ראשון במנהל עסקים בעסקים בינלאומיים (איבא)

כללי

תיאור התכנית

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בעסקים בינלאומיים (איבא)

אנו מקבלים כעת בקשות לסמסטר 1/2013. מלגות זמינות.

סקירה של מטרות תכנית ויעדים

בהתחשב מיקומו במרכזה של יבשת דרום מזרח אסיה, התשתית המבוססת היטב שלה כדי לחבר את שאר אסיה והמערב, ואוכלוסייה אמידה יותר ויותר של יותר מ -60 מ', תאילנד הופכת יותר ויותר בשוק בינלאומי וanattractive לחו"ל משקיעים ובעלי העסקים. בנוסף, בשנת 2015 תאילנד תהיה מאוחדת עם מדינות ASEAN 9 אחרות כחלק מהקהילה הכלכלית ASEAN (AEC), אשר תאפשר הזרימה החופשית של עבודה ויזמים.

בתגובה למצב נוכחי זה ובפילוסופיה של ofDPU אור, "לשים את הידע הלכה למעשה", בעל התואר הראשון במנהל עסקים בתכנית העסקית הבינלאומית (איבא) נועד להכין את התלמידים להיות אנשי עסקים בינלאומיים. התכנית מחנכת את התלמידים בנושאים thetheoretical ומעשיים בעסקים אזוריים והעולמיים, וequipsthem עם יד ראשונה ועולם אמיתי knowledge.An נוסף וחלק חשוב מהתכנית שלנו כולל את הפיתוח של תפיסה ערכית ואחריות חברתית לאימון עסקי.


 
מה שמייחד את התכנית שלנו?

מרצי ניסיון בתעשייה ברמה עולמית מתאילנד ובחו"ל

התכנית מציעה לסטודנטים איבא נושאים שונים לרבות עסקים, כספים, מדע וטכנולוגיה, שפות, אתיקה ומוסר, ועסקים בינלאומיים. כל קורס מועבר על ידי מרצים מהשורה ראשונה, אנשי מקצוע בענף, כמו גם מרצים מנוסים מכמה מדינות.


תוכניות Exchange

תכנית חילופי מוצעת לסטודנטים שלהוטים להשיג נקודות מבט חדשות בינלאומיות וחוויות באחת אוניברסיטאות שותף oversea שלנו ומוסדות כגון בית ספר לעסקי ICN בצרפת, בשוויץ מכללה למנהל בתי (SHML) בשווייץ, אוניברסיטת ינאוס בשוודיה, קרן אנג'לס אוניברסיטה (AUF) בפיליפינים ועוד רב.


שיטות הוראה מודרניות

שיטות הוראה שונות והתמקדו בהכולל ממוקד-תלמיד של דיון, סיעור מוחות, עבודה אישית וקבוצתית. תלמידים ילמדו באמצעות מחקרי מקרה בעולם אמיתי ודוגמאות ביחס לעסקים בינלאומיים מרמות שונות, דירוג מבעלי העסקים פרטיים לארגונים הקשורים לממשלה.


ניסיון מעשי

פרקטיקום עדיף לסטודנטים בתכנית כדי להכיר אותם עם אמת קבלה לעבודה ובסמסטר האחרון שלהם כל התלמידים נדרשים להשתתף בתכנית שיתוף פעולה שבו תלמידים מקבלים ניסיון בעבודה אמיתית בחברות שנבחרו תחת הדרכתו הצמודה של מפקחים. זה יגביר את הביטחון ואת מיומנויות לתלמידים כדי לעמוד בדרישות בעולם העסקים בינלאומיים.


ההזדמנות לפגוש סטודנטים בינלאומיים

מבחינה חברתית, סטודנטים להיפגש עם חברים ומורים מכמה מדינות. זה משפר את החוזק התרבותי ואקדמי וזה גם אג"ח תלמידים ומורים כיחידה אחת, משפחת המכללה הבינלאומית.


 
איזה מין אנשים ללמוד בתכנית?

תכנית זו היא פתוחה לכל אדם מעוניין הרוצה לבנות או כישורי enhancetheir בעסקים בינלאומיים. לא משנה מה הרקע שלך, אם אתה מוכן ללמוד ומתעניייין בתרבויות שונות ונקודתי מבט, arecritical מטופל, ויצירתי, אתם מוזמנים להיות חלק מהמשפחה שלנו מאוד.


 
איפה הבוגרים שלנו מוצאים עבודה?

בוגרי התכנית איבא זכאים להגיש בקשה לתפקידי ניהול נמוכים יותר ועמדות מכירות בחברות בינלאומיות. רבים מgraduatesalso יחליטו ללמוד לתואר גבוה יותר במכללה הבינלאומית אוניברסיטת Dhurakij פאנדיט.


סמסטרים

סמסטר 1: אוגוסט-דצמבר

סמסטר 2: ינואר-מאי

קיץ: יוני-אוגוסט

יישומים לתואר ראשון התקבלו: DPUIC מקבל יישום כניסה לאורך כל השנה; עם זאת, סטודנטים נכנסים יכולים רק להתחיל את לימודיהם בסמסטר 1 או 2 סמסטר.
 

עדכון אחרון: אוג 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are o ... קרא יותר

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are obvious. Each year, hundreds of Thai students spend enormous sums of money to study in universities, colleges and schools overseas. Those with no financial means to go abroad have limited opportunities of getting a tertiary education in English at home. By making such courses available in Bangkok, DPUIC is able to meet their needs and save them time and money as well. קרא פחות