בוגר במנהל עסקים - תיירות וניהול אירוח

כללי

תיאור התכנית

בוגר התואר ראשון במנהל עסקים (BBA) בתיירות וניהול אירוח


תעשיית התיירות והאירוח היא אחד הצמיחה המהירה ביותר והדינמי ביותר בעולם, ובמיוחד בתאילנד שבו תיירות יש חשיבות עצומה לסקטור הציבורי ופרטי. בקנה אחד עם צורכי התעשייה, במוקד ניהול התיירות ואירוח (רזה) העיקרי הוא ממשק קריטי שבין התאוריה למעשה, הוכיח באופן ברור על ידי טבעה של תכנית הלימודים החזקים המקצועי, הגישה האנליטית שלה לתעשייה העולמית זו ומחויבותה לפיתוח בר קיימא.


בMUIC, שילוב של מומחיות סגל, קישורים בתעשייה ומתקני מדינה-of-the-art מספק את סביבת ההכשרה המקיפה ביותר בתאילנד, במיוחד עם המלון בקמפוס Salaya ומרכז הדרכה שבו תלמידים לקבל תובנה לתוך הניהול חי מלון וניסיון במצבי חיים אמיתיים, פונקציות, אורחים וכנסים.


כדי לספק לתלמידים עם מגוון רחב יותר של אפשרויות קריירה, התיירות ומלונאות ניהול המרכזי מציעות שני מודולים: פיתוח בר קיימא נסיעות ותיירות וניהול אירוח.
הזדמנויות לקריירה


לדברים התאילנדיים התאחדות המלונות ורשות תיירות של תאילנד, תעשיית התיירות והאירוח תהיה זקוק ליותר מ -8,000 בוגרים חדשים בחמש השנים הקרובות, אשר יספקו ריבוי ההזדמנויות לקידום קריירה והתפתחות מקצועית.

דרישות קבלה


למועמדים רגילים


מועמדים חייבים להשלים לימודי תעודה גבוהה (M.6) או שווה ערך שכפרסמה משרד חינוך, תאילנד.
מועמדים חייבים להפגין כישורי אנגלית: תוצאות מבחן TOEFL של 79 ומעלה, ציון IELTS (להקה אקדמית) של 6.0 ומעלה, SAT1 ציון של 1650 עם ציון במתמטיקה של לפחות 580.


מועמדים נדרשים לשבת לבחינה בכתב כולל אנגלית (ITP TOEFL וכתיבה), מתמטיקה, מדע כללי ואקטואליה. אם הם מצליחין בבחינה בכתב, הם הוזמנו לראיון.


הערה: מועמדים שכישורי שפה אנגלים אינם מספיקים לקבלה עשויה להיות מומלצת מיידית ללימודים במרכז הכנה לשפות ומתמטיקה (PC).מועמדים המסיימים את דרישות מחשב בהצלחה, יהיו זכאים לקבלה לתכנית הלימודים הרגילות MUIC בשליש הבא. MUIC מציע גם קורס "אינטנסיבי אנגלית תכנית" להכנת תלמידים לקחת בחינת הכניסה באנגלית של המכללה.


למועמדים בינלאומיים


מועמדים בינלאומיים עניין עשויים לחול 3 פעמים בשנה בסעיף דמי הכניסה. מועמדים חייבים כבר סיימו את לימודיהם בתיכון או שווה ערך לבית הספר גבוה ככל שהונפקו על ידי משרד החינוך, תאילנד.


אם האישור / תעודת בית הספר אינו בשפה האנגליה, תרגום אנגלי מוסמך של המסמך חייב להיות מסודר ומועבר למשרד החינוך בתאילנד, כדי לראות אם זה מקובל.


מועמדים שאינם דוברי אנגלית כשפה אם צריכים להגיש דו"ח מבחן TOEFL (IBT ציון של לפחות 79 עם ציון של לפחות 25 בכתב) או ציון IELTS (6.0 ומעלה בכתיבת 6.0) או יום שבת ציון (1650 עם ציון מתמטיקה של 580 ומעלה).


