תואר ראשון באדריכלות ועיצוב אורבני

כללי

תיאור התכנית

לאחר שנרשמת לתכנית ללימודי תואר ראשון אדריכלות ועיצוב עירוני, תרכוש את הרקע התיאורטי והמעשי הבסיסי הנחוץ למקצועו של אדריכל ותשיג את הידע, הכישורים והתכונות המתאימים לו. בוגרת תכנית הלימודים לאדריכלות ועיצוב עירוני תעניק לך את התעודה המאפשרת לך להגיש מועמדות ללימודי אדריכלות נוספים ותהיה זכאי לשתף פעולה בפרויקטים של אדריכלות ועיצוב עירוני תחת פיקוח באולפני אדריכלות באירופה ומחוצה לה. זה בהחלט מסייע לך ללמוד אדריכלות ו / או תכנון עירוני ברמת התואר השני בפקולטה לארכיטקטורה וכן בתוכניות לימוד קשורות באוניברסיטאות אירופאיות אחרות.

תמצית המחקר היא למידה מבוססת פרויקטים המתבצעת באולפני עיצוב, שם מיישמים התלמידים את הידע שנצבר במקצועות כמו יסודות מבנים וטכנולוגיה, היסטוריה של אדריכלות, טיפולוגיה, עיצוב עירוני, שחזור מונומנטים ואתרים היסטוריים, עיצוב אקולוגיה ו- קיימות, עיצוב פנים ועיצוב אוניברסלי. כדי לסייע לתלמידים לפתח את תחושת האסתטיקה והביטוי האמנותי שלהם ולהכין אותם לתרגול אדריכלי, תוכנית זו משלבת קורסים באמנויות (רישום ומודלים של חימר תלת ממדי) ושיעורים ביישומי תוכנה שונים של CAD ו- BIM.

שלוש שנות הלימוד הראשונות מורכבות מנושאי חובה. עם זאת, בשנה הרביעית, תוכלו לבחור מתשעה מודולים מבוססי-נושא עם אולפני עיצוב, או שתוכלו לנצל את חילופי הלימודים והלימודים בחו"ל במסגרת תכניות הניידות של Erasmus + Exchange. הפקולטה לארכיטקטורה נהנית מהסכמי שותפות עם למעלה מחמישים אוניברסיטאות באירופה. העבודה על עבודת הגמר הסופית לתואר ראשון מלווה בסמינר תיאורטי והתוצאה היא עיצוב אדריכלי או אורבני. בעבודת הרווקים שלך, תדגים את היכולת לכתוב תיעוד פרוייקט על כל שלבי תהליך העיצוב - החל מתכניות ראשוניות ותכניות ועד לפרויקטי הביצוע.

architecture, building, house

Free-Photos / Pixabay

הזדמנויות עבודה

כבוגרת תואר ראשון, אתה כשיר לפתח עיצובים אדריכליים וליישם את הפרויקטים למבנים פשוטים באופן עצמאי. כאשר אתה מפוקח על ידי אדריכל מורשה, תוכל לפתח פרויקטים אדריכליים בהיקפים גדולים יותר, כמו גם פרויקטים ותוכניות עיצוב עירוניות. יתר על כן, אתה תהיה זכאי לתפקידים זוטרים בממשל והמדינה האזורית ולתפקידים יצירתיים, טכניים ועסקיים שונים בענף הבנייה ומחוצה לה. לבוגרים רשאים לעסוק במקצוע בכל רחבי האיחוד האירופי.

בהתבסס על התוצאות שלך, תחומי העניין והמאמצים המוכחים שלך אתה יכול לחזק את מעורבותך באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים מתאמנים במשימות מונח ו / או שירות ההתמחות שלך בסטודיו לאדריכלות.

הפקולטה לארכיטקטורה של האוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה תומכת גם בהקמת חממה בינתחומית, בה הסטודנטים יכולים לפתח את רעיונותיהם, לעצבם ולעבודם תחת פיקוח צמוד של מנטורים מהתחום האקדמי כמו גם מהפרקטיקה. בדרך זו הם מעודדים להתחיל את עסקיהם בסביבה מוכרת וליזום קריירה מצליחה.

מועדים להגשת מועמדות

31 במאי 2020

שכר לימוד

סטודנטים הלומדים בשפה האנגלית: 3,500 € לשנה

אודות בית הספר

מדוע הפקולטה לארכיטקטורה של STU בברטיסלבה?

הפקולטה לארכיטקטורה היא אחת משבע פקולטות באוניברסיטה הסלובקית לטכנולוגיה בברטיסלבה (להלן קיצור STU, מסלובקית "Slovenská technická univerzita"). זהו בית הספר הגדול והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה; תחילתו של חינוך לארכיטקטורה משנת הלימודים אקדמית 1946/1947 וקשורה לתחום הלימוד שנקרא הנדסה אזרחית.

הפקולטה לארכיטקטורה כיום היא מוסד יצירתי ותחרותי עם צוות עם ראש פתוח ומנצל בהצלחה אפשרויות שיתוף פעולה בינלאומיות במחקר וחינוך. במיוחד באמצעות תכנית הניידות של Erasmus Plus, מציעה הפקולטה אפשרויות חילופי דברים עם יותר מ- 50 מוסדות שותפים בכל רחבי אירופה. מדי שנה מגיעים עשרות סטודנטים מהפקולטה לארכיטקטורה בחו"ל וכן סטודנטים בינלאומיים ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה. במקביל, 29 סטודנטים בינלאומיים הגיעו ללמוד בפקולטה לארכיטקטורה.

