בעל תואר ראשון במינהל עסקים בעסקים בינלאומיים

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

אתה חולם על קריירה בינלאומית בעסקים? עם תכנית העסקים הבינלאומית שלנו, אתה צובר ניסיון בינלאומי נרחב עם חברים לכיתה מכל רחבי העולם, קשרים חזקים עם עולם העסקים הבינלאומי, והזדמנות לבלות סמסטר אחד עד שלושה בחו"ל.

עסק בינלאומי מכין אותך לתפקידי ניהול מאתגרים בחברות בכל מקום בעולם. אתה מתכונן לעשות עסקים עם שותפים עסקיים מרקע תרבותי שונה. כבוגר אתה תהיה איש מקצוע רב-תכליתי עם מערכת של מיומנויות בין-תחומיות ובסיס ידע יציב, המאפשר לך להופיע כמתווך בתחומים עסקיים שונים ובתחומים שונים. תהיה בטוח לבטא את עצמך בצורה שוטפת בשתיים, שלוש או אפילו ארבע מהשפות העסקיות הנפוצות ביותר בעולם.

139830_HZUniversityofAppliedSciences10.JPGHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139830_HZUniversityofAppliedSciences10.JPG" />

מסלולי IB (עסקים בינלאומיים)

במסגרת התוכנית העסקית שלנו, אתה יכול לבחור בשלושה מסלולים חלופיים:

IB

מסלול IB מציע את כל הקורסים העסקיים העיקריים בתוספת השכלה אנגלית עסקית שמבטיחה לך לשלוט בשפה העסקית החשובה בעולם ברמת C1.

בנוסף, תוכלו להתאים אישית את תוכנית הלימודים שלכם על ידי השתתפות במגוון רחב של פרויקטים עסקיים ומדריכי MOOC מודרכים לבחירתכם.

IB1L

מסלול IB1L מציע את כל הקורסים העסקיים הגדולים בתוספת השכלה אנגלית עסקית שמבטיחה לך לשלוט בשפה העסקית החשובה בעולם ברמת C1.

בנוסף, אתה יכול לבחור ללמוד שפה נוספת אחת (צרפתית, גרמנית, ספרדית או הולנדית) ולהתאים אישית את תוכנית הלימודים שלך על ידי השתתפות בפרויקטים עסקיים שונים ומדריכי MOOC מודרכים לבחירתך.

IB2L

מסלול IB2L מציע את כל הקורסים העסקיים העיקריים בתוספת השכלה אנגלית עסקית שמבטיחה לך לשלוט בשפה העסקית החשובה בעולם ברמת C1. בנוסף, תוכלו לבחור ללמוד שתי שפות נוספות: צרפתית, גרמנית, ספרדית או הולנדית.

תכנית

שנה 1

בהתאם למסלול ה- IB האישי שלך, אתה לוקח חלק בפרויקטים עסקיים ו- MOOC או לומד שפות עסקיות נוספות. בשנה 1 אתה מתמקד בנושאים כמו:

 • מחקר שוק
 • אוריינות מידע
 • מחקר איכותני
 • מודעות בין תרבותית
 • ניהול משאבי אנוש
 • ניהול פיננסי
 • פיתוח עסקי בר קיימא וחדשנות
 • ניהול סחר בינלאומי ושרשרת אספקה
 • אתיקה בעסקים
 • אנגלית עסקית

אתה מבקר בחברות ידועות עם רשת בינלאומית רחבה, כגון Outokumpu, Your Surprise, Elopak, Lamb Weston ו- Kloosterboer.

שנה 2

בהתאם למסלול ה- IB האישי שלך, אתה לוקח חלק בפרויקטים עסקיים ו- MOOC או לומד שפות עסקיות נוספות. בשנה השנייה אתה מתמקד בנושאים כמו:

 • התנהגות וביצועים ארגוניים
 • תכנון שיווק בינלאומי
 • חשבונאות עסקית
 • מחקר כמותי
 • ניהול קשרי לקוחות
 • טכניקות מכירה ומכירה בינלאומיות
 • אחריות חברתית תאגידית
 • אנגלית עסקית

אתה מקים חברת סטודנטים לפיה סטודנטים מקימים צוותים להקים חברה אמיתית שמתכננת, משווקת ומוכרת מוצר או שירות חדש לחלוטין.

שנה 3

השמה קלה וקצונה בחו"ל.

 • תלמידי IB ילמדו ויעבדו בחו"ל במדינה ללא בחירה.
 • סטודנטים IB1L ילמדו ויעבדו בחו"ל במדינה שבה השפה הנוספת שלהם היא אחת השפות הרשמיות.
 • תלמידי IB2L ילמדו ויעבדו בחו"ל במדינה שבה השפות הנוספות שלהם הן אחת השפות הרשמיות.

אם אתה עושה קטין באחת מהאוניברסיטאות השותפות שלנו בחו"ל, אתה יכול להגיש בקשה למלגת ארסמוס או HZ.

