תואר ראשון באמנויות ביחסים בינלאומיים

כללי

תיאור התכנית

יחסים בינלאומיים הם רב-תחומי המשלב קורסים מהיסטוריה ופוליטיקה עם לימוד שפה זרה מודרנית. זה נועד להכין סטודנטים למחקר נוסף ביחסים בינלאומיים או לתעסוקה עתידית בממשל או בעסקים. חלק מהבוגרים ממשיכים ללימודי תואר שני במשפטים, יחסים בינלאומיים, היסטוריה ופוליטיקה. מאז הקמת התוכנית בשנת 1983 מונו כמה בוגרים לקצינים בשירות החוץ האמריקני.

בוגרי היחסים הבינלאומיים האחרונים המשיכו את לימודיהם בבתי ספר יוקרתיים לתואר שני כמו ג'ונס הופקינס, קיימברידג 'ואוקספורד. שישה מגדולי היחסים הבינלאומיים מאז 2009 זכו גם הם בפרסי Fulbright התחרותיים למחקר או להוראת אנגלית כשפה שנייה.

לסטודנטים אפשרויות רבות ללמוד מחוץ לארצות הברית. תכנית הלימודים היחידה של קורנל בכל פעם מקלה על קורסים הנלמדים מחוץ לקמפוס, במדינות כמו אוסטריה, פולין, ניו זילנד, טורקיה, ספרד, צרפת, ארגנטינה, הודו, יפן והפדרציה הרוסית. התלמידים מבצעים גם פרויקטים מחקריים עצמאיים או לומדים סטאז 'בחו"ל; העבודות האחרונות התרחשו באינדונזיה, טנזניה, הודו, אוסטריה וסין.

היתרונות של קורס אחד בכל פעם

תוכנית הלימודים היחידה של קורנל בכל פעם מעניקה לסטודנטים ליחסים בינלאומיים את האפשרות לנסוע מחוץ לארה"ב על מספר רב של לימודים בחו"ל במהלך זמנם בקורנל. טיולים קצרים יותר נוחים. זה גם הרבה יותר קל להתאים זמן לימודים לחו"ל לתוכנית אקדמית עם יותר ממרכזי אחד, מכיוון שסטודנטים לא צריכים ללכת לסמסטר שלם כדי לצאת לטיול. לוח השנה מקלים על פרויקטים פרטניים בקמפוס שכן הוא מאפשר לתלמידים להתמקד באופן אינטנסיבי בפרויקט מבלי שהם צריכים לחלק את תשומת ליבם בין שיעורים אחרים. לבסוף, לפעמים יש לסטודנטים הזדמנות לחסום במהלך השנה הבוגרת שלהם כדי להתכונן לבחינות הכניסה לבתי הספר לתארים מתקדמים, לבחינת שירות החוץ או לבקשות עבודה.

עיקרי התוכנית

שליטה בשפה

על התלמידים להשלים שנתיים של לימוד שפה זרה מודרנית. מרבית הסטודנטים לומדים בחו"ל, אם כי יש להם אפשרות לבחור לפחות קורס אחד מחוץ לארה"ב או להמשיך לשטף נוסף בשפה זרה מודרנית דרך כיתת שפה ברמה 301.

בינתחומית

בנוסף לקורסי שפה, מגדלי היחסים הבינלאומיים נדרשים לעבור קורסים במחלקות להיסטוריה ופוליטיקה. הסטודנטים לוקחים ארבעה קורסים בפוליטיקה, כולל פוליטיקה בינלאומית, מדיניות חוץ אמריקאית, ובחירה בין שניים מהבאים: ארגונים בינלאומיים, כלכלה פוליטית בינלאומית, כלכלה פוליטית של מדינות מתפתחות, נשים ופוליטיקה, מגדר ופיתוח, ואסטרטגיות להקלת העוני . הסטודנטים לוקחים שלושה קורסים בהיסטוריה, כולל היסטוריה אירופאית מודרנית, לוחמה וחברה והיסטוריה של יחסים בינלאומיים ודיפלומטיה. לסטודנטים יש גם אפשרויות בכלכלה ומחלקות קשורות אחרות.

