עסקים בינלאומיים (3 שנים)

כללי

תיאור התכנית

ללמוד תואר ראשון בעסקים בינלאומיים בהולנד

עסקים בינלאומיים (IB) שלוש שנים רווקים של התוכנית היא אנגלית לימד. בכל שנה מורכבת משני סמסטרים המחקר. התוכנית מיועדת לתלמידים בעלי השכלה תיכונית גבוהה, כגון רמת vwo הולנדית, הבינלאומי Baccalaureate או שווה ערך בינלאומי. תוכנית הלימודים של שלוש השנים של IB מורכבת מ -180 אשראי אירופי (ECTS), לפיו 60 ECTS מרוויחים מדי שנה. על מנת להמשיך במחקר, התלמידים נדרשים לסיים את השנה הראשונה עם מינימום של 48 ECTS.

הטוב שבשני העולמות

תוכנית ה- IB החדשה מתחילה בספטמבר 2018 והיא מיזוג בין התוכניות הקודמות: International Business & Management Studies ו- International Business & Languages. זוהי יוזמה של ממשלת הולנד להציע לתלמידים בחירה שקופה ופשוטה יותר.

שנה ראשונה

השנה הראשונה מפגיש תלמידים עם רקע אקדמי דומה ויכולות. לתוכנית הלימודים יש מיקוד בינלאומי ברור. הסטודנטים מועברים לתחומי העסקים העיקריים לקראת השנה השנייה בחו"ל. הידע נרכש ומוערך באמצעות שיעורים, עבודות קבוצתיות, מחקר, מעבדות עסקיות, מטלות ובחינות בכתב. נדרשת גם מחויבות חזקה ללימוד עצמי. במהלך השנה התלמידים להפגין את הכישורים המקצועיים והאישיים הגוברת שלהם בתיק ייעודי.

הזדמנויות שפה ב IBS

אם ברצונכם ללמוד שפות עולם נוספות, תוכלו להירשם לקורס במרכז השפה Hanze. כרגע אנו מציעים קורסי שפה בספרדית, גרמנית,
צרפתית ואיטלקית. רכישת כישורי שפה חדשה ישפר את המודעות התרבותית שלך ולתת לך יתרון על נתיב הקריירה הבינלאומית שלך.

שנה שניה

אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר ב- IBS היא השנה בחו"ל. במהלך השנה השנייה תוכלו לבלות סמסטר לומד באוניברסיטה שותף IBS וסמסטר נוסף עושה מיקום עסקי בחברה בחו"ל.

סמסטר הלימודים בחו"ל

תוכלו לבלות סמסטר מלא לומד באחת האוניברסיטאות השותפים שלנו רבים ברחבי העולם. זוהי הזדמנות ייחודית להרחיב את הידע שלך ואת הניסיון של תרבויות שונות ולפתח את כישורי השפה שלך. סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור את העסק האירופי הקטן ב- IBS או קטין מבית ספר אחר של Hanze UAS.

מיקום בינלאומי

הסמסטר השני בשנה השנייה הוא עובד בחברה בינלאומית או ארגון מחוץ למדינה שלך, שם אתה יכול ליישם את מה שלמדת במהלך השנה הראשונה של המחקר שלך. תלמידים רוכשים את המיקום עצמם, תוך כדי ניצול של המידע הזמין ב IBS, כגון הצעות מיקום קבועות, דוחות סטודנט קודם וחוויות משותפות של חברים לספסל לימודים. התלמידים שלנו משלימים מיקומים בחברות גלובליות מובילות, כגון Lufthansa בסיאול, מיקרוסופט בדבלין, SEAT בברצלונה, בוש במכסיקו סיטי, Pricewaterhouse Coopers בלוקסמבורג ופיליפס באמסטרדם, כמו גם הצטרפות לחברות קטנות ובינוניות ומפעילות סטארט-אפ.

שנה שלישית

אתה מתחיל את השנה השלישית והאחרונה בסמסטר שבו אתה לוקח מודולים הקשורים קטין שלך. זה מאפשר לך לקבל הבנה מעמיקה של ההתמחות שבחרת (ראה טבלה מבנה סמסטר בעמוד 2). בסמסטר האחרון שלך, אתה משלים פרויקט סיום שבו אתה נחשב כיועץ לחברה חיצונית. אתה תידרש להשיג, להגדיר, לנתח ולחקור בעיה הקשורה לעסק, לכתוב דוח סופי ולהציג / להגן על הממצאים שלך במצגת בעל פה.

סיכויי קריירה

תוכנית רווקים עסקית בינלאומית מכינה אותך לקריירה בינלאומית מוצלחת ומתגמלת במגוון רחב של כיוונים ותפקידים, כולל:

  • מנהל שיווק ומכירות

  • מימון וחשבונאות

  • יועץ עסקי

  • פיתוח עסקי

  • ניהול פרויקטים וחשבונות

  • יזם.

LinkedIn מחקר שפורסם בשנת 2016 מראה כי הבוגרים שלנו ממוקמים ברחבי העולם, הגשמת קריירה במגוון תפקידים, כמו גם בוגרי רבים הממשיכים ללימודים לתואר שני בינלאומי.

תנאי קבלה

כדי להתקבל לתוכנית זו תזדקק לאומי או בינלאומי תיכון דיפלומה. הכישורים החינוכיים שלך חייב להיות שווה את תעודת vwo הולנדית דיפלומה. כאשר התוכנית נלמדת באנגלית, ייתכן שתצטרך להוכיח את כישורי השפה האנגלית שלך, בהתאם לרקע החינוכי ולאום שלך.

www.hanzegroningen.eu/ibs

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on t ... קרא יותר

If you choose to study at Hanze University of Applied Sciences, Groningen, you will be joining a learning community where we bring education, applied research and the business field together. And on top of that, you will be living in the best student city of the Netherlands. קרא פחות
חרונינגן , חרונינגן , לידס , וילנה , אססן + 4 יותר פחות