בוגר עסקים יצירתיים, ניהול מדיה

כללי

תיאור התכנית

במהלך הקורס, תלמד כיצד לייצר ולפרסם מדיה בהצלחה. מלבד ללמוד את הפרטים הקטנים של התעשייה, אתה גם להכיר את המעגל הפנימי ביותר של תעשיית התקשורת. לעשות התמחות בחברות יוקרתיות כמו דיסני, נינטנדו, או אפילו החברה שלך. האם יש לך שאיפות בינלאומיות? בחר לבלות חלק מהמחקרים שלך באחד הקמפוסים האחרים שלנו בבאלי, קטאר, דרום אפריקה או תאילנד.

התוכנית תפתח עולם של הזדמנויות קריירה בשבילך: מניהול צוות יצירתי, כדי לסייע בהפקת תוכנית טלוויזיה. במגזר זה הולך וגדל במהירות המשתנה, תמיד יש צורך אנשי מקצוע דינמי ומיומן.

כמה דוגמאות של נתיבי הקריירה הם מפתח מפתח, יצירת מסעות פרסום מושגים יצירתי, מפיק, עורך אינטרנט, או מנהל מוסיקה. אתה יכול גם להתחיל את הארגון שלך כיזם יצירתי.

בקורס זה נעזור לכם להכיר את הענף ברמה בינלאומית ולהציע לכם גישה לכישורים הדרושים לכם כדי להיות מקצוען יצירתי.

עסקים יצירתיים, ניהול מדיה הוצע בעבר כמו מדיה ובידור ניהול (MEM).

דרישות קבלה

דרישות אקדמיות

כדי להתקבל לאחת תוכניות הרווקים אתה צריך לעמוד בדרישות הקבלה מסוימים. NHL Stenden אוניברסיטת מדעי יישומי מכיר את ההסמכה הבינלאומית הכללית הבאה:

  • תעודת בגרות בינלאומית (IB) דיפלומה או דיפלומה Baccalaureate האירופי
  • תעודת בגרות ממוסד מוכר
  • ארבע דרגות GCSE / GCE 'O' עוברות (ציון סופי A, B או C) ושני רמות 'AS'. אלה שישה מעברי משולב חייב להיות כל בנושאים שונים.
  • עמית, רווקים או תואר שני

בנוסף, חלק מתוכניות הרווקים שלנו עשוי לדרוש דרישות כניסה נוספות.

21

אם אתה בן 21 ומעלה וברצונך להירשם באוניברסיטת NHL Stenden למדעים יישומיים, אבל כרגע לא עומדים בדרישות הקבלה, אתה מוזמן להירשם לבחינות הכניסה .

דרישות שפה

כל המועמדים שאינם EEA נדרשים להגיש מבחן מיומנות באנגלית עם היישום שלהם. יוצאים לחריגים לסטודנטים, שעברו את הכשרתם במדינה שבה אנגלית היא השפה הרשמית והחינוכית הרשמית. דרישות השפה לתלמידי EEA זהות לסטודנטים ההולנדים. אם התעודה שלך מופיעה כאן , אין צורך במבחן השפה האנגלית הנוסף.

NHL Stenden אוניברסיטת יישומי מדעי מקבלת ארבעה סוגים של בדיקות שפה רשמית:

שימו לב: אם אין לכם את הרמה המתאימה, ניתן להירשם לקורס הכנה באנגלית שלנו.

תאריך התחלה: פברואר או ספטמבר

משך הפעילות: 4 שנים, במשרה מלאה

שכר לימוד שנתי (שנתי):

תחילת ספטמבר: סטודנטים באיחוד האירופי = 2143 אירו
סטודנטים שאינם באיחוד האירופי = 8,350 אירו

מועדי יישומים:

תחילת ספטמבר:
מועמדים לאיחוד האירופי: 15 באוגוסט
מועמדים שאינם באיחוד האירופי: 31 במאי

תחילת פברואר:
מועמדים לאיחוד האירופי: 15 בינואר
מועמדים שאינם באיחוד האירופי: 1 בנובמבר

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... קרא יותר

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. קרא פחות
ליוורדן , חרונינגן , אממן , מפל , אססן + 4 יותר פחות