ראשון במינהל עסקים (למעלה-למעלה) (המוענק על ידי אוניברסיטת הצלב הדרומי, אוסטרליה)

כללי

תיאור התכנית

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מעניק לתלמידים ההזדמנות להשיג הבנה מקיפה לניהול ופרקטיקה המקצועית של, והאפשרות להתמחות במגוון של תחומים ספציפיים בתעשייה. תלמידי גמישות בקביעת המבנה של המחקר שלהם.

ההתמחות העסקית הבינלאומית מכינה בוגרים להגיב למורכבות של שווקים הגלובליים, טיפול בנושאים כגון תקשורת בין-תרבותית ומשא ומתן, מבני שוק חלופיים, שינויים בדפוסי ביקוש צרכניים ותקנות ממשלתיות שונות וחוק. סטודנטים לתואר שני עם הבנה של מנהיגות, אסטרטגיה, גיוון תרבותי, תקשורת וקבלת החלטות בכל קשורים לנושאים עסקיים בינלאומיים עכשוויים.

בוגרים יכולים למצוא הזדמנויות בתפקידים בארגונים פרטיים וממשלתיים, ניהול משאבים אנוש, שיווק, עסקים בינלאומיים, מימון, מערכות מידע וניהול ניהול.

אודות בית הספר הצלב הדרומי של עסקים ותיירות

בית הספר למנהל עסקים והתיירות מספק חבילה של ניהול עסקי-רלוונטית לתעשייה, לתיירות מעלות טכנולוגיית המידע, ייחודית הזדמנויות גמישות התמחות שלהם.

סטודנטים מוצעים מגוון רחב של מעלות טכנולוגיה עסקיות, תיירות ומידע מתבשרים על ידי מחקר, ביקורת על ידי חברות מובילות בתעשייה ולמד על ידי מומחים. הקורסים של בית הספר נועדו לבנות את הידע של תלמידים ויכולות ודלתות והזדמנויות פתוחות עבורם בכל מקום בעולם. הקורסים העכשוויים שלנו מכסים תחומים לרבות פרסום, שיווק, יחסי ציבור, ניהול מוצר, ניהול, עסקים בינלאומיים, ניהול משאבים אנוש, השקעות, בנקאות, חשבונאות ופיננסים, ניהול בתי מלון, כנס וניהול אירועים, ניהול ואירוח וטכנולוגיית מידע.

בית הספר למנהל עסקים והתיירות מחויב למצוינות בהוראת המעלות שלה מותאם לעמוד בדרישות בתעשייה. הם משלבים הקפדה אקדמית עם פרקטיקת תעשייה עכשווית, לתת לתלמידים את הכישורים כדי להצליח בסביבות עסקיות מורכבות.

טוב אוניברסיטות מדריך 2015-2016 שיעורי MBA שלנו (מוסמך במנהל עסקים) חמישה כוכבים עבור השגת עבודה והון חברתי.

עם דגש על מדיניות ותכנון, המחקר שלנו מנתח פיתוח כלכלי אזורי, ממשל תאגידים, משאבים אנוש, מנהיגות, יזמים, שינוי ארגוני, ומחקר הלקוח.

יש בית הספר על 4000 סטודנטים הלומדים באוסטרליה וגם בים. הם נתמכים על ידי כ -40 עובדים במשרה מלאה בעלי כישורים וניסיון אקדמיים ומקצועיים.

שיטות הערכה

הערכה עשויה להיות בצורה של מאמרים, דוחות, שמע או מצגות וידאו, חידונים באינטרנט, במקרה מנתח או החלטות בעיה ובדיקה.

מודולים נלמדים באופן פנים אל פנים.

בנוסף, סטודנטים הלומדים בתכנית היום חייבים להשיג לפחות 90% נוכחות בכיתה כדי להיות זכאי לגשת לבחינה.

טקס סיום

עם השלמת המוצלחת של התכנית, בוגרים יוענקו התואר הראשון במנהל עסקים באוניברסיטת צלב דרומי. בוגרים עשויים להשתמש BBA כותרת designatory אחרי השמות שלהם.

דרישות כניסה

| מועמדים חייבים להיות של בני 18 ומעלה, ולפגוש לפחות אחת מהדרישות הבאות:
  • MDIS מתקדם ודיפלומה במנהל עסקים (עסקים בינלאומיים) *; או
  • הסמכת דיפלומת Equivalent הקשורות עסקים מתוך הפוליטכני מקומי; או

דיפלומות רלוונטיות אחרות עשויות להיחשב לכניסה על בסיס כל מקרה לגופו *מועמדים צריכים להשלים את המשימה של דיפלומת MDIS במנהל עסקים (עסקים בינלאומיים) או דיפלומה שווה או הקשורים כישורים לפי הערכת SCU.

דרישות אנגלית

  • מועמדים שסיימו לימודים תיכוניים בכירים למקבילה של השנה באוסטרליה 12 בסינגפור ושפת ההוראה הייתה אנגלית; אוֹ
  • מועמדים שסיימו לפחות שנה אחת של מחקר במשרה מלא (או מחקר במשרה חלקי שווה ערך) בתעודת AQF שווה או גבוהה יותר בסינגפור ושפת ההוראה הייתה אנגלית; אוֹ
  • מועמדים עם לפחות כיתה C6 Pass באנגלית ברמת GCE 'O' בתוספת תעודת סינגפור שבו שפת ההוראה הייתה אנגלית אינם נדרשים לספק הוכחה של שליטה בשפה אנגלית.

כל המועמדים אחרים נדרשים יו לשבת אחד המבחנים באנגלית הבא להשיג את הציון המינימאלי הנדרש: - מערכת לבדיקה הבינלאומית אנגלית שפה (IELTS): להשיג 6.0 הכוללים עם מינימום של 5.5 בכל משנה; OR - מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL) מבוסס נייר: להשיג ציון של 550 עם מינימום של 4.5 במבחן האנגלי כתובים; OR - TOEFL מבוסס אינטרנט: להשיג ציון של 60 ללא כתיבה / דיבור להבקיע שטרם מלאו להם 17 לא קריאה / האזנת ציון פחות מ -11; OR - נא לעבור תעודה מקצועית MDIS באנגלית (PCIE); או - שווה הכל כפי שייראה לו על ידי הצלב הדרומי האוניברסיטה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Management Development Institute of Singapore (MDIS), founded in 1956, is Singapore’s oldest not-for-profit professional institute for lifelong learning. MDIS has two main subsidiaries: Management ... קרא יותר

The Management Development Institute of Singapore (MDIS), founded in 1956, is Singapore’s oldest not-for-profit professional institute for lifelong learning. MDIS has two main subsidiaries: Management Development Institute of Singapore Pte Ltd (MDIS Pte Ltd) to oversee its Singapore academic operations, and MDIS International Pte Ltd to further its globalisation strategy. קרא פחות
סינגפור , גרנובל + 1 יותר פחות