בוגר תואר ראשון באדריכלות ועיצוב פנים

כללי

תיאור התכנית

עיצוב פנים טוב הוא לא מותרות אלא הכרח. זה יכול לעזור להגן על הסביבה, טבעית ומשאבי אנוש, ולהפוך את העולם למקום טוב יותר שבו לחיות, לעבוד, לשחק. תוכנית עיצוב הפנים של אונה מספקת לסטודנטים חינוך זול בעיצוב פנים. בית הספר שלנו הוא הגדרה אידיאלית שבה התלמידים מעורבים באופן פעיל בלימוד ובחקירה של התפקידים הנוכחיים והעתידיים של מקצוע עיצוב הפנים בתוך חברה גלובלית. יותר מכך, ההקשר הזה מאתגר את תלמידינו לחקור באופן ביקורתי את התפקידים המגוונים של עיצוב פנים, ומעורר אותנו לחקור דרכים חדשות של מחשבה ועמדות כלפי מדוע וכיצד אנו מעצבים סביבות אנושיות.


התמקדות בהכנת אנשי מקצוע בעיצוב מעוגלים היטב, הבסיס הבינתחומי של תוכנית הלימודים לתואר ראשון שלנו מחנך את התלמידים לעבוד בחברות עיצוב פנים ואדריכלות. בוגרי המחלקה שלנו מוכנים לעבוד עם אנשי מקצוע אחרים, כולל אדריכלים ומהנדסים בתכנון פרויקטים למגורים, מסחריים ומוסדיים.


תוכניות עיצוב הפנים איזון בין ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של העיצוב. המרכיב התיאורטי חיוני לפתרון בעיות יצירתיות; הרכיב המעשי מבטיח את הסחירות של הבוגר. תוכנית הלימודים לעיצוב פנים מנוסחת על מנת לספק לתלמידים ידע מקיף בתאוריה, היסטוריה, טכנולוגיה, תקשורת, מיומנויות מקצועיות ועיצוביות. במסגרת הקורס קיימים שלושה סוגים בסיסיים של קורסים: קורסי סטודיו בעיצוב פנים; הרצאות בהרצאות בנושאי עיצוב פנים; והרצאות בקורסים במדעי הסביבה האנושית.


הוֹרָאָה


עלויות נוספות חלות. כל ההוצאות והתשלומים כפופים לשינויים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... קרא יותר

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! קרא פחות