תואר ראשון באמנות

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

על ידי רודף אמנות הגדולות ב Whittier College , תוכלו למצוא את עצמך בתוך אחד מרכזי האמנות החיוניים ביותר בעולם - לוס אנג' לס.

בין אם לומדים מיומנויות אמנותיות מסורתיות כמו ציור ופיסול או לומדים את ההשפעה התרבותית של המדיה החזותית, התלמידים המתמחות באמנות ב- Whittier College יקבלו את האוריינות החזותית הנחוצה כדי להיות משתתפים פעילים בתרבות החזותית המשותפת שלנו.

המרכז מציע לתלמידים ארבע דרכים ייחודיות ללמוד אמנות:

סטודיו לאמנות

מסלול זה מדגיש את המושגים, החומרים, השיטות והצורות הנפוצות ביותר ביצירת האמנות העכשווית.

היסטוריה של האמנות ותרבות חזותית

מסלול זה לומד את ביצוע, מחזור, וקבלת תמונות על פני זמן ותרבויות.

תוכנית הלימודים המאוזנת

מסלול זה מציע תובנות מאוזנות הן באמנות הסטודיו והן בתולדות האמנות ובתרבות החזותית ומומלץ לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום החינוך לגילאי 12.

אמנות דיגיטלית

מסלול זה מתמקד ביישום מסחרי של אמנות חזותית ועיצוב עקרונות בהפקת תוכן יצירתי עבור פלטפורמות מדיה שונות.116978_12.jpg

סטודיו לאמנות מסלול

הסטודיו לאמנות מסמל את המושגים, החומרים והשיטות הנפוצים ביותר ביצירת אמנות עכשווית. באמצעות סדרה של כיתות הסטודיו על הידיים, התלמידים יכולים לחקור ציור, ציור, צילום דיגיטלי, פיסול, ו printmaking בין היתר. באמצעות הדגש המוקדם על שליטה על המדיומים והטכניקות ועל הדגש מאוחר יותר על פיתוח מושגי, המסלול מכין את התלמידים לעסוק בביטחון בתהליך יצירת האמנות. קורסים בתולדות האמנות ובתיאוריה, מציעים קורסים באולפן כדי לספק לתלמידים הבנה מעוגלת היטב של האופן שבו עבודתם נוגעת הן לעבר והן להווה.

כיתות מבוא

מרכיב זה מורכב משלושה סוגים בסיסיים: עיצוב דו מימדי, עיצוב תלת מימדי, ציור וקורס סקר בתולדות האמנות - רלוונטי לכל עיסוק באמנות הסטודיו.

כיתות ביניים

בקטע זה של התלמידים העיקריים מתקיימת קבוצה מתקדמת יותר של כיתות נדרשות - ציור, אמנות דיגיטלית, פיסול, אמנות עכשווית (מחזור היסטוריה באמנות) וסמינר המציג את התלמידים לנושאים עכשוויים ולמנהגים בהפיכת האמנות.

כיתות מתקדמות

השיעורים המתקדמים הם אלה שבהם התלמידים משיגים את הפוקוס המוגבר ואת התחכום שלהם ביצירותיהם. השיעורים בשכבה זו כוללים שני שיעורים מתקדמים ברוח אחת של אמנות (ציור, ציור, פיסול או אמנות דיגיטלית) סמינר מתקדם באמנות ובפרויקט הבכיר.

זוהי תוכנית התפתחותית שמטרתה להביא את התלמידים מקדמת התקדמות מוקדמת כאמן למסקנה מפותחת. מאפיין חשוב של תוכנית קטנה ואינטימית זו היא שהיא מתאימה היטב להגיב על מטרות ויכולות אינדיווידואליות. אלה הזקוקים להרבה מבנה והדרכה מקבלים אותה, ויותר אנשים שאפתניים ועצמאיים מקבלים תמיכה נלהבת במאמציהם.116979_14524-20190620-102946-WC2.jpg

היסטוריה של האמנות

תולדות האמנות

כיתות מבוא

שיעורי מבוא מוגדרים כקורסים רחבים בהיקפם, כגון אמנות 206 אמנות מערבית, 1400-היום או אמנות 211 אמנויות הבעה של אפריקה (צולבות עם אנתרופולוגיה 321). קורסים אלה לא צריך לקחת ברציפות. הסטודנטים נדרשים לקחת שלושה קורסים מתוך קטגוריה זו, הכוללת את ארט 206, אמנות 211, אמנות 205 אמנות מערבית, פרהיסטורי 1400 ואמנות 207, סקר היסטורי של אמניות ממערב מ -1550 ועד היום.