דרישות

המפתח מורכב מהדרישות הבאות, בסך הכל אחד עשרה קורסים לפחות. תנאים מוקדמים מציינים היכן שהם כבר לא חלק מהמרכז. לפני ההרשמה מדי שנה, הוועדה ליחסים בינלאומיים תודיע בפני הגדולים אילו קורסים נוספים, אם בכלל, יסכמו לדרישות.

 • 1. מיומנות ברמת 205 בשפה זרה מודרנית, כפי שמעידים השלמת ה- FRE 205, GER 205, JPN 205, RUS 205 או SPA 205; או מיקום לרמת 300 של שפה מודרנית בבחינת השפה בקורנל; או אשראי העברה שווה ערך.
 • 2. ECB 101 וקורס נוסף אחד בכלכלה בינלאומית או כלכלה פוליטית שנבחרו מ- ECB 223 (תנאי מוקדם נוסף: ECB 102), ECB 261, POL 346 (תנאי מוקדם: POL 143), או POL 349.
 • 3. ארבעה קורסים בפוליטיקה בינלאומית:
  • א. POL 142
  • ב. POL 333 או POL 348
  • ג. שני קורסים שנבחרו מתוך POL 330 (דרישה מוקדמת: POL 143), POL 331 (דרישה מוקדמת: POL 143), POL 332, POL 333, POL 334 (דרישה מוקדמת: POL 143), ו- POL 348.

 • 4. שני קורסים בתולדות היחסים הבינלאומיים שנבחרו מתוך HIS 104, HIS 210, HIS 256, HIS 304, HIS 315, HIS 317, HIS 323 ו- HIS 324.
 • 5. קורס אחד שקשור לאופן בו חברי תרבות / חברה אחרת רואים השתתפות בקהילה הבינלאומית, שנבחרו מ- FRE 206 (צרפת במגרב), FRE 255 (הגירה בסרט צרפתי ופרנקופוני), FRE 303 (תרבויות צרפת) והעולם הפרנקופוני), RUS 181 (מבוא לתרבות רוסית בספרות וקולנוע), RUS 282 (מרגלים ומדינות רוסיות במילים שלהם) ו- SPA 385 (תרבות ותרבות אמריקאית לטינית).
 • 6. ניסיון בחו"ל (כיתה, סטאז 'או לימוד עצמאי) הקשור ביחסים בינלאומיים, הגה באופן נרחב. באופן כללי, הוועדה תקבל כל לימוד בחו"ל המוצע באנתרופולוגיה, בשפות המודרניות בשפות קלאסיות ומודרניות, כלכלה, היסטוריה, פוליטיקה וסוציולוגיה. לקורסים בתחומים אחרים ראו להלן. כחלופה, התלמידים עשויים להשלים את FRE 301, GER 301, JPN 301, RUS 301 או SPA 301.
 • 7. כאבן דרך לגיבוש העיקרי, השלמת פרויקט עצמאי ( IRE 390) או עבודת כבוד בכירה הקשורה ביחסים בינלאומיים, שהוגשו באופן כללי, עם חבר סגל מרכזי בתוכנית היחסים הבינלאומיים. יש להשלים את זה לאחר שלפחות שמונה קורסים אחרים (או שקולים) נספרו למרכז הראשי.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Cornell College has been changing lives and changing educational norms since 1853. Located in Mount Vernon, Iowa, Cornell was the first college west of the Mississippi to grant women the same rights a ... קרא יותר

Cornell College has been changing lives and changing educational norms since 1853. Located in Mount Vernon, Iowa, Cornell was the first college west of the Mississippi to grant women the same rights and privileges as men, and, in 1858, to award a degree to a woman. קרא פחות