בוגר במנהל עסקים - מערכות מידע

כללי

תיאור התכנית

בוגר התואר ראשון במנהל עסקים (BBA) במערכות מידע


בתגובה לשינוי חסר תקדים של טכנולוגיית תקשורת, מערכות המידע העיקריות מספקות לתלמידיו כישורים חיוניים בניהול השימוש היעיל בטכנולוגיה מודרנית לשני ארגונים וליחידים. תכנית לימודים מתוכננות היטב שבוחנת רשתות, תכנות, חומרה ויישומי תוכנה ויישומם מאפשרת לתלמידים לקבל הבנה מעמיקה של הרלוונטיות של טכנולוגיה לפעילות ארגונית ומגמות חברתיות. הציפייה היא שמגמות מערכות מידע תהיינה מצוידות במומחיות כדי להצליח בתחום הנבחר שלהם בטכנולוגיית מידע.


הזדמנויות לקריירה


מגמות מערכות מידע יכולות לצפות לקריירה במגוון רחב של חברות, בעיקר חברות רבות לאומיות כגון גוגל, אקסון מובייל, רויטרס תוכנה, שברון ואקסנצ'ר. המומחיות שלהם תאפשר להם להשיג עמדות כמערכות, נתונים ואנליסטי רשת, יועצים, ומומחי IT, מפתחי יישומי מסד נתונים, מנהלי אבטחת מידע ואינטרנט / מפתחי מערכת מסחר אלקטרוני.

דרישות קבלה


למועמדים רגילים


מועמדים חייבים להשלים לימודי תעודה גבוהה (M.6) או שווה ערך שכפרסמה משרד חינוך, תאילנד.
מועמדים חייבים להפגין כישורי אנגלית: תוצאות מבחן TOEFL של 79 ומעלה, ציון IELTS (להקה אקדמית) של 6.0 או לעיל, SAT1 ציון של 1650 עם ציון במתמטיקה של לפחות 580.


מועמדים נדרשים לשבת לבחינה בכתב כולל אנגלית (ITP TOEFL וכתיבה), מתמטיקה, מדע כללי ואקטואליה. אם הם מצליחין בבחינה בכתב, הם הוזמנו לראיון.


הערה: מועמדים שכישורי שפה אנגלים אינם מספיקים לקבלה עשויה להיות מומלצת מיידית ללימודים במרכז הכנה לשפות ומתמטיקה (PC). מועמדים המסיימים את דרישות מחשב בהצלחה, יהיו זכאים לקבלה לתכנית הלימודים הרגילות MUIC בשליש הבא. MUIC מציע גם קורס "אינטנסיבי אנגלית תכנית" להכנת תלמידים לקחת בחינת הכניסה באנגלית של המכללה.


למועמדים בינלאומיים


מועמדים בינלאומיים עניין עשויים לחול 3 פעמים בשנה בסעיף דמי הכניסה. מועמדים חייבים כבר סיימו את לימודיהם בתיכון או שווה ערך לבית הספר גבוה ככל שהונפקו על ידי משרד החינוך, תאילנד.


אם האישור / תעודת בית הספר אינו בשפה האנגליה, תרגום אנגלי מוסמך של המסמך חייב להיות מסודר ומועבר למשרד החינוך בתאילנד, כדי לראות אם זה מקובל.


מועמדים שאינם דוברי אנגלית כשפה אם צריכים להגיש דו"ח מבחן TOEFL (IBT ציון של לפחות 79 עם ציון של לפחות 25 בכתב) או ציון IELTS (6.0 ומעלה בכתיבת 6.0) או יום שבת ציון (1650 עם ציון מתמטיקה של 580 ומעלה).


מועמדים אחת מתקבלים באופן רשמי כסטודנטים במשרה מלאה, הם נדרשים לשבת לכתיבה באנגלית ובמתמטיקה במבחני שמה כדי לראות איזה רמה הם יכולים להירשם ל.


עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בחודש מרץ 1986 מועצת אוניברסיטת Mahidol אושרה באופן רשמי על הקמת תכנית לתואר ראשון בינלאומית חדשה, הראשונה מסוגו באוניברסיטה ציבורית, המיועדת באותה העת כתכנית הבינלאומית הסטודנטים לתואר (ISDP). שישה ח ... קרא יותר

בחודש מרץ 1986 מועצת אוניברסיטת Mahidol אושרה באופן רשמי על הקמת תכנית לתואר ראשון בינלאומית חדשה, הראשונה מסוגו באוניברסיטה ציבורית, המיועדת באותה העת כתכנית הבינלאומית הסטודנטים לתואר (ISDP). שישה חודשים לאחר מכן, בחודש ספטמבר של l986, התכנית בברכה המחלקה הראשונה של תלמידים. ההתחלה הייתה צנוע - כמו רוב ההתחלות בדרך כלל. המתקנים היו ממוקמים בקומה השנייה של בניין מדעי החברה ומדעי רוח MU, עם 45 תלמידים, שתי במשרה מלאה ו -20 מדריכים במשרה חלקית, צוות תמיכה של ארבעה חברים, שבע הנפקות גדולות במדעים וניהול תעשיית נסיעות - ושפע של תקווה ונחישות. במהלך השנים הראשונות שלה ISDP גדל ושגשג, עד כדי כך שזה סופו של דבר נדרש מתקנים נפרדים משלו. בשינה 1992 נחנך רשמית ISDP הבניין החדש שלה, שהכיל 486 תלמידים, והציג שתי מגמות נוספות במנהל עסקים ומדעי מזון וטכנולוגיה. השינה 1996 היוותה ציון דרך חשובה. עם אישור ממועצת אוניברסיטת Mahidol, ISDP יועד רשמי המכללה הבינלאומית אוניברסיטת Mahidol (MUIC), נותן לו את המשקל ואת מעמדו המלא של סגל. שנתיים לאחר מכן, מורכב שש קומות הושלמה על מנת להתאים יותר מ -1,000 תלמידים. סגנון ניהולי חדש הוצג, בנוסף להרחבת היצע אקדמי, התמחות נוספת, ובהם מלון Salaya הביתן ומרכז הדרכה, תכנית קדם-מכללה והיווצרות של משרדים שהתייחסו גם לצרכימים של התלמיד ובוגרים. במהלך השנים שלאחר מכן, היו התפתחויות נוספות בנופים האקדמיים, הפיזיים וחברתיים של המכללה: הרשמה סטודנט הולכת וגוברת, תוכניות גדולות חדשות, קידום תכנית לחילופי סטודנטים תוסס והרחבה נוספת של המתקנים הפיזיים שלה, כוללים שמונה הארכת -storey. אחרי 26 שנים, MUIC מציע כיום 19 מגמות לתואר ראשון ו -22 קטינים באמנויות, המדעים והניהול, יחד עם שתי תוכניות תואר שני, לכ -3,200 סטודנטים. יתר על כן, המכללה מצפה הרשמות תלמיד גדולות עוד יותר בעתיד. לאחרונה הזמין את הבנייה של בניין חדש, להסתיים בשנת 2015. עם תוספת חדשה זו MUIC יהיה מסוגל להכיל עד 4,000 תלמידים. עמידה באתגרים של הסדר העולמי החדש שלנו ידרוש חוסן וחדשנות המשיך. המסע שהחל לפני יותר משני עשורים הוא רחוק מלהסתיים כמכללה בינלאומית אוניברסיטת Mahidol ממשיכה לבצע משאבים מלאים שלה ואנרגיות לחתירה למצוינות אקדמיות. לקבלת מידע נוסף, אנא צור קשר: מר Nutthaboon Pornratthanacharoen דוא"ל: nutthaboon.por@mahidol.ac.th התקשר: +66818286209 קרא פחות