שנה 4

 • במהלך הסמסטר הראשון אתה לומד ב- HZ בווליסינגן ומכין את פרויקט הסיום הסופי שלך.
 • במהלך הסמסטר השני אתה מבצע מחקר בחברה בהולנד או בחו"ל ומבצע את פרויקט הסיום הסופי שלך.

מסלולי לימוד מקוצרים

תוכנית זו זמינה גם כמסלול מקוצר לסטודנטים עם יותר מ -3 שנות ניסיון בעבודה רלוונטיים, עם תואר בחינוך המקצועי של שנתיים או שלוש, כגון BTS הצרפתית, IUT, DUT; Berufsfachschule הגרמנית; תואר עמית.

139832_HZUniversityofAppliedSciences20.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139832_HZUniversityofAppliedSciences20.jpg" />

דרישות

לפני שתפנה לתוכנית העסקים הבינלאומית, עליך לעמוד בכמה תנאי קבלה.

דרישות קבלה

כדי להתקבל לתוכנית העסקים הבינלאומית אתה צריך:

 • שליטה טובה באנגלית הכתובה והמדוברת (IELTS 6.0)
 • אלגברה אלמנטרית, כלומר אתה יודע להתמודד עם שברים, אחוזים ומשוואות פשוטות.
 • להתמחות עסקים ושפה: שפה מודרנית שנייה, צרפתית ברמת A2 (ידע בסיסי טוב). גרמנית, הולנדית וספרדית מתחילות ברמה 0.

בחינת כניסה חלופית

 • אם אין לך תעודת בגרות מתאימה, ואם אתה בן 21 לפחות, אתה עשוי להיות פטור מדרישה זו. ה- HZ מספק אפשרות לגשת לבחינת כניסה חלופית.

שכר לימוד

הסכום שתידרש לשלם תלוי בלאום שלך ובתוכנית שביקשת.

סטודנטים לאיחוד האירופי:

 • שכר הלימוד לשנת 2020-2021 לסטודנטים באיחוד האירופי הוא: 2.143 אירו *

* הפחתת שכר הלימוד של 50%

סטודנטים באיחוד האירופי וסטודנטים בעלי אזרחות נורווגית, שוויצרית, איסלנדית, ליכטנשטיין או סורינאם זכאים להפחתה של 50% בשכר הלימוד ההולנדי בשנת הלימודים הראשונה. הפחתה חלה על כל הסטודנטים אשר לראשונה בשנה האקדמית מתחילים תואר ראשון (או תואר עמית) באוניברסיטה ממומנת למדעי היישום או אוניברסיטאות מחקר בהולנד. סטודנטים המשלמים שכר לימוד מוסדי אינם זכאים לחצי משכר הלימוד.

סטודנטים שאינם איחוד האירופי:

 • שכר הלימוד המוסדי לסטודנטים שאינם איחוד האירופי הוא 2020-2021: 7.835 אירו

אגרות וכספים

לצד שכר הלימוד ויוקר המחיה יש עלויות נוספות עבור תוכנית הלימודים שלך (חומרי לימוד וספרים). בשנה הראשונה עלויות אלה הן כ -500, - בשנה. תהיה לך באופן קבוע פעילות או טיול. עלויות אלה הן כ- € 200, -.

מלגות

בעוד שמקובל במדינות אחרות, מלגות, במיוחד מלגות מלאות, נדירות במערכת החינוך ההולנדית. עם זאת, ישנן כמה אפשרויות מלגה הזמינות ב- HZ.

מלגת הולנד לסטודנטים נכנסים

מלגת הולנד ממומנת על ידי משרד החינוך ההולנדי, תרבות ומדע ואוניברסיטאות מחקר הולנדיות ואוניברסיטאות למדעי יישומים. מלגת הולנד מיועדת לסטודנטים נכנסים שלא במקור מ- EEA שלא למדו בעבר בהולנד, ומתכננים ללמוד HZ University of Applied Sciences במסגרת ניידות דיפלומה. המלגה שהוענקה אינה מלגה מלאה. השווי שלה הוא 5,000,000 € והוא מוקצה לשנה אחת בלבד.

תנאי הקצאה:

 • הסטודנט אינו מן האזור הכלכלי האירופי (EEA). ה- EEA מורכב ממדינות האיחוד האירופי ומאיסלנד, ליכטנשטיין ונורבגיה.
 • הסטודנט לא למד בעבר בהולנד.
 • לתלמיד יש IELTS של 6.5 (ומעלה) או שווה ערך.
 • הסטודנט רוצה להירשם לתואר ראשון במשרה מלאה (ארבע שנים או שלוש שנים) ב- HZ.
 • הסטודנט כבר התקבל (בתנאי) לתכנית הרווקים בחו"ז שצוין בבקשת המלגה שלו.