מרצים בפקולטה לארכיטקטורה הם אישים מצטיינים שאינם רק מורים וחוקרים; רובם פעילים אדריכלים, מתכנני ערים או מעצבים תעשייתיים / מוצרים וגרפיים / מותגים. הפרסים והפרסים שהושגו, כמו גם ההכרה והמגעים החוצים את גבולות סלובקיה הם ההוכחה הטובה ביותר לאיכויותיהם.

מלבד המומחים הארציים, FA STU הזמין גם מרצים אורחים מחו"ל: ג'אן ג'הל, מרקו קסגרנדה, נאת'לי דה פריס (MVRDV), ריינר דה גראף (OMA), ג'ני ב. אוסולדסן (סנוטה), פטריק שומאכר (זאאה חדיד אדריכלים) ) הם רק חלק ממספר המומחים והאישיות הזרים המשמעותיים של האדריכלות העכשווית שביקרו בפקולטה עד כה. המעורבות הבינלאומית של הפקולטה באה לידי ביטוי על ידי חברות בארגונים בינלאומיים והשתתפות בפרויקטים רב לאומיים בסלובקיה ומחוצה לה.

כאחת המטרופולינות הקטנות ביותר במרכז ומערב אירופה, העיר ברטיסלבה התוססת מייצגת מקום מעורר השראה ובו בזמן גם עבור סטודנטים ומטיילים בינלאומיים. בזכות מיקומה הגאוגרפי במרכז אירופה זהו השער לאירופה. תוכלו ליהנות מקרבתו לוינה, בודפשט, פראג עם חיבורי תנועה מושלמים. ההיסטוריה המשותפת והמרחקים הקרובים משותפים לבירות אלה ומספקות הזדמנויות רבות לחוויות תרבותיות, חברתיות ונסיעות. חיבורי אוטובוס ורכבת נהדרים מברטיסלאבה, כמו גם נגישות נוחה לברטיסלאבה ושדה התעופה של וינה, מציעים חיבור זול ליעדים מרכזיים באירופה.

מה עושים ואיך?

אם אתם מחפשים את בית הספר הגדול ביותר והוותיק ביותר לאדריכלות בסלובקיה, כאשר הפקולטה לארכיטקטורה היא חלק בלתי נפרד מהאוניברסיטה הטכנולוגית הסלובקית בברטיסלבה, אתם עומדים להגיע למקום הנכון.

תוכלו ללמוד כאן אדריכלות ועיצוב אורבני, עיצוב תעשייתי ומוצר. אופיים של מחקרים אלה קבע את אסטרטגיית החינוך הבסיסית של הפקולטה, ובמיוחד את התמקדותה בפיתוח היצירתיות והחשיבה הביקורתית של הסטודנטים ויכולתם להגיב לאתגרים הבלתי צפויים של העתיד אשר כל בוגר טרם נתקל בו. למידה מבוססת פרויקטים בהובלת מומחים בעלי רקע אקדמי כמו גם מקצועי ופרויקטים המתואמים בשיתוף פעולה הדוק עם תרגול מספקים הדמיה נאמנה של חוויה "אמיתית".

הפקולטה לארכיטקטורה מציעה גם את האפשרויות של עבודה ממוקדת במרכז החינוך והמחקר המתמחה שלה בלב העיר מורשת תרבות של אונסק"ו, בנסקה סטיבניצה. בבית ההיסטורי האותנטי (ששוחזר בפועל על ידי הסטודנטים) הפקולטה יכולה להכיל עד 30 סטודנטים ועשרה אנשי צוות במהלך סדנאות או קורסים מיוחדים לאורך השנה.

כאשר מתקרבים לתרגול, התלמידים מעודדים לקחת חלק במגוון רחב של תחרויות מקומיות ובינלאומיות. איכות בית הספר מאושרת בעיקר על ידי הישגי התלמידים. הפקולטה לארכיטקטורה יכולה להתפאר בגאווה בהצלחותיהם של הסטודנטים בתחרויות אדריכליות-עירוניות ומקומיות בינלאומיות שונות (למשל פרסי Inspireli, קסלה, איסובר, הפרס הלאומי לעיצוב, ABF סלובקיה על עבודת הרווקים הטובה ביותר, פרופ 'לאקו) עבור העבודה הטובה ביותר ללימודי תעודה) ורבים אחרים.

עם הלך רוח כזה, אנו מכוונים להכנה המורכבת של תלמידינו בתחום המיומנויות הקשות כמו גם מיומנויות רכות בהקשר של תעשיית 4.0 הקרובה.

עם זאת, חינוך טוב אינו מספיק. אנו שואפים ליצור קהילה מלכתחילה. הפקולטה לארכיטקטורה מספקת חיי חברה, מחקר, אקדמי וספורט עשירים. יש לנו מסורת ארוכה בארגון האירוע הציבורי הגדול ביותר שלנו - ליל האדריכלות והעיצוב. רבים מהאירועים מוכנים לסטודנטים על ידי סטודנטים - למשל, מניפסט (השנה הראשונה שלנו מקבלת קבלת פנים חמה על ידי עמיתיהם החדשים). אחריו ימי פתוח, תערוכות של סטודנטים ואנשי מקצוע המציגים את עבודתם, סוף שבוע טניס שולחן וכו 'ובסופו של דבר ארכיטקטורות מקומיות, עיצוב, פסטיבלי אמנות ושווקים (כמו שוק עירוני), הפקולטה לאדריכלות נהנית מה נוכחות בגלל מיקומה האסטרטגי קרוב למרכז העיר ברטיסלבה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... קרא יותר

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. קרא פחות