סקירת התוכנית ומטרותיה

תוכנית הלימודים " עסקים בינלאומיים " מכוונת להכשרת מומחים בעלי מומחיות בתחומי הניהול והניהול, בעלות ידע בתחומי הכלכלה העולמית, דיני עסקים והתמחות במדינות BRICS - סין, הודו, ברזיל או הרפובליקה של דרום אפריקה. באמצעות תוכנית זו של בוגר, התלמידים שלנו לגדול ידע בינתחומי מעמיק, מיומנויות מעשיות המאפשר להם בביטחון בביטחון ולקבל החלטות בתחומים שונים של עסקים בינלאומיים. התוכנית כוללת גברים מכובדים של מדע ומומחים באוניברסיטאות זרות, חברות ומרכזים אנליטיים. תלמידי רווקים משתתפים בתכניות ניידות אקדמיות המספקות לא פחות מ-סמסטר אחד של הכשרה באוניברסיטאות של בריקס. מסלול לימודי זה נגיש במהלך שנת הלימודים השלישית. כל אחד מהתלמידים בוגר שנה של לימודי עסקים באחת האוניברסיטאות המובילות בארץ שלמדו.

אנו מאמנים מומחים המסוגלים לפתח וליישם אסטרטגיה; אשר יכול לנהל עסק בינלאומי או להפוך את הספק יעיל בחברות רב לאומיות; מבוססת היטב על עסקי BRICS, בנוגע למשפט, לעסקים ולהשקעות במדינה מסוימת; מסוגל לבנות יחסי קיימא להקל על משא ומתן יעיל עם חברות ורשויות המדינה של מדינות BRICS.

התוכנית מציעה ללמוד מתמטיקה וסטטיסטיקה; הַנהָלָה; IT בניהול; ניהול אסטרטגי; שיווק; ניהול פרוייקט; כלכלה (מיקרו-מקרו-כלכלה, תיאוריה כלכלית); פוליטולוגיה; פִילוֹסוֹפִיָה; תרבות העולם ושוק האמנויות; מחקרים אזוריים; מחקרי אזור BRICS; עסקים בינלאומיים; אנגלית עסקית, בריקס שפות עסקיות.

אפשרויות קריירה

הבוגרים שלנו יוכלו לעשות קריירה בתאגידים הבינלאומיים הבינלאומיים, לפתוח עסק עצמאי ולפתח אותו, כמו גם לעבוד עבור הרשויות הממשלתיות כדי למשוך משקיעים ממדינות BRICS. כמו כן, הם יוכלו להתחיל מפעלים משותפים עם שותפים של מדינות BRICS ולפעול כיועצים עבור החברות הגדולות.

ללמוד בחו"ל

הסטודנטים יצטרכו לעבור הסמסטר או שנה אחת התמחות באחת האוניברסיטאות השותפות של מדינות BRICS. הם ילמדו עסקים, אתיקה עסקית, היבטים משא ומתן, ואת החוק העסקי של המדינה.

יתר על כן, התוכנית מספקת את ההזדמנות ללמוד שפה זרה אחרת.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Irkutsk National Research Technical University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
150,000 RUB
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date