מועמדים אחת מתקבלים באופן רשמי כסטודנטים במשרה מלאה, הם נדרשים לשבת לכתיבה באנגלית ובמתמטיקה במבחני שמה כדי לראות איזה רמה הם יכולים להירשם ל.


עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בחודש מרץ 1986 מועצת אוניברסיטת Mahidol אושרה באופן רשמי על הקמת תכנית לתואר ראשון בינלאומית חדשה, הראשונה מסוגו באוניברסיטה ציבורית, המיועדת באותה העת כתכנית הבינלאומית הסטודנטים לתואר (ISDP). שישה ח ... קרא יותר

בחודש מרץ 1986 מועצת אוניברסיטת Mahidol אושרה באופן רשמי על הקמת תכנית לתואר ראשון בינלאומית חדשה, הראשונה מסוגו באוניברסיטה ציבורית, המיועדת באותה העת כתכנית הבינלאומית הסטודנטים לתואר (ISDP). שישה חודשים לאחר מכן, בחודש ספטמבר של l986, התכנית בברכה המחלקה הראשונה של תלמידים. ההתחלה הייתה צנוע - כמו רוב ההתחלות בדרך כלל. המתקנים היו ממוקמים בקומה השנייה של בניין מדעי החברה ומדעי רוח MU, עם 45 תלמידים, שתי במשרה מלאה ו -20 מדריכים במשרה חלקית, צוות תמיכה של ארבעה חברים, שבע הנפקות גדולות במדעים וניהול תעשיית נסיעות - ושפע של תקווה ונחישות. במהלך השנים הראשונות שלה ISDP גדל ושגשג, עד כדי כך שזה סופו של דבר נדרש מתקנים נפרדים משלו. בשינה 1992 נחנך רשמית ISDP הבניין החדש שלה, שהכיל 486 תלמידים, והציג שתי מגמות נוספות במנהל עסקים ומדעי מזון וטכנולוגיה. השינה 1996 היוותה ציון דרך חשובה. עם אישור ממועצת אוניברסיטת Mahidol, ISDP יועד רשמי המכללה הבינלאומית אוניברסיטת Mahidol (MUIC), נותן לו את המשקל ואת מעמדו המלא של סגל. שנתיים לאחר מכן, מורכב שש קומות הושלמה על מנת להתאים יותר מ -1,000 תלמידים. סגנון ניהולי חדש הוצג, בנוסף להרחבת היצע אקדמי, התמחות נוספת, ובהם מלון Salaya הביתן ומרכז הדרכה, תכנית קדם-מכללה והיווצרות של משרדים שהתייחסו גם לצרכימים של התלמיד ובוגרים. במהלך השנים שלאחר מכן, היו התפתחויות נוספות בנופים האקדמיים, הפיזיים וחברתיים של המכללה: הרשמה סטודנט הולכת וגוברת, תוכניות גדולות חדשות, קידום תכנית לחילופי סטודנטים תוסס והרחבה נוספת של המתקנים הפיזיים שלה, כוללים שמונה הארכת -storey. אחרי 26 שנים, MUIC מציע כיום 19 מגמות לתואר ראשון ו -22 קטינים באמנויות, המדעים והניהול, יחד עם שתי תוכניות תואר שני, לכ -3,200 סטודנטים. יתר על כן, המכללה מצפה הרשמות תלמיד גדולות עוד יותר בעתיד. לאחרונה הזמין את הבנייה של בניין חדש, להסתיים בשנת 2015. עם תוספת חדשה זו MUIC יהיה מסוגל להכיל עד 4,000 תלמידים. עמידה באתגרים של הסדר העולמי החדש שלנו ידרוש חוסן וחדשנות המשיך. המסע שהחל לפני יותר משני עשורים הוא רחוק מלהסתיים כמכללה בינלאומית אוניברסיטת Mahidol ממשיכה לבצע משאבים מלאים שלה ואנרגיות לחתירה למצוינות אקדמיות. לקבלת מידע נוסף, אנא צור קשר: מר Nutthaboon Pornratthanacharoen דוא"ל: nutthaboon.por@mahidol.ac.th התקשר: +66818286209 קרא פחות