בעל תואר ראשון בחשבונאות (בהצטיינות)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

אם אתה מתכנן קריירה בחשבונאות או במגזר הפיננסי, ללמוד University of Stirling היא נקודת המוצא המושלמת. סטירלינג מדרג בין 15 במקומות הראשונים של בריטניה ללמוד חשבונאות, המתגאה שיעור 100% employability, 5-הוראה הוראה ארבע הסמכה בתעשייה.

תארים בחשבונאות מעצימים אותך להכין, להציג ולפרש מידע פיננסי עבור מגוון רחב של ארגונים, והמיומנויות שאתה לומד יאפשרו למשקיעים, למלווים, להנהלה ולאחרים לקבל החלטות מפתח המבוססות על עובדות פיננסיות.

הדרך האידיאלית לקריירה בחשבונאות משלבת תואר אקדמי בעל כשירות מקצועית מוכרת. תוכנית הנהלת חשבונות שלנו נוצרה עם זה בחשבון, ואת השלמת הקורס בהצלחה יבטיח גופים מקצועיים רבים לתת לך פטורים משמעותיים מן הבחינות שלהם.

מתוך הבנה בסיסית של הכנת דוחות כספיים, ועד לידע מעמיק של ביקורת, מיסוי ודיווח, תואר החשבונאות שלנו מכסה את כל מה שתצטרך לדעת כדי להצטרף לאלפי בוגרי סטירלינג שעברו בהצלחה מהקורס לתוך העולם המקצועי.

סיבות עיקריות ללמוד אצלנו

# 1 חשבונאות ופיננסים מדורגת 5 העליון בסקוטלנד, הדף 15 בבריטניה (טיימס ו סאנדיי טיימס מדריך טוב אוניברסיטת 2018)

# 2 100% מתלמידי החשבון שלנו נמצאים בתעסוקה או במחקר נוסף בתוך שישה חודשים מסיום הלימודים (Unistats 2017)

# 3 5 QS כוכבים להוראה, יכולת ובינאום (QS Stars University דירוגים)

פרטי הקורס

אתה יכול ללמוד את החשבונות כפי ארבע שנים בהצטיינות תואר, או לשלב אותו עם אחד של שמונה קורסים אחרים כדי להרחיב את המיקוד. בשלושת הסמסטרים הראשונים שלך, לימודי הליבה שלך בחשבונאות ובמימון יושלמו על ידי הוראה בכלכלה, ניהול עסקים ומשפט עסקי. סמסטרים 4-8 יסייעו לך לפתח גישה אנליטית לנושאים רלוונטיים באמצעות 11 מודולים הליבה מתקדמים. בין המודולים האלה תהיה עבודת הדוקטורט שלך, אשר יציג לך שיטות מחקר בחשבונאות ולשפר את התקשורת שלך, הערכה ומיומנויות אנליטית.

הוֹרָאָה

כאשר אתה לומד חשבון University of Stirling אתה יכול להיות בטוח שכל מה שאתה לומד הוא בהרמוניה עם המגמות בתעשייה האחרונה. תוכלו ללמוד באמצעות שילוב של הרצאות פורמליות, סמינרים וסדנאות מעשיות. הדרכות קבוצתיות קטנות יספקו גם משוב וחיזוק לנושאי ההרצאות בכל סמסטר. כל ההוראה שלנו מושרשת במחקר ברמה עולמית, וסטירלינג ניהול בית הספר מדורגת העליון 25 מוסדות בבריטניה עבור עסקים וניהול מתוך מאגר של מעל 100 במחקר האחרונה מחקר אקסלנס מסגרת.

הערכה

אתה תוערך על ידי שילוב של קורסים ובחינות. לסטודנטים כבוד, כל המודולים המתקדמים שבוצעו במהלך השנתיים האחרונות לספור באופן שווה כלפי הסיווג הכולל שלך תואר. בסמסטר 8 תשלימו עבודת הדוקטורט על נושא מאושר.

ללמוד בחו"ל

תהיה לך הזדמנות להרחיב את האופקים שלך ללמוד בחו"ל באמצעות קשרים מבוססים שלנו עם כמה אוניברסיטאות בינלאומיות.

למידע נוסף על לימוד בחו"ל.

איש קשר

מר כריסטופר קולס, מנהל הקורס

(0) 1786 466415
חשבונאות

עמלות - 2018/2019

  • סטודנטים בחו"ל (לא האיחוד האירופי) £ 12,140.00
  • סטודנטים סקוטי האיחוד האירופי £ 1,820.00
  • סטודנטים משאר בריטניה 9,250 £ בשנה במשך מקסימום של 4 שנים
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. קרא פחות