בעל תואר ראשון בחשבונאות וכספים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

התואר בחשבונאות וכספים של לינקולן נועד לצייד את הסטודנטים בחינוך המקצועי והקפדני מבחינה מקצועית בתוכנית המציעה גם אפשרות לפטורים ממספר גופי רואי חשבון מקצועיים. התוכנית מעניקה את ההזדמנות לפתח מיומנויות מעשיות ותיאורטיות הן באופי והן במכניקה של מידע פיננסי.

קורס זה מספק לסטודנטים הזדמנות לפתח את מיומנויות החשיבה הביקורתית, הידע ויכולות פתרון הבעיות הנדרשות על ידי מנהיגים בכירים ומקבלי החלטות בעסקים. היכולת לשקף בצורה ביקורתית על תפקידם, הן כפרטים פרטיים והן כחברים בחברה, נחשבת גם היא.

הסמכות

הקורס מספק פטור ממרכיבי בחינה:

  • איגוד רואי חשבון מוסמכים (ACCA)
  • מוסד מוסמך של רואי חשבון ניהול (CIMA)
  • לשכת רואי החשבון באנגליה ובווילס (ICAEW)
  • איגוד רואי חשבון בינלאומיים (AIA).

בהתאם לפטור המבוקש, התלמידים עשויים להיות נדרשים לבצע מודולים ספציפיים. פטורים אחרים מושגים עם סיום הקורס.

איך אתה לומד

בנוסף להקדמה לחשבונאות ולמימון, השנה הראשונה מציגה לתלמידים מרכיבים מרכזיים של עסק. השנה השנייה מתבססת על בסיס זה עם ראיית חשבון פיננסית, הנהלת חשבונות, ניהול פיננסי וכלכלה בינלאומית. בנוסף לנושא מומחה ניתן לבחור מתוך אופציות כגון ביקורת וביטחון, נושאים עכשוויים לבנקאות, בנקאות בינלאומית ופיתוח, או בשווקים פיננסיים ומוסדות. הזדמנות לפתח מיומנויות בחשבונאות SAGE מוטבעים בתוך התוכנית במהלך השנה השנייה.

בשנה האחרונה, לסטודנטים יש הזדמנות לבחון חשבונאות פיננסית, ניהול פיננסי וחשבונאות ניהול ברמה מתקדמת, והוא יכול להתאים את התואר שלהם על ידי בחירה מתוך מגוון של אפשרויות מיושרים לאינטרסים האישיים ואת שאיפות הקריירה.

אופציות שנה אופציונלית ניתן לכלול מיסוי, תכנון פיננסי אישי, אסטרטגיה פיננסית, בנקאות פרטית וניהול עושר ומימון התנהגותי וכלכלה.

בנוסף, יש הזדמנות לכל התלמידים במשרה מלאה על הקורס הזה לקחת מקום העבודה שנה לאחר השנה השנייה. האוניברסיטה תתמוך בתלמידים עם בקשותיהם למיקומים. מיקום העבודה יכול לאפשר לתלמידים לרכוש ניסיון רב וליישם את הלמידה שלהם בפועל. פרטים נוספים לגבי העלויות האפשריות המשויכות למיקומים אלו מפורטות בכרטיסייה תכונות.

שעות פתיחה וקריאה לתואר

התלמידים בתוכנית זו לומדים מתוך סגל אקדמי אשר עוסקים לעתים קרובות במחקר מובילים בעולם או בינלאומי מעולה או בפועל מקצועי. זמן יצירת קשר יכול להיות בסדנאות, מפגשים מעשיים, סמינרים או הרצאות ועשויים להשתנות ממודול למודול ומשנה אקדמית לשנה. מפגשי הדרכה ופיקוח על פרויקטים יכולים ללבוש צורה של מפגש אחד או אחד, או פגישות קבוצתיות. קורסים מסוימים מציעים את ההזדמנות לקחת חלק בביקורים חיצוניים ועבודת שטח.

זה עדיין המקרה כי התלמידים לקרוא לתואר וזה אומר כי בנוסף שעות ההתקשרות המתוכננות, התלמידים נדרשים ללמוד עצמאית. זה מאפשר לך לקרוא סביב נושא ולהתכונן הרצאות וסמינרים באמצעות קריאה רחבה יותר, או להשלים משימות מעקב כגון משימות או שינוי. כמדריך כללי, כמות המחקר העצמאית הנדרשת על ידי סטודנטים University of Lincoln היא שלכל שעה בכיתה אתה צפוי לבלות לפחות שעתיים עד שלוש שעות במחקר עצמאי.

איך אתה מוערך

אופן הערכת התלמידים בקורס זה עשוי להשתנות עבור כל מודול. דוגמאות לשיטות הערכה המשמשות כוללות קורסים, כגון מטלות כתובות, דו"חות או דיסרטציות; בחינות מעשיות, כגון מצגות, הופעות או תצפיות; ו בחינות בכתב, כגון בדיקות רשמיות או בדיקות בכיתה. הניפוח שניתן לכל שיטת הערכה עשוי להשתנות בכל שנה אקדמית. בסך הכל יש דגש רב על בחינות בכתב, כדי לעמוד בדרישות של גופים מקצועיים חשבונאות. מדיניות University of Lincoln היא להבטיח כי הצוות להחזיר הערכות לסטודנטים מיד.

מאפיינים

בבית הספר הבינלאומי לינקולן עסקים, אנו לוקחים פרספקטיבה בינלאומית והמחקר שלנו מודיע הוראה על כל הקורסים שלנו. אנו מבצעים מחקר עם עסקים, ארגונים ממשלתיים ולא למטרות רווח כדי להעמיק את הידע וההבנה כדי לעשות את ההבדל המוחשי בתעשייה ובחברה. תחומי מומחיות המחקר כוללים שיווק, ניהול שרשרת אספקה, יזמות, מחקרים ארגוניים, פיתוח קהילות ופיתוח כלכלי.

קרן השקעות מנוהלת

בית הספר ללינקולן עסקים בינלאומי יש הזדמנות חדשה עבור התלמידים שלנו בכל תוכניות האוצר והבנקאות שלנו. בית הספר למנהל עסקים הקים קרן השקעות לסטודנטים לחוות רכישת מניות כדי ליצור תיק, במטרה להשיג תוצאות חיוביות באמצעות ניתוח שוק המניות.

דרישות כניסה

  • רמות מתקדמות: BBC
  • פקולטה בינלאומית: 29 נקודות בסך הכל
  • BTEC מורחבת דיפלומה: הבחנה, הכשרון, הכשרון
  • גישה השכלה גבוהה דיפלומה: 45 רמה 3 נקודות זכות עם מינימום של 112 נקודות התעריף UCAS

המבקשים יצטרכו גם לפחות 3 GCSEs בכיתה 4 (C) או מעל, אשר חייב לכלול אנגלית מתמטיקה. ניתן לשקול כישורים ברמה שווה.

האיחוד האירופי וסטודנטים בינלאומיים ששפתם הראשונה אינה אנגלית ידרוש אנגלית IELTS 6.0 עם לא פחות מ 5.5 בכל רכיב או שווה ערך http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

האוניברסיטה מקבלת מגוון רחב של כישורים כבסיס הכניסה ותשקול מועמדים בעלי שילוב של כישורים.

אם ברצונכם לקבל מידע נוסף על דרישות הכניסה או אם ברצונכם לדון האם הכישורים שאתם לומדים כיום מקובלים, אנא צרו קשר עם צוות הקבלה ב 01522 886097, או בדוא"ל admissions@lincoln.ac.uk

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. קרא פחות