בוגר במדעי עסקים

כללי

תיאור התכנית

ה בוגר במדעים בעסקים תואר מאפשר לתלמידים להתמחות בתחומים מקצועיים אינטגרליים עסק וניהול עכשוויים. הוא מכין סטודנטים בצפון מרכזי אינדיאנה לתוקפם מנהיגים ארגוניים ומנהלים.

בית הספר למנהל עסקים מציע הרווק של תואר במדעים בעסקים עם הריכוזים הבאים:

  • חשבונאות
  • מימון וכלכלה
  • הנהלה
  • שיווק

תכנית לימודים

תכנית הבגרות של בית הספר למנהל עסקים מבוססת על העיקרון של חינוך מאוזן במנהל עסקים וכלכלה עם תשתית של אמנויות ומדעים. התכנית לתואר הראשונה מאפשרת לתלמידים להתמחות בתחומים מקצועיים אינטגרליים עסק וניהול עכשוויים. הוא מכין סטודנטים בצפון מרכזי אינדיאנה לתוקפם מנהיגים ארגוניים ומנהלים.

תוכנית הלימודים לתואר ראשון מורכב משלושה חלקים: (1) השכלה כללית, (2) במנהל עסקים בסיסיים, ו (3) קורסים מקצועיים. בנוסף, התכנית כוללת קורסים המכסים את העקרונות, שיטות, והמגמות הכרוכים בניהול ארגונים בסביבה כלכלית, חברתית הדינאמי של היום, ופוליטית.

שמיניסטים יש מגוון של קורסי בחירה בתחום ריכוזם. קורסים ברמה זו דורשים השתתפות על ידי תלמידים בדיון ופתרון מקרים, פרויקטים, ובעיות מיוחדות נמשכות מהעולם העסקי העכשווי.

תלמידים הלומדים לקראת תואר אחר עשויים למלא את עבודת הקורס העסקי מינור. סטודנטים שכבר הרוויחו התואר הראשון שלהם יכולים לקחת את-בגרות הודעת התעודה בחשבונאות להתכונן תפקידים מקצועיים בראיית חשבון, תעשייה, או ממשלתי. לאחר השלמת התוכנית, התלמידים מוכנים לקחת ורו"ח (רו"ח) בדיקה.

דרישות לתואר

מינימום של 120 שעות אשראי נדרשים עבור התואר בגרה (126 נקודות זכויות עבור קורסי הריכוז החשבונאי) קורסים בדרישות השונות כאמורות העלון האקדמי. מבין אלה, לפחות 56 שעות אשראי חייבות להיות בקורסים למעט עסקים וכלכלה. שלושים של 45 ש"ש האחרון חייב להילקח IU Kokomo, ולפחות 50% של זיכויים העסק חייב להיות הרוויח באוניברסיטת אינדיאנה.

ריכוז חשבונאי

תכנית הלימודים בחשבונאות מציידת את מנהל עסקים הפוטנציאלי עם כלים לניתוח, חיזוי, קבלת החלטות, ושליטה. הוא גם מספק רקע מצוין לסטודנטים בהתחשב בעבודה בוגרת במנהל עסקים או משפטים.

ריכוז חשבונאות מכין סטודנטים לקריירות ביקורת, שירותי הנהלת חשבונות וניהול חברות, ארגונים ממשלתיים ללא כוונת רווח, ומיסוי.

אוצר וריכוז לכלכלה

הריכוזיות כספים וכלכלה מכין סטודנטים לקריירות וניהול בבנקאות, השקעה, ייצור, וביטוח. בנוסף, בוגרים יהיו מועמדים אטרקטיביים לתפקידים בממשלה, שירותים, תקשורת, ועמותות. תכנית לימודי הכספים וכלכלה גם מספק רקע מצוין לסטודנטים הרוצים להמשיך לעבוד בוגר במנהל עסקים, כלכלה, מימון, או חוק. הקורסים המוצעים בריכוז זה נועדו לצייד את התלמידים עם הרקע הדרוש לצורך פרשנות נתונים, חיזוי וקבלת החלטות בתוך כלכלה גלובלית משתנה.

ריכוז ניהול

תכנית לימודי ניהול משאבי אנוש נועד עם הגמישות מרבית כדי להתאים אותם התלמידים שיש להם מטרות קריירה מפורשות ואינטרסי תחומי ניהול מספר כולל משאבי אנוש. הקורסים המוצעים בריכוז זה לפתח את כושרו של התלמיד כעושה החלטות בארגון. התלמיד, עובד עם מנחה, יכול לעצב לימודים המאפשרים מעמיק עבודה בשטח תוך השגת הבנה מקיפה של ניהולים ותהליכים הקשורים פונקצית המשאבים האנושה במסגרות ארגוניות.

ריכוז שיווק

ריכוז זה עוסק בפעילויות הקשור בשיווק והפצה של סחורות ושירותים ממקור האספקה ​​למקור ביקושים, הן מקומי והן ברמה בינלאומית. ריכוז זה מתאים במיוחד לקריירות פרסום, מכירות, ניהול מותג, קמעונאות, wholesaling, תכנון שוק, שיווק תעשייתי, שיווק בינלאומי, מחקר שיווק, הפצה, וניהול שיווק בסוגים שונים של ארגונים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... קרא יותר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! קרא פחות
קוקומו , ווסט לאפייט + 1 יותר פחות