מנהל עסקים מבצעי, ba

כללי

תיאור התכנית

מחקר BWL - התחלה מוצלחת לכלכלה!

מסור, מלא באנרגיה?

לרכוש ידע מעשי במהירות של, ועיצוב ממוקד לקריירה המקצועית שלך.

מעוניין במעשי?

מצא גם במהלך לימודי העסקים מעשיים ומשימות מאתגרות כדי להתקדם בקריירה שלך והתפתחות אישית.

חילופי אינטנסיביים עם פרופסורים רצה?

נצל את היתרון של שיתוף הפעולה ההדוק עם הפרופסורים שלך במהלך לימודי עסקים. לנצל לא רק של מעברי קריירה האקדמיים מצטיינים, אלא גם על הרלוונטיות המעשית של הפרופסורים שלך שיעזרו לך לקחת את הידע העסקי שלך-תכליתי.

עתיד מוצלח במוח?

בחר לאחר התואר הראשון במנהל עסקי כניסה ישירה לפועל.

הרעיון שלנו להצלחה שלך

המשתנים במהירות בשווקים ובסביבות תחרותיות וחדשנות מחזורים קצרים יותר ויותר דורשים יותר ויותר אנשי מקצוע לניהול בכיוון שוק. מה שדרוש הם generalists שהם בקיאים במקצועיים, כמו גם בנושאים כלכליים. עם שילוב של הרצאות, סמינרים ו" מחקרים במקרה ", אנו מספקים עם הידע העסקי הדרוש שימושי, מקיף ובר-קיימא לך. לאחר טירונות יסודית זו שתבחר - התמקד בנקודתי החוזק האישיים שלך - שני קורסים מתקדמים. אז אתה פותח את אפשרויות התמחות עכשוויות עם דגש על ההתפתחויות האחרונות בשוק.

תחומי בוגרים

התכנית מספקת גישה לכל המגזרים. מחברות קטנות ובינוניות לתאגידים גדולים, הסוכנות מנוהל הבעלים הפעלת אינטרנט, מהנדסה לחברות המובילות IT בעולם בכישורים של בוגרי התכנית נדרשים.

אימונים האינטנסיביים במנהל עסקים, מימון, הערכת עלויות ושליטה, והקמת חברות מאפשרים לבוגרים שלנו גם לTätigkeit- עצמאי שיכול להיות מסחרי, יצירתי, תקשורתי או מתאפיינים בשירותים.

תחומי מחקר

  • עבודה כעוזר מאמן של חברות בגודל בינוניות - שכיר במחלקות עסקיות כגון כספים, חשבונאות, שליטה, שיווק, ארגון, כוח אדם, רכש ומכירות - שכירים בניהול עסקי - ייעוץ עסקי - השתתפות במבקרים הפנימיים או חיצוניים
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren.

Zukunftsorientierte Bachelor- und Masterstudiengänge in den Bereichen Wirtschaft und Medien in kleinen Gruppen mit individueller Betreuung in Calw studieren. קרא פחות