תואר ראשון באמנויות בתמונות

כללי

תיאור התכנית

המחלקה לתיאטרון, מחול ותנועה מוקדשת אך ורק להכשרה ולחינוך של סטודנטים לתואר ראשון בתחומי המחול, הקולנוע והתיאטרון. תוכניות אלה להוביל את תואר ראשון באמנויות ואת תואר ראשון של מעלות אומנויות.

החוג לתיאטרון, מחול ותמונות הוא מוסמכת על ידי קוד אוהיו מתוקן לדרוש הכשרה מוקדמת מסוימת או כישרון להרשמה לתוכניות ספציפיות, וכל אחת מחמש תוכניות תואר BFA יש קריטריונים ספציפיים להתקבל לכל רמה של הכשרה. תלמידים בכל התחומים חייבים להרוויח מינימום GPA של 2.0 עד סוף השנה הראשונה כדי להמשיך באמנויות תיאטרון הגדולות. סטודנטים המעוניינים להתקבל ללימודי המשך, תיאטרון / תיאטרון מוסיקלי או ריקוד חייבים לעבור בהצלחה אודישן או ראיון. העברת תלמידים מתקבלים לתוכניות BFA על בסיס אודישן מוצלח, ראיון או מצגת תיק. המחלקה מקיימת מדיניות קבלה פתוחה לסטודנטים המעוניינים להשתלב בתכניות BA במחקרי תיאטרון ותולדות קולנוע, תיאוריה וביקורת, ותכניות BFA בתכנון / ייצור טכנולוגיה ותמונות.

כל התלמידים שחוזרים לאחר היעדרותם של שלושה סמסטרים רצופים או יותר רצופים, חייבים להגיש בקשה נוספת לפקולטה על מנת לקבל את ההרשמה לתוכנית, ועל פי שיקול דעתה של הפקולטה, הם עשויים להידרש לספק את דרישות התוכנית שבתוקף בעת ההרשמה מחדש. פרטים על מדיניות הקבלה וההשגחה מפורטים בחוג לתיאטרון אומנויות הסטודנטים .

סרטים

התוכנית בתנועה מציעה מחקר של הסרט כמו אמנות. תוכנית הלימודים מציעה שתי אופציות: תואר ראשון באמנויות תואר בתיאטרון עם ריכוז בהפקת תמונות ו תואר ראשון באמנויות בתיאטרון עם ריכוז בתנועה קולנוע תמונות, תיאוריה, וביקורת.

למה לבחור תמונות תנועה?

עבודות הסרט של הפקולטה, סטודנטים ו בוגרים של המדינה רייט Motion תמונות התוכנית הוכרו על ידי כמעט כל פרס בתעשייה הגדולות, כולל האקדמיה של Motion Picture Arts and Sciences ואת האקדמיה של הטלוויזיה לאמנויות ומדעים. הפקולטה המצטיינת שלנו של אנשי מקצוע בתחום הקולנוע מוקדשים להכשרת מנהיגים עתידיים בהפקת סרטים, כמו גם בתולדות הקולנוע, בתיאוריה ובביקורת.

מדינת רייט Motion תמונות התוכנית מציעה שתי מעלות. תואר ראשון באמנות (BFA) ב Motion ייצור תמונה היא תוכנית סלקטיבית מאוד שנותן לתלמידים הכשרה מעמיקה למקצועות הקשורים באופן הדוק הייצור הסרט תוך מתן הזדמנויות לפתח את היצירתיות שלהם ללמוד את המדיום הסרט. בוגר תואר ראשון (BA) בתולדות הקולנוע, תיאוריה וביקורת משלב את רוחב החינוך לאמנויות ליברליות עם הערכה מיוחדת של ההיבטים האסתטיים, החברתיים, האידיאולוגיים וההיסטוריים של הסרט.

הסטודנטים שלנו זכו לשבחים בינלאומיים ובינלאומיים בהצגות בפסטיבלי קולנוע מרכזיים. הבוגרים שלנו עברו במהירות לתוך קריירה מוצלחת והיום עושים שמות לעצמם בכל ההיבטים של תעשיית הקולנוע.

קריירה

רייט בוגרי המדינה עובדים כמעט בכל מרכיבי הסרט וטלוויזיה בתעשייה. הם מחזיקים בעמדות כגון פרסום מנהל קריאייטיב, צלם הוליווד, מפיק סרטים, אמן אפקטים מיוחדים במחשב, צלם, סופר, אמן קולנוע ומעצב נופי, אמן לוח התכנון, חבר צוות, במאי, מעצב גרפי של DVD, מומחה לטכניקולור ועורך סרטים, בין היתר.

סטודנטים אשר מרוויחים את BFA בהפקת סרטי קולנוע עשויים להיות זכאים לתפקידים בקולנוע, בטלוויזיה, ביחסי ציבור, בפרסום או בתעשייה, עם חברות הפקה קולנועיות מקצועיות בהוליווד או במקומות אחרים, או כיוצרים עצמאיים. התואר יכול גם להכין סטודנטים לקריירה בתחומים הקשורים לעיתונאות, תסריטאות או ניהול של ארגונים לאמנויות.

