בוגר במדעי משפט פלילי

כללי

תיאור התכנית

סטודנטים רודף התואר הראשון משפט פלילי ב IU Kokomo יקבל את הטוב ביותר של שני עולמות: השכלה במסורת במדעי רוח שבו תלמידים לומדים לחשוב בהיגיון לחשוב באופן ביקורתי השכלה המעוגנת למידה חווייתית. מגמות צדק פליליות לקחת קורסים להציג אותם בתחומים מגוונים של מערכת המשפט הפלילית, ללמד אותם ליישם מיומנויות בפתרון בעיות כדי בעיות אמיתיות צדקו בפלילים, ולאפשר להם לחקור מגוון של קריירות משפט פליליות. מעודדים את התלמידים להשתתף התמחות ו / או התנסות מקצועית מחקר שבו הם מתנסים מעשיים ולפגוש אנשי מקצוע בתחום. סטודנטים יקבלו את ההזדמנות כדי להיפגש עם התרגל משפט פליליים ולהשתתף מקומי, מדינתי, ואירועים לאומיים עם שני ארגוני הסטודנטים בראשות המשפט פלילי בקמפוס.

סטודנטים עם תואר המשפט הפלילי יש את האפשרות להיכנס לשוק העבודה במגוון קריירות כולל אכיפת החוק, תיקונים, קורבן סנגור, בטחון פנים, ניהול חירום, ומניעת אובדן. בוגרי התוכנית שלנו יכול לבחור להרחבת השכלתם ידי רודף תארים מתקדמים בצדק / קרימינולוגיה פלילית, עבודה סוציאלית, סוציולוגיה ומשפטים.

דרישות לתואר

דרישות עיקריות

כל הקורסים הגדולים דורשים ציון C- ומעלה לספור כלפי גדול.

קורסי חובה

כל שמונה קורסים מתחת נדרשים לגבי המייג'ור (24 CR.)

  • CJHS-J 101 מערכת המשפט הפלילי האמריקאית (Pre-req עבור כל הקורסים המשפט הפלילי אחרים)
  • CJHS-J 201 יסודות תיאורטיים של מדיניות המשפט הפלילי
  • CJHS-J 202 נתוני משפט פלילי, שיטות, ומחקר
  • CJHS-J 301 לחוק פלילי מבסס
  • CJHS-J 306 מגרשים פליליים
  • CJHS-J 321 שיטור האמריקאי
  • CJHS-J 331 תיקונים
  • CJHS-J 305 מערכת המשפט לנוער

קורסי בחירה משפט פליליים

כל שש 200 נוספת, 300 או 400 קורסי משפט פלילי רמה נדרשים. כל קורס המוצעים CJHS לא מופיע בתור קורס חובה ניתן לקחת כדי להשלים נקודות זכות בחירה. קורסי Homeland Security / ניהול חירום יכולים לספור כשופט פלילי אלקטיבי. (18 CR.) מגמות משפט פליליות אינן זכאיות לתעודות בניהול כליאה ופיקוח ו / או תעודת בטיחות הציבור כמו כל אלה הם קורסי CJHS. תלמידים יכולים לבחור קורסים מתוך קורסי בחירה אלה למלא אחר תעודת Homeland Security.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... קרא יותר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! קרא פחות
קוקומו , ווסט לאפייט + 1 יותר פחות