ראשון במנהל עסקים בניהול תיירות (ITMA)

כללי

תיאור התכנית

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בניהול תיירות (ITMA)

אנו מקבלים כעת בקשות לסמסטר 1/2013. מלגות זמינות.


סקירה של מטרות תכנית ויעדים

Eventhough תעשיית התיירות התאילנדית כבר השפיעה בשנים האחרונות על ידי בעיות רבות, כוללים אי שקט פוליטיים ואסון טבע, התיירות ממשיכה להיות חלק חזק וגדול של הכלכלה של תאילנד. ואכן, במקום להציג תנאים שליליים אלה כobstaclesthey ניתן לראות כהזדמנות לכל מי שרוצה לעבוד במגזר להשתתף בשיקום וrestorationof תעשיית התיירות בתאילנד. יתר על כן, ההיווצרות של ASEAN הקהילה הכלכלית (AEC) בשנת 2015 createmore פוטנציאל forthe תעשיית התיירות באזור לפרוח ולהיות אטרקטיביים יותר עבור מבקרים בינלאומיים.

לאור המצב הנוכחי והבא הפילוסופיה של האוניברסיטה "לשים את הידע הלכה למעשה", תכנית הלימודים ITMA נועדה ראשון להכיר סטודנטים עם תאוריות הקשורים לתיירות וניהול אירוח ולאחר מכן לתת הכשרה מעשית בפעילות הן במעמד ומחוץ ל ידיים על חוויות -class. שילוב הסימטרי הזה של ידע וניסיון מעשי בוודאי להכין הבוגרים שלנו להצליח במטרות שלהם.


 
מה שמייחד את התכנית שלנו?

מרצים מנוסים ארץ ובעולם

התכנית, אשר היא בין-תחומית, מספקת לתלמידים בתחומים שונים של נושאים כולל עסקים, פיננסים, מדעים וטכנולוגיה, שפות, אתיקה ומוסר וניהול תיירות. כל קורס מועבר על ידי מרצים מנוסים באופן מקומי ואנשי מקצוע בענף, כמו גם מרצים מכמה מדינות.


מחקרי מקרה אמיתיים-חיים

בנוסף, במסגרת תאילנד כאחד מדינות אוריינטציה tourismindustry המוצלחות ביותר בדרום מזרח אסיה, תלמידים תהיה חשיפה לכמה מקרים ביחס לתיירות מרמות שונות, החל מבעלי העסקים פרטיים לארגונים הקשורים לממשלה.


תוכניות Exchange

תכנית חילופי מוצעת לסטודנטים שלהוטים להשיג נקודות מבט חדשות בעולם באחת האוניברסיטאות שלנו שותף oversea ומוסדות כגון בית ספר לעסקי ICN בצרפת, בשוויץ מכללה למנהל בתי (SHML) בשווייץ, אוניברסיטת ינאוס בשוודיה, אוניברסיטת אנג'לס קרן (AUF) בפיליפינים ועוד רב.


שיטות הוראה מודרניות

שיטות הוראה שונות והתמקדו בהכולל ממוקד-תלמיד של דיון, סיעור מוחות, עבודה אישית וקבוצתית. פרקטיקום עדיף לסטודנטים בתכנית כדי להכיר אותם עם אמת ההשמה בעתיד על ידי הכשרה במלון האימונים שלנו, DPU המקום וגם פרויקטים ופעילויות בכיתה. בסמסטר האחרון לכל התלמידים נדרשים להשתתף בתכנית שיתוף פעולה בו תלמידים לאסוף ניסיון עבודה אמיתי תחת הדרכתו הצמודה של מפקחים. זה יגביר את הביטחון ואת מיומנויות לתלמידים כדי לעמוד בדרישות בתעשיית התיירות והאירוח.


מבחינה חברתית, סטודנטים להיפגש עם חברים ומורים מכמה מדינות. זה משפר את החוזק התרבותי ואקדמי וזה גם אג"ח תלמידים ומורים כיחידה אחת, משפחת המכללה הבינלאומית.


 
איזה מין אנשים ללמוד בתכנית?


תכנית זו היא פתוחה לכל אדם מעוניין הרוצה לבנות או להגדיל את הכישורים בניהול תיירות ועבודה בתחומים כמו בחברות סיור, סוכנויות נסיעות, בענף המלונאות ולינה, חברת תעופה businessor אפילו להיות פרופסור בתחום ניהול תיירות. לא משנה מה הרקע שלך, אם אתה מוכן ללמוד ולחקור תרבויות שונות ונקודתי מבט ואדם אזור שירות אופקים וסבלניים, אתם מוזמנים להיות חלק מהמשפחה שלנו.


 
איפה הבוגרים שלנו מוצאים עבודה?


אנו גאים להתפאר כי רוב הבוגרים שלנו מהתכנית הצליחו להשיג עבודה בהקדם הציונים הסופיים שלהם כבר הודיע! דוגמאות לחלק מהמעסיקים החדשים שלהם כוללים Agoda.com, מלון אינטרקונטיננטל, סיאם Niramitr, מלך כוח וסיור רב companiesthroughout הממלכה. בוגרים כמה לפתוח עסק משלהם, בעוד שאחרים ילכו לקידום לימודיהם בבתי ספר לתואר שני inrecognized, כוללים בית הספר Dhurakij פאנדיט אוניברסיטה בינלאומי ואוניברסיטת Mahidol. אנו מאמינים כי הישגים אלו היו לך השראה להיות מוצלח כמוהם.סמסטר

סמסטר 1: אוגוסט-דצמבר

סמסטר 2: ינואר-מאי

קיץ: יוני-אוגוסט

יישומים לתואר ראשון התקבלו: DPUIC מקבל יישום כניסה לאורך כל השנה; עם זאת, סטודנטים נכנסים יכולים רק להתחיל את לימודיהם בסמסטר 1 או 2 סמסטר.
 

עדכון אחרון: אוג 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are o ... קרא יותר

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are obvious. Each year, hundreds of Thai students spend enormous sums of money to study in universities, colleges and schools overseas. Those with no financial means to go abroad have limited opportunities of getting a tertiary education in English at home. By making such courses available in Bangkok, DPUIC is able to meet their needs and save them time and money as well. קרא פחות