בוגר עסקים בינלאומיים

כללי

תיאור התכנית

תכנית התואר הראשון בעסקים בינלאומיים מעניקה לסטודנטים סקירה כללית על ההיבטים השונים של שווקים בינלאומיים ועסקאות עסקיות חוצות גבולות. מטרת התוכנית העיקרית היא לספק לאנשי מקצוע בעלי השכלה גבוהה ובעלת תחום ביקורת מחשבים ביקורתיים מיומנויות אנליטיות, פיתרון בעיות וכישורים לשוניים, מוכנים לעבוד בתנאים גמישים של שווקים בינלאומיים המשתנים במהירות. התוכנית נועדה לפתח הבנה של המימדים הכלכליים, החברתיים, התרבותיים והפוליטיים של יחסים בינלאומיים, ולהעניק לסטודנטים ידע מעמיק, רלוונטי ועדכני בכלכלה וסחר, מימון, ניהול, שיווק וסטטיסטיקה. נקודת מבט בינלאומית.

פרופילי סטודנטים

התוכנית מכינה את הסטודנטים להתחיל ולהפעיל חברה משלהם העוסקת בעסקאות חוצת גבולות, כמו גם לעבוד בתפקידים תפעוליים, אנליטיים וניהוליים לארגונים עסקיים (כולל תאגידים רב לאומיים), מוסדות ציבור ועמותות במגוון של מדינות ותעשיות. הבוגרים מצוידים בידע ביחסים כלכליים בינלאומיים ובכישורי ליבה עסקיים הנחוצים בכדי להתמודד היטב עם אתגרי הסביבה העסקית הבינלאומית, הרב-תרבותית, הדינמית.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

קריירה לקוחות פוטנציאליים

 • עמדות תפעוליות ואנליטיות בחברות הפועלות בשווקים בינלאומיים או משתפות פעולה עם לקוחות זרים.
 • תפקידים תפעוליים ואנליטיים בארגונים ובמוסדות בינלאומיים.
 • מומחה בסחר חוץ (יצוא ויבוא).
 • מומחה במשרדי מכס, שגרירויות וקונסוליות.
 • מומחה במימון סחר בינלאומי והתנחלויות.
 • מומחה בלוגיסטיקה בינלאומית.
 • מומחה בניהול בינלאומי.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

לוח זמנים

ההרשמה היא מה -1 ביוני 2020 ועד ה- 16 באוגוסט 2020.

בתאריכים אלה המועמדים מחויבים:

 1. הירשם למערכת ההרשמה.
 2. שלם דמי הרשמה 85 PLN לחשבון הבנק הפרט המצוין במערכת ההרשמה (IRK).
 3. מלא את הטופס בנתונים, הורד תמונות, בחר תוכנית לימודים, צרף את המסמכים הדרושים.
 4. לאחר קבלת מידע על התוצאה החיובית של אימות המסמך - שלמו שכר לימוד עבור הסמסטר הראשון ללימודים לחשבון מיוחד שצוין על ידי ועדת הגיוס.
 5. העבירו את כל המסמכים עם תמונות העתקות ותרגומים מושבעים לפולנית לוועדת הגיוס. המועד האחרון הוא 28 בספטמבר 2020, בשעה 15:00, מועד מסירת המסמכים חשוב ולא תאריך המשלוח.

שימו לב: יש למסור את המסמכים באמצעות דואר או שירות שליחים.

אל תשלח מסמכים לפני החלטת ועדת הגיוס לגבי קבלתך ללימודים.

מנהיג הקורס

מגדלנה מיישקובסקה, דוקטורט.

דוא"ל: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

עדכון אחרון: יול 2020

אודות בית הספר

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... קרא יותר

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. קרא פחות