חשבונאות וביקורת, הפקולטה לכלכלה

כללי

תיאור התכנית

משימות התוכנית החינוכית הן גיבוש חוקי התפקוד של הכלכלה והעסקים המודרניים; קביעות תפקוד החשבונאות; ניתוח וביקורת במגזר הריאלי של המשק.

מטרות התכנית החינוכית הן בניית הידע, הכישורים והיכולות של התלמידים על בסיס גישה בינתחומית לפתרון בעיות דחופות בחשבונאות וביקורת של ארגוני המדינה.

התכנית נועדה להכין מומחים תחרותיים ששלטו בידע בסיסי בחשבונאות וביקורת במגזרים הריאליים והציבוריים של המשק.

לבוגר תוכנית זו יכולת להקים מערכת חשבונאית אופטימלית, המתאימה למאפייני הארגון, יכולת להכין דוחות כספיים, יכולת לשיטב מידע חשבונאי ולא חשבונאי מסוגים שונים בכדי ליצור מערכת אינדיקטורים מרכזיים להערכת פעילות הארגון ומגזריו העסקיים, היכולת לגבש שיקול דעת מקצועי בנושאי חשבונאות, ניתוח כלכלי וביקורת, יכולת לפתח תוכניות לביצוע אירועי בדיקת ביקורת ולבצע ביקורת.

קורסים מומלצים:

סטטיסטיקה - מטרת הקורס היא פיתוח המיומנויות הבסיסיות של עיבוד וניתוח מידע כמותי עבור הסטודנטים כמרכיב של יכולתו המקצועית של מומחה מודרני בתחום הכלכלה והעסקים.

ניתוח כלכלי - מטרת הקורס: פיתוח כישורי התלמידים לניתוח עצמאי יעיל של הביצועים הפיננסיים והכלכליים של הארגון; עזרו להבין את הקשר בין אינדיקטורים מרכזיים ליישום מוצלח של תוצאות הניתוח בפועל.

חשבונאות מיסים - מטרת הקורס: גיבוש ידע תיאורטי וכישורים מעשיים בהקמת ותחזוקת חשבונאות מיסים בגוף כלכלי, בהתאם למפרט הפעילות שלה. לפעמים התנאי העיקרי של עשיית עסקים הוא הידע בחקיקת מיסים. היכולת להקים כראוי מערכת חשבונאות מיסים ולתכנן מיסים תסייע בהפחתת מספר תשלומי המס, בהפחתת הסיכונים לחישוב שגוי ותשלום מיסים.

ניתוח פרויקטים - מטרת הקורס היא לספק הבנה שיטתית של העקרונות, השיטות והאמצעים לקבלת החלטות השקעה המאפשרות שימוש רציונלי במשאבים הזמינים לצורך מענה לצרכים ציבוריים ואישיים.

ביקורת ושירותים נלווים - מטרת הקורס היא לפתח את הידע והמיומנויות הדרושים להבנת תהליך ביצוע ביקורת בהקשר של סביבה מקצועית.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Seifullin Kazakh Agro Technical University (Seifullin KATU) is the largest agrarian Higher Educational Institution of Central and North Kazakhstan, the first Higher Educational Institution of Astana. ... קרא יותר

Seifullin Kazakh Agro Technical University (Seifullin KATU) is the largest agrarian Higher Educational Institution of Central and North Kazakhstan, the first Higher Educational Institution of Astana. Seifullin Kazakh Agro Technical University is reckoned among 10 best universities of the country. קרא פחות