בוגר במדעים בביולוגיה

כללי

תיאור התכנית

בשעה Kokomo אוניברסיטת אינדיאנה, בוגר במדעים (BS) תוכנית תואר בביולוגיה מרכזי על ליבה המסורתית הכוללת ביולוגיה של התא, גנטיקה, מורפולוגיה, פיזיולוגיה, מדע הצמח, מיקרוביולוגיה, ואימונולוגיה. קורסים נוספים בכימיה כללית, כימיה אורגנית, פיסיקה ומתמטיקה משלימים את התכנית הבסיסית. אבל מדענים טובים גם צריכים להיחשף לתחומים אחרים של ידע-אל האמנויות, מדעי החברה ומדעי הרוח. לכן תוכנית הלימודים בביולוגיה שלנו כולל גם דרישות הקורס בתחומים כמו היסטוריה, אנגלית, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מתמטיקה, מדעי המידע. כדי להתקדם, אתה צריך מינימום של 120 שעות אשראי, הכולל שילוב של קורסים בביולוגיה נדרשו, קורסי השכלה כלליים, ובחירה.

אם אתם מתכננים להיכנס בוגר בית ספר או בית ספר מקצועי לאחר שסיים תואר ראשון, תרצה לשאול על המסלולים מראש המקצועיים של IU Kokomo בביולוגיה, רפואה מראש, ו-שיניים מראש. בוגרים שהלכו אחרי מסלולים אלה התקבלו תוכניות מתקדמות רפואית, שיניים, אופטומטריה, ובתי ספר כירופרקטיקה ברחבי הארץ. ביולוגיה היא נתיב מצוין קריירה מקצועית ברפואת IU Kokomo יעזור לך להגיע לשם!

אם אתה מעוניין להיות מורה למדעים, IU Kokomo מציעה תכנית המאפשרת לך להרוויח תואר בביולוגיה לקבל הסמכה ללמד ביולוגיה ברמת בית הספר התיכונה.

דרישות לתואר

הדרישות לתואר עבור התואר הראשון בביולוגיה כולל 120 נקודות עם ממוצע ציונים של 2.0 לפחות. 30 של 60 נקודות הזכות האחרונות חייבים להסתיים ב IU Kokomo. בנוסף לקורסי נדרשי לימודי ההשכלה הכלליים רחב הקמפוס, סטודנטים חייבים לוקחים קורסים בכימיה, ביולוגיה, פיסיקה, מתמטיקה, אינפורמטיקה. הקורסים הבאים חייבים להילקח ודרישות קדם המתאים שיש לעמוד בהם המופיעות בעלון האקדמית. השלמתי תואר זה יעמוד בדרישות הקבלה הבסיסיות עבור ספר IU של תכנית לרפואה MD.

איזה סוג של עבודה אני יכול לקבל עם התואר הזה?

ככלל, רב-סרן מכללה לא להכין אותך לתפקיד ספציפי אחד. במקום זאת, היא מאפשרת לך לפתח מיומנויות ויכולות בתחום העניין שלך כי יכול להיות מיושם על מגוון רחב של מקצועות בתחום זה. בוגרים יכולים לעבוד עבור מגוון רחב של מעסיקים כגון תרופות / חברות ביוטכנולוגיות, חברות כימיקלים, חברות techology מידע, laboratoes אנליטי. לחלופין, הם יכולים ללכת לבתי ספר בוגר להפוך חוקרים או לבתי ספר מקצועיים, כגון רפואת שיניים, רפואה, אופטומטריה, עד כמה שם.

עדכון אחרון: ספט 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... קרא יותר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! קרא פחות
קוקומו , ווסט לאפייט + 1 יותר פחות