תואר ראשון אירופה בעיצוב אופנה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון באירופה בעיצוב אופנה

השנה הראשונה מכסה את יסודות הליבה של מערכת האופנה, מציגה לתלמידים מגוון רחב של מיומנויות טכניות אשר ישרת אותם לאורך השנים הבאות לאורך הקריירה שלהם.

השנה השנייה של הקורס מאפשרת לתלמידים להעמיק את הבנתם את תחומי עיצוב האופנה ותקשורת ולהרחיב את כישוריהם. התלמידים לומדים את הטכניקות שיאפשרו להם להתחיל לעבוד על הפרויקט המהווה חלק מהשנה השלישית ויהיו הדרכון המקצועי שלהם לעתיד.

השנה השלישית מציעה הכשרה מתקדמת במיומנויות העיקריות הנדרשות כדי לעבוד כמו מעצבים אופנה מוצלחת ואנשי תקשורת. במהלך השנה, התלמידים לחדד את כישוריהם על ידי פיתוח פרויקטים בודדים שלהם תחת פיקוח של מומחים. עם השלמת השנה, התלמידים מוכנים לחלוטין להיכנס לתעשייה עם סגנון ייחודי וזהות.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

מנהל תקשורת, עורך אופנה, מעצב אופנה, מעצב אופנה, מעצב אופנה מפורסם, יועץ מחקר, מנהל אירוע, מנהל אופנה, מנהל יחסי הציבור, יועץ תמונה, קונה אישי.

הזדמנויות התמחות

Accademia del Lusso מילאנו מציעה לאלה בהצלחה להשלים את תואר ראשון אירופה אופנה סטיילינג

דרישות כניסה

  • הכשרה בבית הספר התיכון
  • ידע מתאים של איטלקית
עדכון אחרון: יונ 2019

אודות בית הספר

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and ... קרא יותר

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and design industry or to professionals already working in the sector who wish to improve or update their skills and knowledge. קרא פחות