תואר במנהל עסקים וניהול

כללי

תיאור התכנית

התואר במנהל עסקים וניהול (ADE) המוצע הוא בעל מוקד כללי, תוצאה של השתקפויות שנערכו עם נציגי מוסדות פרטיים וציבוריים באזור ואלה שבאו לידי ביטוי בסקרי הכנסות העבודה של בוגרים ואלה שנאספו ב תוכנית אסטרטגית של הפקולטה למשפטים, כלכלה ותיירות.

איגלואדה וסביבתה מאופיינים במבנה עסקי קטן ובינוני, שממליץ על הכשרה נרחבת כך שלבוגרי העתיד תהיה סקירה כללית על אופן פעולתה של חברה. באופן זה, לבוגרים תהיה היכולת לכסות צרכי ניהול שונים העשויים להתעורר כאשר הם נכנסים לעולם העסקים.

מחקרים במנהל עסקים וניהול מציעים גם אפשרות להעמיק את הכישורים הקשורים לחדשנות עסקית, ניהול עסקי כללי וניהול הגלובליזציה של שווקים וחברות.

133040_133037_Campus_Slide4.jpg

מדוע ללמוד תואר זה בקמפוס איגואלאדה?

התואר במנהל עסקים וניהול (ADE) מעניק הכשרה סולידית והכשרה מעשית ומקצועית בניהול חברות, הקשורה קשר הדוק למציאות העסקית וקשריה עם הסביבה, המאפשרת השמה בעבודה או יצירת החברה עצמה.

מחקרים במנהל עסקים וניהול מציעים גם אפשרות להעמיק את הכישורים הקשורים לחדשנות עסקית, ניהול עסקי כללי וניהול הגלובליזציה של שווקים וחברות.
בנוסף, מטרה ראשונית היא חינוך והכשרה של בוגרים עתידיים להכנסתם לעולם גלובלי, העדפת הכשרה עסקית בשפות אחרות (רצוי אנגלית), עבודת צוות ושימוש בטכנולוגיות מידע ו תקשורת.

בקיצור, הכשרת בוגרי ה- ADE שלנו חייבת לאפשר להם לפתור את כל סוגי הבעיות בחברה ולתרום, בתרומותיהם, להצלחתה, הרחבתה ובינלאומית של החברה.

מנקודת מבט ההוראה, הפקולטה למשפטים, כלכלה ותיירות, מחויבת להערכה מתמדת, מתודולוגיות הוראה ולמידה אקטיביות והתמקצעות בלימודים, הכוללות, כמאפיין מובחן, נוהלי חובה בחברות וניידות. סטודנטים לאומיים ובינלאומיים.

תואר זה מוצע בקמפוס איגואלאדה בשעות אחר הצהריים.

הזדמנויות קריירה

ההזדמנויות המקצועיות העיקריות לתואר במנהל עסקים וניהול קשורות לתחומים הבאים:

 • חשבונאות וביקורת: אחראי על תחום הנהלת החשבונות, ביקורת חיצונית, חשבונאות או בקר ביקורת.
 • מיסוי: ייעוץ, ניהול וייעוץ מס.
 • מימון: ניהול פיננסי, אנליסט פיננסי, ראש אוצר.
 • תפעול ולוגיסטיקה: ניהול תפעול ולוגיסטיקה, ניהול ייצור, מנהל לוגיסטיקה, מנהל אספקה והפצה.
 • משאבי אנוש: ניהול משאבי אנוש.
 • ניהול אסטרטגי: צוות ההנהלה האסטרטגי, אחראי על התכנון האסטרטגי, עוזר מנהל.
 • חברות ושווקים גלובליים: ראש בינלאומי, אנליסט של שווקים גלובליים.
 • שיווק ומחקר שוק: אחראי על ניהול תחום השיווק, מנהל מסחרי, אחראי על תקשורת שיווקית, ניהול שיווק.
 • יזמות: יזמות, ייעוץ חדשנות, ייעוץ.
 • ניתוח כלכלי: אנליסט כלכלי, צוות טכני בשירותי מחקר של גורמים ציבוריים ופרטיים.
 • הכוונה, ייעוץ וייעוץ בכל ארגון ציבורי או פרטי.

כניסה בפרופיל

התואר במנהל עסקים מכוון לסטודנטים המעוניינים לפתח את פעילותם המקצועית בתחום הניהול העסקי או שמעוניינים גם להבין כיצד פועלת הכלכלה. התלמיד שמציג פרופיל משא ומתן טוב הוא יזם ובו בזמן מראה גישה אתית ואחראית. זה דורש קלות בתקשורת בעל-פה ובכתב, מיומנויות מתמטיות ואנליטיות, מוטיבציה להבנת תופעות ושינויים חברתיים ויכולת להכריע ולפתור קונפליקטים.

בעניין זה, החלטת ROYAL 1892/2008, מיום 14 בנובמבר, מסדירה את סעיף 1 את התנאים לגישה ללימודי תואר רשמיים באוניברסיטה ואת נהלי הקבלה לאוניברסיטאות ציבוריות בספרד. על פי סעיף 2, אתה יכול לגשת ללימודים רשמיים לתארים באוניברסיטאות ספרדית אם מתקיימות אחת מהדרישות הללו:

1. להיות באחד מהמצבים הבאים:

 • גישה לאוניברסיטה על ידי בחינת מבחן, על ידי בעלי התואר הראשון.
 • גישה לאוניברסיטה עבור סטודנטים ממערכות חינוך של מדינות חבר באיחוד האירופי או מדינות אחרות עמן ספרד חתמה על הסכמים בינלאומיים.
 • גישה לאוניברסיטה עבור סטודנטים ממערכות חינוך זרות, על פי בקשה להומולוגיה של תואר המוצא לתואר הספרדי של התואר הראשון.
 • גישה לאוניברסיטה על ידי מי שיש ברשותם תארים טכנאים גבוהים התואמים את ההדרכה המקצועית וההוראה האמנותית או טכנאי ספורט מעולה המתאים להוראת הספורט.
 • גישה לאוניברסיטה לאנשים מעל גיל 20.
 • גישה לאוניברסיטה באמצעות הסמכת עבודה או ניסיון מקצועי (נקבע בחוק 4/2007).
 • גישה לאוניברסיטה עבור אנשים מעל גיל ארבעים וחמש.

2. להיות בעל תואר אוניברסיטאי רשמי או תואר שווה ערך.

3. להיות בעל תואר אוניברסיטאי רשמי של בוגר אוניברסיטה, אדריכל טכני, מהנדס טכני, בוגר, אדריכל, מהנדס, התואם את הסידור הקודם של השכלה באוניברסיטה או תואר שווה ערך.

4. סיימו לימודי אוניברסיטה חלקית זרה או, לאחר שסיימו, לא השגו את ההומולוגיה שלהם בספרד ומבקשים להמשיך ללמוד באוניברסיטה ספרדית. במקרה זה, תהיה זו דרישה חיונית שהאוניברסיטה המקבילה הכירה לפחות ב 30 נ"ז.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... קרא יותר

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. קרא פחות
ללידה , Igualada + 1 יותר פחות