בוגר תואר ראשון במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים

גדול מנהל עסקי BSC מאפשר לסטודנטים לסיים את לימודיו מוכנים להשתתף באופן מלא בעולם המשתנה במהירות של עסק, כמו גם להמשיך בלימודים לתארים מתקדמים. הכוח הגדול ביותר של תכנית מנהל העסקים טמון במחויבות הפילוסופית שלה ליצירה "generalists החזק" ולא "מומחים". גדול מנהל עסקים של בירמינגהם הדרום הוכר על ידי ארגונים לאומיים ובינלאומיים רבים לחדשנות תכנית. הוא הוכר כייחודי בשל דגש על הוראת צוות, בניית צוות הסטודנט, הערכה תוכניתית רציפה, שילוב של דיסציפלינות עסקיות בתוך המדעים הרוח, והחוויה אבן הראשה הבכירה.

פרסים והכרה כבר מעסקים 'דיקני Southwestern איגוד, האיגוד אמריקאי מכללות ואוניברסיטאות, האקדמיה בינלאומית למנהל עסקים, המועצה לקידום ותמיכה בחינוך, איגוד עסקי בתי הספר קולגייט ותוכניות (ACBSP), והאגודה האמריקנית ל השכלה גבוהה.

הצהרת כוונות מחלקתיות

המחלקה למנהל עסקים משלב ומיישם את הידע שנרכש מהשכלה במדעי רוח לתחום המעשי של חיים ארגוניים. המחלקה מספקת חינוך לתואר ראשון שהוא ייחודי בהתמקדותה בחידושים בשוק כי הוא יחד עם מודעות תרבותיות ומנהיגות אתית. בוגרים מוכנים להיות מנהלים ומנהיגים במגוון רחב של הגדרות ארגוניות. הסגל מחויבים בעיקר להוראה וייעוץ, והם עוסקים בפיתוח מקצועי ומלגה שמעשיר את הדינמיקה של הוראה ולמידה.

מטרות ויעדי למידה

סטודנטים יהיו פותרי בעיות יצירתיים:

  • תלמידים יזהו צורך מסופקים בשוק ולהרכיב אסטרטגיה כדי למלא את הצורך הזה.
  • סטודנטים יהיו לנתח ולסנתז את האלמנטים של מצב, לגבש חלופות, וממליצים כמובן ישים של פעולה.

תלמידים יהיו בעולם ומודע מבחינה תרבותית:

  • תלמידים יזהו הבדלים בערכים ותרבויות מקומיים ובינלאומיים.

סטודנטים יהיו משלבי של למידה ממספר מקורות:

  • סטודנטים יפגינו רוחב יריעה של ידע בתחומים הפונקציונליים של עסק (ניהול, שיווק, מימון).
  • סטודנטים ישלבו את הידע שלהם בתחומים הפונקציונליים אלה בהקשר של החינוך במדעי הרוח שלהם.

תלמידים יהיו מבחינה אתית ומקצועי אחראי:

  • תלמידים ידגימו יסוד אתי ולתרגל אחריות מקצועית.
  • תלמידים לבנות טיעונים משכנעים בצורה שני בעל פה ובכתב.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

At Birmingham-Southern College, we’re committed to working within a liberal arts framework to offer you the hands-on experiences you’ll need to succeed—no matter what field you choose. Our unique Janu ... קרא יותר

At Birmingham-Southern College, we’re committed to working within a liberal arts framework to offer you the hands-on experiences you’ll need to succeed—no matter what field you choose. Our unique January Exploration term gives you four weeks of flexibility to pursue your dreams, and our top-notch academic programs will give you the skills to succeed. קרא פחות