תואר ראשון באומנויות בעבודה סוציאלית

כללי

24 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

Soziale Arbeit

מטרת קורס התואר הראשון alt = "עבודה סוציאלית היא הכנה אופטימאלית של הסטודנטים לתחומי היישום השונים בעבודה סוציאלית. ניתן להשלים את התואר בנוסף למשרה. בנוסף לתואר ראשון, הבוגרים זוכים להכרה ממלכתית כעובדים סוציאליים / פדגוגים סוציאליים או עובדת סוציאלית / עובדת סוציאלית .

בשמונה סמסטרים, לימוד המרחק של הרווקים "alt =" עבודה חברתית "מקנה ידע ומיומנויות לפעילויות בתחומי הפעולה הרבים של עבודה סוציאלית ופותח אפשרות להשתתף באופן פעיל ומקצועי בתהליך השינוי החברתי-פוליטי.

alt = "למד עבודה סוציאלית לצד עבודה

מוקד הקורס הוא לספק לסטודנטים את הידע והכישורים הנדרשים לביצוע משימותיהם בתחומי ליבה כמו רווחת ילדים ונוער, תרבות ופנאי, כולל עבודה בתקשורת, סיוע וטיפול בפליטים, וייעוץ פסיכולוגי-חברתי. להקל על קידום ומניעת בריאות.

לימוד עבודה סוציאלית מכוון לאנשים שמכוונים לתואר אקדמי בין אם ישירות לאחר סיום לימודי הכניסה הרשמית באוניברסיטה או כחלק מפעילותם המקצועית - במסגרת הסמכה נוספת או הכוונה מחודשת. בנוסף התלמידים רוכשים את כישוריהם של עבודה מדעית ומחקר בתחום העבודה הסוציאלית.

alt = "עבודה סוציאלית בפועל - הגברת הביקוש לאנשי מקצוע אקדמיים

הקורס מאופיין בשיעור גבוה של ניסיון מעשי. בנוסף לצוות ההוראה המומחה, הסטודנטים מכניסים את הניסיון המעשי שלהם לקורס, תוך שהם משקפים על התרגול עם הידע התיאורטי שרכשו במהלך לימודיהם.

לאחר סיום המוצלח של התואר הראשון = "סוציאלי והסמכה נוספת כעובדת סוציאלית מוכרת / עובדת סוציאלית או עובדת סוציאלית , ישנם מגוון נקודות מבט מקצועיות לבוגרים. עובדים סוציאליים עובדים בעבודה סוציאלית של ילדים ונוער, ייעוץ חוב, ב בתים וקבוצות מגורים, בסיוע אזרחים ותיקים, בניהול מועדונים ועמותות, במרכזי ייעוץ, במשרדי בריאות, בשירותים חברתיים כלליים, בשיקום אנשים עם מוגבלות, במרכזים לחינוך משפחתי, במרכזים סוציו-תרבותיים ובמוסדות הכשרה או במחוז בין-תרבותי עבודה קהילתית.

תקופה רגילה

למידה מרחוק: 8 סמסטרים 180 ECTS

תקופת המחקר בפועל ניתנת להארכה ללא תשלום עד 4 סמסטרים על פני תקופת המחקר הרגילה.

בסיס

עם כמות מספקת של משתתפים בסמסטר החורף (אוקטובר) ובסמסטר הקיץ (אפריל)

הסמכה

הסמכה של תוכנית תואר על ידי סוכנות ההסמכה AHPGS.

שכר הלימוד

למידה מרחוק: 207.00 אירו לחודש (סכום כולל של 10,711.00 יורו בתוספת דמי בחינה חד פעמיים של 775.00 יורו - כולל הנפקת התעודה להכרה במדינה כעובדת סוציאלית / פדגוג סוציאלי (ישן = "עבודה סוציאלית").

