיקה מכינים אותם להמשיך את לימודיהם בהנדסה ולהיות בעלי קריירה משמעותית בתחום. סטודנטים הרודפים קטין בהנדסה מקבלים בסיס איתן בדיסציפלינה ובוגר עם תארים במתמטיקה, מדעי המחשב, כימיה או מדעי הסביבה. גודל הכיתות הקטנות מספק חינוך אישי המאפשר לתלמידים לטבול את עצמם בנושא שלהם ומדריכים הפקולטה מציעים אחד על אחד המייעץ כי יסייע להם לבצע את הבחירות הנכונות הן בוגר ברמה מקצועית.

תוכניות לתואר ראשון בהנדסה

שותפויות עם אוניברסיטת נוטרדאם ובית הספר להנדסה

שותפות תואר הנדסה עם אוניברסיטת נוטרדאם

האוניברסיטה של ​​נוטרדאם 3-2 שותפות ההנדסה עם Assumption College מאפשר הנחה סטודנטים להרוויח תואר ראשון בכימיה, מדעי הסביבה, מתמטיקה או מדעי המחשב מ Assumption College ו BS באחד התחומים של ההנדסה מאוניברסיטת נוטרדאם ב רק חמש שנים.

שותפות בהנדסה עם בית הספר להנדסה

ההנחה של 3-2 ו 3-3 שותפויות עם באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס מאפשר לסטודנטים מוסמך להמשיך לתואר ראשון תואר Assumption College וכן תואר ראשון בהנדסה (2 שנים אופציה) או שילוב של תואר ראשון ותואר שני (אופציה לשלוש שנים) מ- SEAS.

למה להיות סרן הנדסה בהנחה?

 • מגמות הנדסה יכולות להרוויח תואר ראשון ותואר ראשון מאוניברסיטת נוטרדאם או תואר ראשון ותואר שני בהנדסה מאוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס.
 • סטודנטים הרודפים קטין הנדסי מסופקים בסיס איתן בדיסציפלינה ובוגר עם מעלות במתמטיקה, מדעי המחשב, כימיה או מדעי הסביבה.
 • קבל הארקה מוצק של אמנות ליברלית כי יהיה לחדד את כישורי חשיבה ביקורתית שלך ולהגדיר אותך בשוק עבודה תחרותי.
 • לקחת חלק התמחויות משמעותי עם חברת ההנדסה העליונה.
 • לעסוק בקיץ הזדמנויות מחקר באוניברסיטת נוטרדאם.
 • ליהנות מהמומחיות של סגל עם עשרות שנים של ניסיון בעולם האמיתי, תובנה בתעשייה, ורשתות מקצועיות.

רב סרן בהנדסה

תוכניות השותפות של ההנחה מתוכננות לספק לתלמידים חינוך חזק ללימודים ליברליים במדעים ובמתמטיקה, כמו גם בהנדסה מתקדמת של המדינה.

תוכנית השותפות בתכנית כפולה עם אוניברסיטת נוטרדאם ובית הספר להנדסה

במסגרת זו, התלמידים לבלות שלוש או ארבע שנים של מחקר בבית Assumption College ולאחר מכן להשלים שנתיים או שלוש שנים נוספות של מחקר באוניברסיטת נוטרדאם או אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס (בהתאם למסלול הלימוד שלהם). לפחות 90 יחידות של אשראי העברה מקובל יש להרוויח על ידי התלמידים הנחה.

אוניברסיטת נוטרדאם המכללה להנדסה

הסכם Assumption College הסכם עם האוניברסיטה של ​​נוטרדאם קולג 'להנדסה מאפשר סטודנטים הנחה מוסמך להרוויח תואר ראשון בכימיה, מדעי הסביבה, מתמטיקה או מדעי המחשב מ Assumption College ו BS באחד התחומים של ההנדסה מאוניברסיטת נוטר גְבֶרֶת. התוכנית מיועדת לספק לתלמיד השכלה אקדמית חזקה בתחומי המדעים והמתמטיקה וכן הכשרה מתקדמת בהנדסה באוניברסיטת נוטרדאם, אחת מאוניברסיטאות ההנדסה המובילות במדינה.

