בוגר במדעים במנהל עסקים (BA BS)

כללי

תיאור התכנית

הבוגר במדעים בתואר מנהל עסקים דורש השלמה מוצלחת של 120 ש"ס, כוללים (1) תכנית לימודים כלליים; (2) Core מנהל עסקים; ו- (3) אחד מחמשת תחומי דגש המפורטים להלן. כדי להרוויח את התואר הזה, תלמידים נדרשים גם כדי לשמור על ממוצע מצטבר כיתה של לפחות 2.25 (ג) לכל הקורסים בעסקים.

מנהל עסקי הליבה מורכבת מקורסי מבוא מכל תחומי העסקים העיקריים לימדו באוניברסיטת קונקורד. היא נועדה לספק הבנה מקיפה של מגוון רחב של תחומים במנהל עסקים ותשתית למחקר המתמחה בתחום שבחר התלמיד של דגש.

המטרה של אזור החשבונאות היא לספק החינוך להמשיך מגוון רחב של קריירות חשבונאיות ועסקיות. תכנית הלימודים כוללים חשיפה למידע תיאורים ואנליטיים שימושי בתהליך קבלת החלטות העסקית.

המערכות מנהליות השטח של דגש מספק הדרכה בתאוריה ובכישורים הדרושים כדי לתפקד בהצלחה ולנהל סביבות משרד הנוכחיות, כמו גם גמישות כדי להתאים לסביבות משרדיות עתיד טכנולוגיות לשנות. תלמידים שסיימו את התכנית מועסקים לעתים קרובות בשירותי תמיכה כגון ניהול, שכר, מידע ועיבוד נתונים; ניהול מתקנים; תזמון חומרים והפצה; תכנון כנס ונסיעות; ניהול רשומות, ניהול תקשורת, וביטחון.

המטרה בתחום הכספים של דגש היא להכין את התלמידים המחפשים הזדמנויות קריירה בתחומים של מימון חברות, ניהול השקעות, וניהול של מוסדות פיננסיים. הקפדה בעבודה כמובן וכישורים כמותיים מודגשת. תלמידים שסיימו את התכנית יקבלו חשיפה נאותה הן בתאוריה והמדיניות חיונית לצמיחת קריירה בסביבה מתוחכמת ותחרותית בארגונים פיננסיים קטנים או גדולים פיננסיות.

תחום ניהול הדגש מספק לתלמידים הבנה מקיפה של עקרונות, תהליכים ושיטות העבודה שהייתה מעורבות בניהול של אנשים וארגונים. תלמידים שסיימו את תכנית תעסוקה בדרך כלל מאובטחת מחקר במגוון רחב של קריירות עסקיות הנעות מהניהול של עסקים קטנים לתעסוקה בארגונים גדולים מכל הסוגים.

אזור השיווק של דגש נועד להציע לתלמיד חינוך עסקי כללי במטרה לפתח קריירה בתחום השיווק. שיווק מורכב מפעילויות רבות המקשרים הייצור של סחורות ושירותים לצרכן או הוראות שימוש תעשייתיים. הדגש הוא על הכנת תכנית הלימודים מקצועית לפיתוח אסטרטגיות שיווק וניהול של פעילות שיווק. הזדמנויות נרחבות זמינות לסטודנטים שיווק בכל הסוגים וגדלים של למטרות רווח וארגונים שלא למטרות רווח הכולל קמעונאות, wholesaling, סוכנויות שירות, ארגוני בריאות, יחידות חינוכיות, ומוסדות ממשלתיים. אזור השיווק של דגש מספק לתלמידים חשיפה מקיפה לאפשרויות קריירה בסניפים רבים של שיווק, וביניהם: פרסום, מכירות, ניהול שיווק, קמעונאות, מחקר שיווקים, וניהול מוצר.

כל תלמיד שהוקצה יועץ אקדמי חטיבה שיהיה זמין לענות על שאלות, לספק הדרכה בבחירה כמובן, לסייע בהגדרת מטרות, ולעזור לתלמידים לקבל החלטות קריירת ידע. תלמידים להיפגש עם יועצים אקדמיים סגל לתכנן תזמון אקדמי, ויועצים לחתום על כל הרישום והשינוי של צורות לוח זמנים. אנו מעודדים את הסטודנטים להיפגש עם יועצים מעת לעת כדי לדון התקדמות אקדמית, מיקום קריירה, ובצרכי מיוחדים.

עדכון אחרון: מרץ 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Founded in 1872 Concord University provides rigorous programs which prepare students to pursue various graduate study and career options and to assume leadership and professional roles in a multicultu ... קרא יותר

Founded in 1872 Concord University provides rigorous programs which prepare students to pursue various graduate study and career options and to assume leadership and professional roles in a multicultural society. While we incorporate a variety of educational methodologies/technologies, our size and the caring dedication of our faculty, staff and administration are the principal assurances of a quality educational opportunity at Concord University. קרא פחות