ראשון במדעי מחשב

כללי

תיאור התכנית

אולי אתה כבר מוקסם עם מחשבים כל החיים שלך, מוקסם עם כל התקדמות טכנולוגית חדשה ומוקפד עד עדכן על חוד חנית פיתוחים בתחום עושה כל יום. Kokomo אוניברסיטת אינדיאנה מציעה כעת בוגר במדעים במדעי המחשב תואר נועד רק בשבילך ואת התשוקה שלך. עם דגש העולם האמיתי ועל תרבות של גילוי תמידי, תואר במדעי המחשב באוניברסיטת IU Kokomo פותחת לך אפשרויות בלתי מוגבלות.

אנו מציעים מעלות בתוך טכנולוגיה מכל התשוקה שלך עשויה להיות. עם דגש שונה במעט הראשון שלנו למדע תואר מהידענות, כאשר אתה לומד מדעי מחשב ב IU Kokomo, תוכל מתמחה בעיצוב של טכנולוגיות תוכנה וחומרה היעילות מאחורי מערכות חישוביות שהעולם זקוק ומשתמש כל יום.

צוות וסגל הידע שלנו יהיו כאן בשבילך, מתוך מבוא למדעי מחשב לפרויקט אבן הראשה הבכיר הסופי שלך. עם דגש על יישומים בעולם האמיתי, הפקולטה IU Kokomo הם סתם סקרן כמוך. כמו בעולם של מדעי מחשב ממשיך להתקדם, אתה תהיה כאן ללמוד על חוד החנית - ואנחנו נהיה שם רעבים לגלות ולחקור תקינים לצידכם.

מדעי המחשב בית פתוח

סגל אוניברסיטת Kokomo אינדיאנה מביה"ס למדעי, יחד עם משרד הקבלה, יהיה על היד כדי לענות על שאלות לגבי מידת מדעי המחשב החדש.

הצטרף אלינו! יום חמישי, 23 במרץ - 17:30-07:30

  • שאלות ותשובות על תואר BS במדעי המחשב ואת מידת מידענות BS
  • סקירה קצרה של מדעי המחשב and Informatics
  • אפשרויות קריירה
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... קרא יותר

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! קרא פחות
קוקומו , ווסט לאפייט + 1 יותר פחות