כיתות ביניים

כיתות ביניים מוגדרות כקורסים עם מיקוד צר יותר בזמן או בחלל, כגון Art 367 Art of the 18enth Century או Art 381 Art of Mexico. קריאה בקורסי ההיסטוריה של האמנות הבינונית יכולה להיות מאתגרת, וסטודנטים הלומדים קורסים אלה יהיו בעלי מטלות כתיבה המבקשים מהם לחבר מקורות ראשוניים לתמונות שהם לומדים בכיתה. יש לקחת חמישה קורסים ברמה זו. בדרך כלל התלמידים לוקחים אמנות 381 אמנות מקסיקו, אמנות 370 אמנות עכשווית, אמנות 369 גיל דאדא וסוראליזם, אמנות 368 גיל של אימפרסיוניזם, ואמנות 382 אמנות של אמריקה ספרדית קולוניאלית.

קורס מתקדם

בשנתם הצעירה או הבוגרת, התלמידים לוקחים את ארט 392, הסמינר המתקדם בתולדות האמנות. בקורס זה, התלמידים יוצרים עבודה מקורית בתולדות האמנות. בנסיבות רגילות, הצגה פומבית של התלמיד, המתרחשת בקולוקווי בחודש דצמבר, מתפתחת מתוך המטלות שנוצרו עבור קורס זה. אולפן הקורס (כל קורס באולפן האולפן) הנדרש על ידי תלמידי המסלול להיסטוריה של האמנות, יכול לקחת בכל עת. סטודנטים לעיתים קרובות להגשים אותו על ידי קורס של שלושה שבועות ינואר טווח.

ההיסטוריה של האמנות אינה תוכנית התפתחותית. היא נועדה להקל על מיומנות כפולה, המחזקת את בסיס הידע של התלמידים שעושים היסטוריה של האמנות. מיגזרים כפולים במיוחד בתחום זה כוללים היסטוריה של האמנות / היסטוריה, תולדות האמנות / פילוסופיה יישומית, ותולדות האמנות / צרפתית. סטודנטים להיסטוריה של האמנות משלימים לעתים קרובות דו-חוגי, וכן קטין בלימודי התרבות הצרפתית או במגדר ובלימודי נשים, שבהם קורסים להיסטוריה של האמנות שלהם נחשבים פעמיים, הן עבור הגדולות והן של הקטין.116976_14524-20190620-102939-WC1.jpg

אמנות דיגיטלית

אמנות דיגיטלית

מסלול הלימודים המאוזן

מסלול זה מאפשר איזון בין סטודיו לאמנות ותולדות האמנות ותרבות חזותית. זה נועד לענות על הצרכים של התלמידים עם עניין רב בשני תחומי המחקר, והוא מספק גם הרבה רוחב הנדרש על ידי סטנדרטים הסמכה המורה באמנות. הסטודנטים יהיו חשופים למגוון רחב של טכניקות יצירת אמנות ברמה המקדמת, הבינונית והמתקדמת, וכן ייקחו מספר קורסים המתמקדים בהיסטוריה של האמנות והתרבות החזותית.

אומנות

שוכנת במרכז לאמנות וורמן, המחלקה לאמנות

רווחים אלה כולל מעבדה דיגיטלית, ציור

המרכז לאמנות, שהיה פעם גימנסיה ורדמן ו ביתו של תוכנית אתלטיקה משורר, עדיין שומרת על רשתות הכדורסל המקורי, bleachers, ואת לוח התוצאות מלפני עשרות שנים - באמת ייחודי, נוסטלגי, ויצירתי עבור הקהילה האמנותית של Whittier אמנות.

