בוגר הפקולטה למנהל עסקים של העסק

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בוגר הפקולטה למינהל עסקים של עסקים

ההיבט הייחודי ביותר של תוכניות עסקיות ב אסיה באוניברסיטת היא הדרישה ניסיון בעבודה. כל קיץ, כל התלמידים תהיה הזדמנות לרכוש ניסיון בעולם האמיתי העבודה באמצעות סדרה של 3 חודשים התמחויות. לסטודנטים BBA, סטאז' בשנה הראשונה הוא אופציונלי בעוד התמחויות עבור תלמידי שנה שנייה ושלישית הם שדות חובה. במשרה מלאה כל סטודנטים לתואר MBA נדרשים לבצע את ההתמחות.

בעבר, מספר ארגונים מכובדים השתתפו התמחות אסיה באוניברסיטת תומכי grammes.אסיה סטודנטים היו הזדמנויות לעבוד ההון נומורה (תאילנד), כללי Mo-tors (תאילנד), הונג קונג ושנחאי תאגיד בנקאי (תאילנד), Jardine פלמינג Thanakom SE-curities, לאו לינטאס ושות', פרוקטר אנד גמבל (תאילנד) , לניירות ערך של תאילנד, הבורסה של תאילנד, טסקו, לוטוס, תאי איירווייז אינטרנשיונל, ניהול נכסים TMB, ותקשורת גישה סך הכל (DTAC).
הזדמנויות אלה לתת לתלמידים חוויה לימודית מעולה ההיבטים המעשיים ופונקציונלי של עבודה בארגון עסקי אמיתי.

למידה בסביבה דינמית

אסיה סטודנטים נחשפים לסביבת למידה דינמית מאוד עם כיתות קטנות ורמת גבוהה של אינטראקציה בין סטודנטים ומרצים.יתר על כן, חברי סגל, המגיעים מכל רחבי העולם ליצור את הדינמיות. בנוסף, תלמידים רבים ימונה חונכים אישיים, אשר respon-sibility הוא לפקח ולסייע בהתפתחות התלמידים. קבוצות לימוד קטנות בדרך כלל וניהל מחוץ לזמן השיעור הרגיל.

תכניות לימודים גמיש

כל התלמידים עסקיים לא צריך להתחייב התמחות כלשהי עד שהם לקחו את כל עסקי הליבה נושאים (שנתיים לסטודנטים BBA עד שנה לתלמידי MBA), אשר נועדו לתת לתלמידים הבנה רחבה של תחומים עסקיים שונים. לאחר שסיים את דרישות הליבה, הסטודנטים יש אפשרות לבחור מתוך מספר התמחויות ניתנים אסיה באוניברסיטה (למשל, חשבונאות, בנקאות ופיננסים), כלכלה, עסקים וניהול מערכות מידע (MIS), שיווק).התלמידים יכולים לבחור גם אזור קטן של התמחות.

תוכנית הכשרה למנהיגות

סדרה של קורסי הכשרה של מנהיגות זמין לתלמידים עסקיים. הקורסים שואפים לפתח מנהיג הספינה מיומנויות עבודת צוות כדי לסייע לתלמידים להפוך כל סיבוב מנהיגים לחברה. התוכנית נועדה גם כדי למרק לחדד מיומנויות חשיבה אנליטית וביקורתית לקבלת החלטות ב-סביבתיים להתמצאות בסביבה דינמית. גולת הכותרת של תוכנית המנהיגות היא מחנה האימונים הסופי של המטה תאילנדי הנחתים המלכותי, שבו התלמידים להתמודד עם אתגרים פיזיים ופסיכולוגיים שנועדו לבדוק את מנהיגותם ועבודת צוות.

תוכנית תיאור

התוכנית כוללת מספר הנבדקים של נפרדות, אלא קשורים זה בזה, כל אחד נושאת ערך אשראי המיועד.תוכנית מלאה מכיל שיעור "נושאים חינוך כללי", "נושאים עסקיים 'ו' חופשי בחירה של נושאים, בהתאם להמלצות של משרד החינוך, הסוכן, שיאון על ההשכלה הגבוהה. המשתתפים בתוכנית מסודרים ברצף מתקדמת באמצעות ארבע שנים. תלמידים צריכים ללמוד כולל של 36 נקודות זכות כל שנה. נושאים בודדים הם בדרך כלל 3 נקודות זכות ו יפעל באמצעות סמסטר אחד, למעט שיטות מחקר פרויקט המחקר.

ב ראשון זה של התוכנית למנהל עסקים, רק קורסים הקרן בשנת, חשבונאות וכספים, ניהול השיווק העסקי, ואחרים נלקחים על ידי כל התלמידים, יחד עם קורסים בחינוך הכללי.


התלמידים הציעו לבחור בין חמש מגמות:

  1. עסקים וכלכלה
  2. האוצר בנקאות
  3. ניהול
  4. מערכות מידע ניהוליות
  5. שיווק

כניסה דרישות

התלמידים חייבים לספק את הדרישות הבאות הכניסה כלליות לפני שאושפז אסיה Uni-versity המדע והטכנולוגיה. בעת הקבלה, התלמיד צריך להיות בעל:

  • M.6 תעודת (ציון 12) או שווה ערך (5 רמות 'O' עם ממוצע של C או יותר טוב);
  • בריאות גופנית ונפשית טובה להיות בלי מחלות מדבקות;
  • שיא ברורה של התנהגות טובה;
  • ידע בסיסי באנגלית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

נוסדה בשנת 1993, אסיה באוניברסיטת היא האוניברסיטה הבינלאומית באופן מלא 1 בתאילנד. האוניברסיטה ממוקמת במחוז צ'ון בורי כ 150 ק"מ מבנגקוק, ו קצר 25-30 דקות נסיעה מאתרי החוף של Jomtien ו פטאיה. כיתות קטנ ... קרא יותר

נוסדה בשנת 1993, אסיה באוניברסיטת היא האוניברסיטה הבינלאומית באופן מלא 1 בתאילנד. האוניברסיטה ממוקמת במחוז צ'ון בורי כ 150 ק"מ מבנגקוק, ו קצר 25-30 דקות נסיעה מאתרי החוף של Jomtien ו פטאיה. כיתות קטנות להפוך leavers האסכולה המתונה אל בוגרי יוצאי דופן. כמו שאומרים, 'בכיתה קטנה אי אפשר לא להבין '. בכיתות עם אינטראקציה בין מורה לתלמיד אינטנסיבי, גישות חינוכיות חדשניות כגון למידה פעילה, peer-to-peer ההוראה והחינוך פולשנית הם הכלל, ולא היוצא מן הכלל. הקורסים מועברים בשפה האנגלית. כל המרצים היו משכילים באוניברסיטאות מערביות, כ 75 אחוז הם דוברי האנגלית.מעבר הכישורים האקדמיים של הסטודנטים, המרצים כל שואבים ניסיון מעשי רב. באוניברסיטה יש את כל המתקנים של האוניברסיטה המודרנית, כולל מעונות עבור זכר של סטודנטיות, וכן מורכבות ספורט מודרני המשלב כושר, ארבעה מגרשי סקווש ממוזגים, ארבעה מגרשי בדמינטון, שני מגרשי כדורסל שדה בגודל מלא כדורגל . קרא פחות
בנגקוק , בנגקוק , העיר פטאיה + 2 יותר פחות