ראשון במנהל עסקים (פריז ונחמדה)

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מטרות הראשון של מנהל עסקים בתכנית:

מסודר כמו תכנית משותפת בין בית ספר Ipag עסקים ובית הספר לעסקים נוטינגהאם או אוניברסיטת סאות 'ויילס, עסק תואר 3 שנים זה במטרה לפתח ידע של התלמיד ויכולת בתחום עסקי וניהול בינלאומיים. חברות בניית נוכחות גלובלית בסביבה של תלות הדדית גוברת כלכלית בין המדינות, אשר הזינה את ביקוש לניהול בינלאומי ידע ולבוגרים עם כישורים עסקיים בינלאומיים שמסוגלים לעבוד ביעילות מעבר לגבולות.

66246_728x290.gif

שיטות לימוד

מועברים קורסים באמצעות שילוב של הרצאות וקבוצות הדרכה קטנות שבו אינטראקציה תלמידים למורים מעודדת. רוב המודולים כוללים פרויקטים קבוצתיים שבו תלמידים יכולים לרכוש ניסיון היד הראשונה של עבודה בצוות רב-תרבותי. מצגות ודוחות מהווים חלק מתהליך הערכת הערכה הרציף, ובדיקה סופית בכל אחד המודול ישבה בסוף הסמסטר. סטודנטים הלומדים בפריז ונחמדה להשלים את ההתמחות של 4 חודשי חובה ולדווח בסמסטר השני של השנה 3 כדי להשלים את התכנית. יש גם האפשרות באוניברסיטת סאות 'ויילס לבצע התמחות במקום של סמסטר אקדמי.

Ipag עסקי בית הספר BBA מאפשר Baccalaureate / בעלי תעודה בגרות ל:

  • מאסטר ב 3 שנים את כישורי ניהול הכלליים נדרשים לעבוד בקבוצה גדולה;
  • למד כיצד לפתח ולעבוד בסביבה רב-תרבותית;
  • לרכוש פרופיל בינלאומי על ידי הלימוד לתואר ראשון כפול של תעודת ההצטיינות ב -2 אוניברסיטאות בריטיות יוקרתיות:
  1. אוניברסיטה של ​​הדרום ויילס
  2. משך

3 שנים

הסמכות

מערכת ההערכה פועלת על פי עקרונות המערכת האירופאית להעברת אשראי (ECTS), המעניקה 60 נקודות זכות עבור כל שנת לימודים. כל עבודה חובה הוא מוכר.

דרישות כניסה

תנאים מוקדמים :

  • Baccalaureate, דיפלומה בתיכון או שווה ערך
  • אנגלית - מינימום מבחן TOEFL של 500 על הבדיקה מבוססת נייר או 65 על הבדיקה מבוססת אינטרנט, או 5.5 על מבחן ה- IELTS
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies.

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies. קרא פחות
פריז , נחמד , לונדון , אדינבורו , ניו יורק , סידני , קרדיף + 6 יותר פחות