טופס מחקר

למידה מרחוק עם אירועים פנים-אל-פנים אמיתיים או מקוונים: למידה מרחוק מתרחשת לסירוגין בין לימוד עצמי עם ספרי תרגילים וסמינרי שבת של כל היום (כ -12 שבתות בסמסטר) באחד ממרכזי הלימוד הארציים שלנו או באינטרנט ב"האולם ההרצאות הווירטואלי "של קמפוס האינטרנט של דיפלומה.

בסמסטר החמישי, ה -6, השביעי וה -8 מתוכנן שלב מעשי בן 100 יום ל"הכרת מדינה "; ניתן לקחת בחשבון פעילות מקצועית בתחום העבודה הסוציאלית במקביל לקורס.

דרישות קבלה

כניסה להשכלה גבוהה כללית, בדיקת האמן או בהתאם לרגולציה על גישה המוסמכת מקצועי ולהשכלה גבוהה במדינת הסן, או

השלמת לפחות 400 שעות של הכשרה מקצועית לקידום, מכללה טכנית או אקדמיה מקצועית או מינהלית או

בחינה סופית בחניכות מוכרת מדינה, אחריה לפחות שנתיים של פעילות מקצועית ועבר מבחן כניסה נפרד לאוניברסיטה.

לקבלת מידע נוסף על כישורים מיוחדים, אנא צור קשר עם DIPLOMA Hochschule. מועמדים שאינם עומדים בדרישות שהוזכרו לעיל עשויים להשתתף בקורס כמבקרים אורחים אם אישור הגישה הוא בתוך מקסימום. 2 סמסטרים מושגת.

עבור מעלות זרות, שוויון עבור הודאה יש להוכיח.

דוחות

תואר ראשון באמנויות (BA) והכרה ממלכתית כעובדת סוציאלית / עובדת סוציאלית.

הבוגרים מקבלים תעודת רווקים ותעודה, כמו גם "תוספת תעודה" ו"תעתיק רשומות "שנכתבו באנגלית, המזהים אותו / היא בינלאומית כאקדמאי עם תואר ראשון. בנוסף, המדינה מוכרת כעובדת סוציאלית.

תוכן הקורס

המספר הכולל את עבודת התואר הראשון הוא 15 מודולים. באזור הבחירה החובה אתה יכול לבחור אחד מגדולי המפתח הבאים:

  • alt = "עבודה סוציאלית עם ילדים ומתבגרים
  • ייעוץ פסיכולוגי-חברתי ובריאות
  • אתגרים מקצועיים בעבודה סוציאלית באמצעות מדיה דיגיטלית.

הקורס "alt =" עבודה סוציאלית "מעביר גם ידע ויכולות ליבה מקצועיות בתחומים הבאים, בין היתר (לקבלת סקירה מלאה, ראו מודולים ואירועים במידע נוסף):

  1. יסודות אתיים, סוציו-פילוסופיים, סוציולוגיים, חינוכיים, פסיכולוגיים, רפואיים, תקשורתיים, יסוד משפטי ופוליטי לעבודה סוציאלית.
  2. תיאוריות ושיטות עבודה סוציאלית
  3. ניהול, ארגון וניהול בעבודה סוציאלית
  4. alt = "עבודה סוציאלית בהקשר תרבותי
  5. מגדר ומגוון
  6. תקשורת, עבודת צוות, ניהול סכסוכים

יישומים

עם התואר הראשון והתעודה המקצועית בשם "Staatl. עובדת סוציאלית מוכרת / עובדת סוציאלית / עובדת סוציאלית / "יש לך מגוון רחב של אפשרויות קריירה. תואר ראשון מצליח הוא גם הבסיס לתואר שני, שבתורו יכול להוביל לדוקטורט.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... קרא יותר

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. קרא פחות
באד סודן-אלנדורף , אאלן , באדן-באדן , ברלין , בוכום , בון , פרידריךשאפן , המבורג , האנובר , היילברון , קייזרסלאוטרן , קאסל , קיצ'שר , מגדבורג , מיינץ , מנהיים , מינכן , אוסטפילדרן , וירצבורג , רגנשטאף , נירנברג , ויסבאדן , וופרטל , גרמניה מקוונת + 23 יותר פחות