בוגר במדעים באימון אתלטי (BS ב)

כללי

תיאור התכנית

תכנית אתלטי הדרכת החינוך (ATEP) באוניברסיטת קונקורד הוסמכה כיום על ידי ועדת ההסמכה של חינוך אתלטי הדרכה (CAATE). התכנית מנצלת רצף של חוויות דידקטיות וקליניות, כמפורט בתקני CAATE להסמכת ATEPs בקומת הכניסה, ולהכין את התלמיד כמאמן אתלטיקה מוסמך ברמת כניסה כראוי. עם הסיום מוצלח של התכנית, התלמיד יהיה בסיס הידע ומיומנויות קליניות הנדרשות לבחינת מאתגרת ועוברת מועצת ההסמכה (BOC).

סטודנטים שרוצים להגיש בקשה לקבלה לתכנית המקצועית באימון אתלטים יכולים לעשות בקשה רשמית לקבלה לATEP לאחר השלמה מוצלחת של דרישות הקבלה.

מצופים מתלמידים ליישם באופן רשמי להודאה בסמסטר האביב של שנת הלימודים הראשונה, בהנחה שהם יצטרכו להשלים כ 30 שעות אשראי בסוף השנה הראשונה שלהם. העבר את התלמידים עם 30 שעות או יותר בהעברת אשראי (100 רמה או גבוהה יותר), אשר עומדות בתנאי הקבלה יכול להגיש בקשה לקבלה לATEP בזמן שהם מתקבלים לאוניברסיטה. מספר המועמדים התקבל לATEP שנה הוא מוגבל והשלמת כל דרישות הקבלה אינו אוטומטי להבטיח קבלה לATEP. צריך מספר המועמדים המתאימים יעלה על מספר החללים הקליניים זמין, ההליך לקביעה שהתלמידים מתקבלים מתואר במדריך לסטודנט ATEP ודף אינטרנט אימון אתלטים.

השלב המקצועי של ההדרכה הגדולה אתלטים מורכב משישה סמסטרים (כ -15 שעות בכל סמסטר) של עבודת קורס אקדמית וקורסי הפרקטיקום קליניים. חוויות הפרקטיקום קליניות תתרחש במסגרת תכנית האתלטיקה האוניברסיטה [חטיבת NCAA השנייה, בתי ספר באזור גבוהים ובמכללות, מרפאות לרפואת ספורט, ובאתרים אחרים מחוץ לקמפוס רפואיים כלליים ומרפאת סיבוב שנבחרו על ידי ATEP. תחבורה לכל האתרים הקליניים הקמפוס כבוי, כמו גם כל דרישות ספציפיות של האתר הקליני (למשל חיסונים, מדים, בדיקת רקע פלילית, וכו ') היא באחריותו של התלמיד. כל התלמידים המתקבלים לתכנית המקצועית צריכים להראות הוכחה שנתית של הסמכה נוכחית ספק בריאות החייאה, הסמכת עזרה ראשונה, הדרכת הפתוגן דם נישא, ביטוח אחריות מקצועי, וחבר סטודנט הלאומי מאמני איגוד אתלטיקה להיות. סטודנטים נדרשים להיות מעורבים בארגוני אימון אתלטי מקצועיים במדינה, וברמה המקומיות, הלאומית. כל הדרישות האלה מוסברים בהרחבה באימון אתלטי הסטודנטים Handbook, הניתן לכל התלמידים הפוטנציאליים וביקורת באונ 100 למייג'ורס אתלטים על ידי מנהל התכנית כחלק מהקורס. מדריך זה זמין ממנהל התכנית, על פי בקשה, ועלול גם להיות נגיש בדף אינטרנט אימון אתלטים. דרישות תכנית לימודים, כוללים אשפוזים ודרישות חינוך קליניים, עשויות להשתנות בהתאם לצורך עמידה בהסמכה נוכחית ו / או תקני אוניברסיטה. תלמידים המבקשים להתקבל או כאלה שכבר התקבלו לתכנית מומלץ לשמור על עצמם כראוי הודיעו על שינויים כדי להשלים את הדרישות במועד. מידע על שינויים בתכנית לימודים יהיה הודיע ​​מראש על ידי ATEP, ויפורסם במסמכי ATEP ו / או Handbook ATEP. ניתן לקבל אלה מאתר האינטרנט של האוניברסיטה ו / או באתר האינטרנט ATEP ו / או מנהל ATEP.

עדכון אחרון: מרץ 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Founded in 1872 Concord University provides rigorous programs which prepare students to pursue various graduate study and career options and to assume leadership and professional roles in a multicultu ... קרא יותר

Founded in 1872 Concord University provides rigorous programs which prepare students to pursue various graduate study and career options and to assume leadership and professional roles in a multicultural society. While we incorporate a variety of educational methodologies/technologies, our size and the caring dedication of our faculty, staff and administration are the principal assurances of a quality educational opportunity at Concord University. קרא פחות