תואר ראשון בתנועה (Motion Pictures) הוא תואר כללי באמנות ליברלית המכין את הסטודנט לכניסה למקצועות הדורשים ידע על תרבות עכשווית וסרט. סטודנטים המסיימים את תואר ראשון יכולים להמשיך בלימודים לתואר שני בקולנוע ובהמשך תעסוקה כסופר או מורה מקצועי באוניברסיטה. האפשרויות המקצועיות שלהם כוללות גם עבודה עבור ארכיון סרטים, פסטיבל, ספריה, מוזיאון, מועצת האמנויות, הסרט או חברת הפקה וידאו, או המו"ל.

הוֹדָאָה

Motion תמונות התוכנית באוניברסיטת Wright State University היא סלקטיבית מאוד בכל שנה של התוכנית אבל פועלת עם הודאה פתוחה במהלך הסמסטר הראשון. אם אתה זכאי להרשמה Wright State University , אתה יכול להירשם Motion תמונות קורסים במהלך השנה הראשונה שלך. התלמידים צריכים להשיג את הציון של A או B ב הראשון נדרש Motion תמונות בכיתה להפגין מיומנות בכל שנה על מנת להישאר בתוכנית BFA Motion תמונות הפקה. התלמידים המצליחים בתכנית הם אלה שהם קוראים וסופרים מוכשרים, בנוסף להערכה של הסרט.

תהליך הקבלה

סטודנטים פוטנציאליים צריכים להגיש בקשה להתקבל לאוניברסיטת Wright State University .

העברת זיכויים

העברת תלמידים יכולה להתקבל לתוכנית לאחר תהליך הקבלה האוניברסיטאי המוצלח. עם זאת, התוכנית מיועדת ארבע שנים של הכשרה והעברה סטודנטים יכולים לצפות לקחת לפחות ארבע שנים כדי לסיים את הלימודים, למרות ששנתיים האחרונות לא יכול להיות במשרה מלאה. אין קורסים שנלקחו במקום אחר עשויים להחליף תחומים מסוימים של Motion Pictures.

הקורסים הזכאים להעברה כוללים קורסי השכלה כללית, צילום, מוסיקה, אמנות או קורסים לטלוויזיה, העשויים למלא את הדרישות הקשורות לתואר ראשון או לתואר ראשון, וכן קורסים שונים העשויים למלא את נקודות זכות הבחירה. האוניברסיטה בדרך כלל בעקבות מדיניות ליברלית בקבלת אשראי, המאפשר כמעט כל זיכויים שנצברו על מוסד מוכר מן הקורסים שבהם התלמיד הרוויח "C" או יותר. משרד הרשם אחראי לקבוע אילו זיכויים זכאים להעברה.

מלגות

המחלקה לתיאטרון, מחול ותנועה מציעה מגוון של מלגות המבוססות על כישרון, ביצועים אקדמיים וצרכים כספיים. החל משנת הלימודים הראשונה שלהם, סטודנטים Motion תמונות זכאים להגיש בקשה למלגות סיוע כספי ישירות מהאוניברסיטה. לאחר שנת הלימודים הראשונה, תלמידי "Motion Pictures" זכאים להגיש מועמדות למלגות המצטיינות במחלקה לתיאטרון.

מלגות המחלקה כוללות:

 • מלגת טום הנקס
 • מלגת אוגסבורגר / אסטבז, שנוצרה על ידי מרטין שין
 • אומנויות תיאטרון
 • מלגת כוכב עולה

מלגות כישרון מוענקות לשנה אחת לסטודנטים בפעולה, מחול, הפקת סרטים, עיצוב / טכנולוגיה. סטודנטים בכל המגמות זכאים להגיש מועמדות כל שנה למלגות הצטיינות. למרות התחרות על מלגות הוא נלהב, המחלקה מספקת תמיכה נדיבה לסטודנטים מוסמך לאורך ארבע שנות לימוד שלהם כדי לאפשר להם להשלים את התואר.

פרסים ופסטיבלים

 • פרסי גלובוס הזהב
 • פרסי אמי
 • אוסקר מועמדויות
 • פרס חבר השופטים לפסטיבל, פסטיבל אינטרנסיונל דה סינמה, פורטוגל
 • הפסטיבל הבינלאומי לקורק, אירלנד
 • פסטיבל הסרטים הבינלאומי בקלגרי, קנדה
 • פסטיבל לוקרנו הבינלאומי, שוויץ
 • הפסטיבל הבריטי לסרטים קצרים, לונדון
 • פסטיבל סאנדנס
 • ניו יורק אקספו של סרט קצר ווידאו
 • פסטיבל בוץ גדול
 • פסטיבל מריה שחור
 • אזרח ג 'יין פסטיבל הסרטים
 • פסטיבל שרלוט
 • קולג 'ופסטיבל סרטים עצמאי
 • פסטיבל הסרטים הבינלאומי באתונה
 • דוד וולפר סרט תיעודי
 • מרכז וקסנר
 • יוסטון פסטיבל הסרטים הבינלאומי
 • דנבר פסטיבל הסרטים הבינלאומי
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... קרא יותר

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. קרא פחות