סטודנטים להשתתף בהנחה במשך 3 שנים, שם הם להמשיך קורסים באחד המסלולים הבאים אושרה במיוחד כדי לספור לקראת תואר ראשון בבית גדול בהנחה, ולהעביר אשראי לקראת תואר ראשון במכללה ב נוטרדאם המכללה להנדסה:

 • הנדסת חלל (עם מתמטיקה הגדולות בהנחה)
 • הנדסה כימית (עם כימיה)
 • הנדסה אזרחית (עם מתמטיקה הגדולות)
 • הנדסת מחשבים (עם מדעי המחשב או מתמטיקה הגדולות)
 • הנדסת חשמל (עם מתמטיקה הגדולות)
 • מדעי הסביבה או הנדסת הסביבה (עם מדע הסביבה הגדולות)
 • הנדסת מכונות (עם מתמטיקה הגדולות)

לאחר הסמסטר החמישי, התלמיד רשאי להגיש בקשה להרשמה להעברה כסמסטר א 'ב' לתכנית הספציפית המוצעת על ידי מכללת נוטרדאם להנדסה. מועמדים שעומדים בדרישות ה - GPA ובדרישות הקורס, וכן מקבלים המלצה מ רכזת תכנית ההנדסה 3, מתבקשים להגיש מועמדות לתואר שני להשלמת הדרישות לתואר בהנדסת נוטרדאם תוך שנתיים. עם ההעברה לנוטר דאם, התלמידים מקבלים את אותו שיקול לסיוע כספי כמו מועמדים אחרים להעברה.

עם השלמת התוכנית, התלמיד מקבל תואר ראשון באמנויות שלהם העיקריים מ הנחה, וכן תואר ראשון בהנדסה מ נוטרדאם של המכללה להנדסה העיקריים שלהם.

ההנחה תלמידים לבחור את האפשרות של שנתיים יכול גם לבלות שנתיים באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס כדי להשלים תואר ראשון שם ויהיה מסווגת סטודנט לתואר ראשון אוניברסיטת וושינגטון במשך שתי שנים.

ההנחה כי סטודנטים לבחור את האפשרות שלוש שנים יבלו שלוש שנים באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס כדי להשלים את הדרישות הן לתואר ראשון לתואר שני ו יסווגו כמו סטודנטים באוניברסיטת וושינגטון במשך כל שלוש שנים.

אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס

סטודנטים באוניברסיטת וושינגטון יכולים לבחור ללמוד:
 • הנדסה ביו-רפואית (עם ביולוגיה או כימיה)
 • הנדסה כימית (עם כימיה)
 • הנדסת מחשבים (עם מדעי המחשב או מתמטיקה הגדולות)
 • הנדסת חשמל (עם מתמטיקה הגדולות)
 • הנדסת מכונות (עם מתמטיקה הגדולות)
 • מערכות מדע והנדסה (עם מתמטיקה הגדולות)

ההנחה תקבל את כל יחידות הושלמה באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס לספור יחידות אלה לקראת השלמת תואר ראשון Assumption College לתואר ראשון.

כדי להיות זכאי להתקבל לתכנית תואר כפול, התלמידים חייבים להיות המומלץ על ידי Assumption College , לפני הכניסה SEAS, להשלים את דרישות הכניסה שצוין על ידי SEAS. הכניסה ל- SEAS אינה מובטחת ו- SEAS אינה יכולה להבטיח שתמיכה כספית תהיה זמינה לסטודנטים שהתקבלו לתוכנית.

ההנחה שתלמידים שכבר סיימו את כל הדרישות לתואר ראשון הם גם זכאים להגיש בקשה לתכנית זו אם הם חלים בתוך 12 חודשים ממועד קבלת התואר הראשון שלהם.

התמחות אקדמית

הנחה תלמידים להשתתף בתשלום התמחויות הקיץ הזדמנויות בבית הספר השכן וורצ'סטר הפוליטכני, במימון קרן המדע הלאומית גרנט. תוכנית תחרותית, 10 שבועות מקבל 15 תלמידים מכל רחבי מסצ 'וסטס בכל קיץ.

קריירה התמחויות

ההנחה של התלמידים מעודדת השתתפות בתכנית ההתמחות בקריירה של הקולג ', ומבצעת הסמסטר בקבלת ניסיון מעשי החלים על ההגדרות המקצועיות של מה שלמדו בכיתה. התמחות זו עשויה להיות משולמת או ללא תשלום ומספקת ניסיון רב ערך.

לסטודנטים להנדסת ההנחות ניתנות מספר הזדמנויות להשתתף בהתמחות. הסטודנטים שלנו התקיימו התמחות במגוון ארגונים, ביניהם:

 • Loftware בע"מ
 • המחלקה להנדסה אזרחית וסביבתית, המכון הפוליטכני ווסטרסטר
 • JH Maxymillian (הנדסה אזרחית כללית קבלן החברה)
עדכון אחרון: ספט 2018

אודות בית הספר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... קרא יותר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. קרא פחות