להיות האמן שעומד מאחורי העסקה

The Los Angeles Film School לתואר ראשון במדעי הבידור של The Los Angeles Film School מוצעת בשני פורמטים: מסלול לימודים מלא של 32 חודשים או קורס סיום של 18 חודשים המיועד לאנשים שכבר הספיקו לקבל תואר חבר ממכללה מוסמכת. .

שתי התוכניות מציעות קורסים אקדמיים חזקים שיסייעו לכם לא רק ביסודות העקרונות העסקיים והניהוליים, אלא בעיקרם כיצד להפוך לעובד שכיר ולהשיק את קריירת הבידור שלכם.

תקבל הכשרה בניהול אומנים, שיווק, ראיית חשבון, מימון, קניין רוחני ועוד!

שתי התוכניות לתואר ראשון במדעי בידור בעסקים נועדו ללמד את התלמידים את יסודות העסק הנחוצים כדי להעפיל לתפקידים בענף כניסה. התלמידים מקבלים הכשרה בניהול, מנהיגות, שיווק, חשבונאות, מימון, קניין רוחני והיבטים אחרים של העסק. עם התפתחות התוכנית התלמידים חוקרים נושאים הספציפיים לעסקי הבידור - ניהול אמנים, הפצה ועוד - ומספקים תובנות לגבי פעולתו הפנימית של הענף. לאורך כל תוכנית התואר עובדים הסטודנטים בסביבה מקצועית מבוססת פרויקטים, שנועדו ליצור מחדש את האתגרים וההזדמנויות האופייניים בעולם עסק הבידור.

hybrid101

מקוון היברידי

בתכנית זו, התלמידים ילמדו קורסים בקמפוס ובאונליין. פורמט תואר היברידי זה נועד להעניק לתלמידים את היתרונות של פורמטי למידה פנים-אל-פנים וגם של פורמטים מקוונים. קיום קורסים אישיים מסייע ביצירת דינמיקה חברתית חשובה ותחושת חיבור בין הסטודנטים והסגל, ואילו קורסים מקוונים מקטינים את זמן השיעור המתוזמן ואת זמן הנסיעות לתלמידים. יתרונות נוספים של פורמט הלמידה ההיברידית כוללים:

  • גמישות תזמון גדולה יותר לתלמידים עובדים ועבודה
  • הזדמנויות נוספות לקיים אינטראקציה עם חומרי קורס ומשאבים, מה שמוביל למעורבות רבה יותר והזדמנויות משופרות להצלחה
  • אינטראקציה עמיתים גבוהה יותר
  • כישורים בתקשורת יעילה במספר מצבים

דרישות התוכנית

תואר ראשון של השלמת עסקי בידור הוא 60 שעות אשראי ואורך של 18 חודשים. תואר ראשון מלא של עסקים בתחום הבידור הוא 120 שעות אשראי ואורך של 32 חודשים. על התלמידים להשלים את כל שיעורי הלימוד בתכנית הנדרשים בממוצע ציון מצטבר של ציון 2.0.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
The Los Angeles Film School

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי The Los Angeles Film School »

עדכון אחרון: ספטמבר 14, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
18 חודשים
תכנית מלאה
Price
28,900 USD
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date