בוגר במדעים במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

בוגר במדעים במנהל עסקים

chowanbus

"בית הספר לעסקים באוניברסיטת Chowan הוא המקום הטוב ביותר לעצב את האופי, את הפוטנציאל, והמקצועיות שלך. בית הספר מאפשר לכל תלמיד הזדמנות להגיע הכי טוב שלהם דרך אתגרים, אינטראקציה של אחד-על-אחד סגל, קבוצות קטנות, והסיכוי למצוא את נקודות החוזק שלך. אני מדמם Chowan כחול בגלל החוויות בבית הספר לעסקים שלנצח ישפיעו החיים שלי ומוסר עבודה. " - דניאל קולמן, כיתה של 2013, התואר הראשון במנהל עסקים, ריכוז בניהול, קטן בחשבונאות בChowan, אנו מפתחים את המנהיגים עסקיים האתיים של מחר. בניין על הכוח של המורשת הנוצרית שלנו, אנחנו להעצים את התלמידים שלנו על ידי המנחה אותם בשליטה בתיאוריות עסקיות, כישורי ארגון, מיומנויות טכניות, וניתוחים קריטיים שיכינו אותם לקריירה בעולם העסקים משתנה במהירות.

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת Chowan חוזה קהילה עסקית של אנשים מוכשרים ואתיים עם יכולות מקצועיות ומאפשרות להם לעבוד בשיתוף פעולה כדי להתחרות בהצלחה בשוק העולמי.

המשימה של בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת Chowan היא לפתח מנהיגים עסקיים האתיים של מחר. בניין על הכוח של המורשת הנוצרית שלנו, אנחנו להעצים את התלמידים שלנו על ידי המנחה אותם בשליטה בתיאוריות עסקיות, כישורי ארגון, מיומנויות טכניות, וניתוחים קריטיים שיכינו אותם לקריירה בעולם העסקים משתנה במהירות. הסגל תומך שלנו מדגיש מלמד מצוינות, באמצעות תכנית חזקה של advisement האקדמי כדי לסייע לתלמידים לאורך הקריירה במכללה שלהם. נוסד בשנת 1929, בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת Chowan הוא בין התוכניות הגדולות ביותר בקמפוס בגלל מסירות איתנים זה. הסגל העסקי מסייע לתלמידים להגיע לפוטנציאל המלא שלהם כמנהיגים עסקיים בעתיד.

בית הספר לעסקי ביקור הנהלת תכנית קיימת להרחבת האופקים החינוכיים של התלמידים שלנו על ידי מתן ההזדמנות לאינטראקציה עם אנשי עסקים בכירים ברמה העליונה ממגוון רחב של תחומים עסקיים. כל סמסטר המבצע שונה מגיע לקמפוס לדבר בכיתות, יש ארוחה ברשת עם קבוצה קטנה של תלמידים וסגל בית הספר לעסקים, ולדבר בעצרת בהמשך היום. מאז הקמתה, משתתפים כללו סגן נשיא לשעבר של הבנק הפדרלי ריצ'מונד, שותפים במשרד רואי חשבון גדול, נשיא ועליון ניהול של בית חולים, סגן נשיא של תאגיד חקלאי בינלאומי, סגן נשיא של חברת בנייה מסחרית גדולה עם חוזים רחבי הדרום ומזרח ארה"ב, יזם כלכלי בכיר למחלקת NC מסחר, יחסי הציבור ותקשורת המנהל לאחד היצרנים הגדולים ביותר של דלק ביומסה בארה"ב, ומנכ"ל אזורי עם Lowe של.

כל תלמיד עסק נרשם בתכנית הלימודים המובילים לתואר הראשון במדעים במנהל עסקי תואר. כל התלמידים ללמוד את המרכיב המקצועי המשותף שכולל קורסי ליבת עסקים שלנו.

