בוגר תואר ראשון במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

להתכונן לקריירה מאתגרת בעסקים בבית הספר לעסקים של קרנדל

לומד מנהל עסקים מכין אותך לשפע של אפשרויות קריירה. בבית הספר לעסקים של קרנדל, יש סטודנטים למנהל עסקי הזדמנות להתרכז מחקרי העסק שלהם בחשבונאות, שיווק או מנהל עסקים. באמצעות התכנית תוכל ללמוד לתקשר בצורה ברורה, לנתח סוגיות ארגוניות, לפתור אתגרים עסקיים ולזהות את שיטות העבודה עסקיות הטובות ביותר.

היום הוא עסק מורכב מאוד. הכלים ומיומנויות שאתה מרוויח בבית הספר לעסקים של קרנדל יהיו לצייד אותך כדי להצליח בקריירה תובענית או להמשיך לתואר שני במנהל עסקים.

הבהרה תכנית מיוחדת למנהל עסקים

בית הספר לעסקים של קרנדל מציע גם תואר החינוך השיתופי BBA ש, דרך חוויה במקום העבודה, מספק לתלמידים את ההזדמנות כדי לשים לומדים הלכה למעשה תוך פיתוח חיבורי רשת בניית קריירה חשובים. תלמידי Co-op סמסטרים מחקר חלופיים עם שלוש עבודת מונחים-שבמהלכו הם מרוויחים כסף. בבית הספר לעסקים שלנו, תלמידים מתחרים באופן קבוע במקרה תחרויות. לאחרונה, תלמידי קרנדל ממוקמים בשלושת המקומות הראשונים בתחרות היזם האזורי והמשיכו לתחרות הארצית. קרנדל לעתים קרובות מארח מקרה תחרויות בקמפוס. תלמידים מגיעים מכל רחבי מזרח קנדה להתחרות.

השלם התמחות עסקית לאשראי, אם תרצה. התמחות בעבר כללה פעילויות כגון השלמת תכנון ויישום ארגוניים ולעבוד בתחום המדיניות של מחלקת משאבי אנוש. הצטרף לחברה העסקית, ארגון קמפוס פעיל שכולל גם פעילויות ותמיכה בפרויקטים של הצדקה של הקבוצה חברתיות.

עדכון אחרון: דצמ 2014

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs.

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs. קרא פחות