ראשון במנהל עסקים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בית הספר לעסקים באוניברסיטת קארי ויליאם מספק לכל תלמיד את ההזדמנות להתפתחות אישית באמצעות הבנה של העסקים במסגרת מוסד נוצרי להשכלה גבוהה. בנוי על בסיס ליברלי אמנויות מקיפות במדעי הרוח, המדעים, התקשורת, המתמטיקה, והדת, התוכניות העסקיות נועדו לפתח את הממד הרוחני, רוחני, וחברתי של כל תלמיד.

מקסימום של 64 ש"ס הרוויח בקהילה / מכללה מוכרת של שנתיים עשוי להיות מיושם לתואר עסקים לתואר ראשון. מאז תלמידי עסקים רבים להעביר לקארי לאחר שסיימו שנה או שנים של לימודים במכללה או בבית ספר ממלכתי אחר, הסגל וצוות מועילים לתלמידים בביצוע מעברים מוצלחים למכללה של ארבע שנים.

בית הספר לתוכניות עסקיות

בית הספר לעסקים מספק עיקרי נועד לספק מידה מסוימת של התמחות כמו גם הבנה בסיסית של עסק ותפקידה במערכת של יוזמה חופשית. תלמידים בכיתות הם בדרך כלל פחות מ 30 תלמידים והם פחות מ 20 בהרבה קורסי חטיבה העליונים. כיתות קטנות כגון להניע את התלמידים להיות שותפים פעילים יותר בתהליך הלמידה ולפתח כישורי תקשורת טובים יותר בתוך סביבת הכיתה.

העיקרי לתואר הראשון במנהל עסקים דורש השלמת ליבה עסקית מקצועית בנוסף לריכוז.

חמישה תחומים של ריכוז זמינים: - חשבונאות - מחשבים מערכות מידע - האוצר / כלכלה - ניהול / שיווק - הכשרת כוח אדם ופיתוח

תקנים להודאה

  • תלמידי שנה א 'השלימו את הבקשה לקבלת תואר ראשון - שלח באגרת בקשת 40 $ - שלח בACT הרשמי שלך או ציוני פסיכומטרי - שלח בתמליל התיכון הרשמי שלך - שלח בהוכחה לחצבת, חזרת, אדמת חיסונים (MMR) (בטח היו ירייה אחת MMR בעשר השנים האחרונות או שתי יריות MMR בחיים שלך) -. אם נטלת שיעורים במכללה במהלך התיכון, קורא למכללה ולבקש מהם לשלוח לנו תמליל מכללה רשמי וסופי.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

William Carey University is a community of learners which seeks to blend faith and learning with living. Within this unique nurturing and challenging environment students prepare to fulfill their div ... קרא יותר

William Carey University is a community of learners which seeks to blend faith and learning with living. Within this unique nurturing and challenging environment students prepare to fulfill their diverse קרא פחות
מיסיסיפי סיטי , בילוקסי + 1 יותר פחות