מעבר לליבת העסקים, סטודנטים לבחור התמחות בלפחות אחד מארבעת אזורים. אזורים אלה של ריכוז הם:

מערכות מידע. בית הספר של אוניברסיטת Chowan של עסקים יכול להכין אותך לקריירה מצליחה בתחום חשוב עם ביקוש ההולך וגדל. מערכות מידע (IS) אנשי מקצוע לנהל את הרשתות של חומרה ותוכנה המשמשת לאיסוף, סינון, תהליך, ליצור ולהפיץ נתונים. בעולם מונע על ידי התקשורת של מידע, הוא אנשי מקצוע הם קריטיים. סטודנטים בריכוז הוא במוקד בית הספר לעסקים על היישום של טכנולוגיית מידע כדי לפתור בעיות עסקיות תוך שימוש במגוון של כלים וטכניקות. הקורסים מקיפים שלנו, פותחו כדי לענות פרקטיקות הטובות ביותר בתעשייה, הם השלימו עם קורסי ליבת עסקים שנותנים לתלמידים הבנה רחבה של פונקציות ותהליכים עסקיים. כיתות קטנות וידות על יישום של טכנולוגיה מאפשרות לסטודנטים לצבור מיומנות עם המיומנויות הן. כדי לשמור על קשר עם הקצה המוביל של טכנולוגיה, אוניברסיטת Chowan יצרה שותפות עם מיקרוסופט כדי לתת לתלמידים שלנו גישה חופשית לכלי תוכנה רבים דרך מיקרוסופט. תלמידי גישה לתוכנה סטנדרטית בתעשייה, כגון תוכנת שרת, מערכות הפעלה, כלי פיתוח של מיקרוסופט, ועוד הרבה יותר!

הזדמנויות תעסוקה בשפע שדה מערכות מידע!

chowanbus2

הנהלה. בית הספר של אוניברסיטת Chowan של עסקים יכול להכין אותך לקריירה מצליחה בתחום החשוב של ניהול. פיטר דרוקר, אחד התיאורטיקנים היסוד בניהול, קבע כי המנהלים להגדיר יעדים, לארגן אנשים, להניע ולתקשר, לנתח את הביצועים ולפתח אנשים. המנהלים נדרשים בכל מקום - בעסקים קטנים, חברות ענק, ממשלות וארגונים ללא כוונת רווח.

תואר ניהול עסק הוא בעל ערך לאנשים מעבר לאלו המבקשים להיות מנהל. ארגונים מגדילים את רמת אחריות לכל העובדים, מה שהופך את קריטי לאנשים להיכנס לשוק העבודה לכישורים ניהוליים חזקים. הכיתות הקטנות בבית הספר לעסקים באוניברסיטת Chowan לאפשר הפרופסורים לתת לכל תלמיד את תשומת לב אישית. לתלמידים לפתח את כישוריהם באמצעות תרגילים מעשיים בכיתת לימוד, פרויקטים קבוצתיים מעניינים, ואינטלקטואלי מגרים הרצאות בכיתה.

קורסי ניהול להתמקד בפיתוח הידע, היכולות ואנשים-כישורים דרושים כדי לנהל במצבה של כלכלת הידע. קורסים מיוחדים להתמקד בהיבטים שונים של ניהול כוללים תקשורת, תהליכי קבלת החלטות, עבודת צוות, אתיקה, מוטיבציה, משאבי אנוש, מסחר אלקטרוני, תאוריה ארגונית והתנהגות, יזמות ומנהיגות. תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול מספק את הבסיס להצלחה שלך כמנהל ומנהיג בעולם הדינמי של עסק.

שיווק. לדברי איגוד השיווק האמריקאי, "שיווק הוא הפעילות, קבוצה של מוסדות, ותהליכים ליצירה, תקשורת, ומספק, ומחליפים את היצע שיש ערך ללקוחות, לקוחות, שותפים, וחברה בכללותה." בכל חברה מקטנה ל גדול, למטרות רווח או ללא כוונת רווח וכוללים פרטי, ציבורי או ממשלתי, צריך אנשים מיומנים לטפל פונקצית השיווק שלה. עמדות כוללות מכירות, פרסום, יחסי ציבור, קמעונאות, מחקר שוק, שיווק של חברה, שיווק באינטרנט, וקשרי לקוחות. בוגרים עם תואר בשיווק יהיה להיכנס לשוק העבודה גדל פי הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה, עם אנשים ברמות העליונות של ניהול שיווק המצווה משכורות גבוהות.

ריכוז השיווק בבית הספר לעסקים באוניברסיטת Chowan יהיה להכין אותך להיכנס לשדה המרגש ומהנה הזה!

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Chowan University was founded in 1848. For over 165 years, Chowan has enjoyed a long and distinguished tradition of faith and education in Northeastern NC. Our mission is to provide a caring environm ... קרא יותר

Chowan University was founded in 1848. For over 165 years, Chowan has enjoyed a long and distinguished tradition of faith and education in Northeastern NC. Our mission is to provide a caring environment characterized by Christian values. קרא פחות