כיצד להגיש מועמדות למלגת הולנד

סטודנטים יכולים להגיש בקשה למלגה על ידי שליחת דוא"ל לכתובת study@hz.nl לפני ה -1 במאי של שנת התחילה שלהם. בהודעת דוא"ל זו, על התלמיד לציין את הסיבות לבחירת תוכנית הלימודים המסוימת לתואר ראשון ב- HZ. על התלמיד לשלוח גם עותק של קורות החיים שלו עם הדוא"ל. הבקשות יוערכו על ידי ועדת מלגות של HZ בת שני חברים, המועמדת על ידי מנהלי האקדמיה. ועדת המלגות של HZ תעניק את המלגה על בסיס תוצאות אקדמיות קודמות, מוטיבציה לבחירת תוכנית לימודים, ומועמדים ללימודי קורות חיים יקבלו הודעה על ההחלטה תוך 6 שבועות לאחר מועד אחרון להגשת הבקשה ליום 1 במאי.

מלגות ניידות

כאשר אתה סטודנט באוניברסיטת HZ University of Applied Sciences ואתה חושב ללמוד או לעשות מחקר או התמחות מחוץ להולנד במהלך הלימודים שלך, אתה יכול להגיש בקשה למלגה.

גרנט HZ

HZ מציע מענק HZ לסטודנטים שלומדים או מתמחים ללא תשלום מחוץ לאיחוד האירופי. ככל הידוע לנו, HZ היא האוניברסיטה היחידה למדעי היישום בהולנד שמסבסדת את הסטודנטים שלה במענק.

מלגת הולנד

מלגה זו מיועדת לסטודנטים במשרה מלאה של HZ שרוצים ללמוד, לעשות מחקר או התמחות מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (EEA). ה- EEA מורכב ממדינות האיחוד האירופי ומאיסלנד, ליכטנשטיין ונורבגיה. מלגת הולנד היא מלגה שניתנה על ידי משרד החינוך ההולנדי לתרבות ומדע יחד עם אוניברסיטאות מחקר הולנדיות ואוניברסיטאות למדעי היישום. המלגה מסתכמת בתשלום חד פעמי של 1,250 אירו והיא מיועדת כתרומה להוצאות הלימוד שלך.

מענק ארסמוס +

אם אתה עושה חלק מהלימודים שלך במכון שותפים של HZ בתוך האיחוד האירופי או התמחות באיחוד האירופי, אתה יכול להגיש בקשה למענק זה. ארסמוס + הוא מענק שהאיחוד האירופי העמיד לרשותו כדי לעודד סטודנטים ממדינות החברות שלו לצבור ניסיון בחו"ל במהלך השכלתם; להעצמת שפותיהם, היכרות עם תרבויות אחרות וכו 'המענק משמש גם כפיצוי בעלויות הנסיעות והלינה שיביא בעקבותיו לימוד / התמחות בחו"ל. ברור שמענק ארסמוס + לא יכסה את כל העלויות שיהיו לכם בחו"ל.

ברגע שאתה סטודנט ל- HZ, אנו יכולים לעזור לך להגיש בקשה למענק.

139821_HZUniversityofAppliedSciences16.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139821_HZUniversityofAppliedSciences16.jpg" />

לאחר סיום הלימודים

תואר ראשון

מזל טוב, סיימת! מעתה תוכלו להשתמש בתואר 'תואר ראשון במנהל עסקים'.

השתתפת בתכנית ההצטיינות? תקבל תעודה נוספת עם תואר ראשון.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

לאחר סיום הלימודים תוכלו לעבוד בכל מקום בעולם. יש צורך גובר במנהלים מאומנים היטב עם ניסיון בינלאומי, ככאלה, תהיה מועמד רצוי לחברות בכל רחבי העולם. תוכל לעבוד בתפקידים כמו מקצוען שיווקי בינלאומי, חוקר שוק בינלאומי, יועץ יצוא, מנהל רכש ולוגיסטיקה.

לימודי המשך

עם תואר ראשון ב- HZ תוכלו להמשיך בתכנית לתואר שני. אם ברצונך לעשות תואר שני באוניברסיטת מחקר בהולנד, ייתכן שתידרש לעקוב אחר תוכנית קדם-תואר שני.

139831_HZUniversityofAppliedSciences12.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139831_HZUniversityofAppliedSciences12.jpg" />

עדכון אחרון: ספט 2020

אודות בית הספר

HZ University of Applied Sciences is located in the South-West of the Netherlands. With a population of some 4,800 national and international students, we are a small university with a personal approa ... קרא יותר

HZ University of Applied Sciences is located in the South-West of the Netherlands. With a population of some 4,800 national and international students, we are a small university with a personal approach. HZ offers high-quality study programs. Since 2011 -so for the past nine years- HZ has been in the top three of Dutch multidisciplinary universities of applied sciences. קרא פחות
פליסינגן , מידלבורג + 1 יותר פחות