מעבדה דיגיטלית

המעבדה הדיגיטלית, הפתוחה מדי יום לסטודנטים הלומדים בקורסים דיגיטליים, מצוידת ב -15 תחנות iMac 27 אינץ ', תחנות שטוחות, שקופיות / סרטים ומדפסות צבעוניות של Epson. כל תחנות העבודה יש Adobe Photoshop CS5, Lightroom 2, וכן מגוון של תוכנות אחרות. סטודנטים הלומדים קורסים צילום דיגיטלי יש גישה לאחר שעה למעבדה.

ציור

סטודיו זה כולל כנים, שולחנות וציוד אחר לשימוש בפיתוח רישומים וציורים. קיר הסטודיו של החלונות מציע שפע של גישה לאור טבעי, בעוד floorplan פתוח מאפשר למגמות כדי להקיף את סביבות העבודה הפרט.

סטודיו

סטודיו printmaking כולל עיתונות Takach והוא מוגדר עבור תהליכי ההדפסה הלא רעילים.

סטודיו לפיסול

מתקני הפסל כוללים חנות עץ מלאה, סטודיו לריתוך, סטודיו לקרמיקה, מגוון כבשני יריות, חדר זיגוג ומספר מקומות עבודה גדולים ופתוחים.

גלריה גרינליף

גלריית גרינליף, השוכנת במנדנאל ההיסטורית בקמפוס ויטייה, מפעילה לוח תצוגה מלא, המציג עבודות של אמנים עכשוויים ולאומיים עכשוויים, ומציע הרצאות אמן וקבלות פנים. היא גם מארחת מגוון של תערוכות סטודנטים.

ידיים על למידה באמנות116974_14524-20190620-103020-WC12.jpg

גילוי באמנות

הסטודנטים נהנים הזדמנויות להציג את האמנות הם שופכים את זמנם ופיתוח כישרון לתוך.

הצג את האמנות שלך

פסל של ספלי תה קסמים תוקפים קומקום תהום. עקבות כהים המוליכים אל קיר הגלריה לאמנות, וענפי עצים צומחים ממנה. דיוקן של אישה קשורה בשערה.

אלה הן רק כמה יצירות אמנות מדהימות רבות אשר הוצגו על גלריית גרינליף של Whittier College 'שלווה - וכל אחת מהן הופקה על ידי סטודנטים.

בסוף כל שנת לימודים מוצגת עבודתם של התלמידים בגלריה וזכאים לקבל פרסים. חלקים רבים נרכשו על ידי משרד הנשיא בעבר עבור התקנה במקומות אחרים בקמפוס.

מעורר שיחה עם פסלים חסרי בית

מחוץ לדיל הול, דמות חסרת בית דחפה עגלת קניות עמוסה בכבדות לפניהם, תוך כדי משיכה שנייה. מחוץ למדע הבוהק

הם לא אמיתיים - הם פסלים - אבל ג'אדה הנרי תכנן את המיצב שלה כדי להביא את תשומת לבם של אנשים למצוקתם של חסרי הבית. היא קיוותה פסלים השראה לאנשים להתנדב כדי לעזור לחסרי הבית, והוסיף כי "זה מתחיל בקמפוס. זה מתחיל ברחוב שממול. זה מתחיל בחיי היומיום ומה שאתה רואה ".

הפסלים היו יעילים. בחלל שלה בתוך מרכז האמנות של וורדן, היא בנתה את גופם מתוך מתכת והלבשה אותם במעילים ובמכנסיים שאפילו חנויות יד שנייה לא יכלו למכור. המעבר מחומרי גלם לפסלי קשקשים הוא כה יעיל, עד כי מרצה האמנות דייויד סלואן, שייעץ לג'אדה בפרויקט, טעה לרגע בעסקה האמיתית.

אמן את האמנות שלך

בתערוכת האמנות בגלריה גרינליף, פריטים מחלידים, מוכתמים או טבעיים, היו משובצים, מערבלים או פרצו חומרי בניין מודרניים. היוצר שלהם, דייוויס גרבר, יצר רגע קצר של לכידות בין ישן לחדש.

האמנות הגדולה נהנתה מאתגרי סדרת הפיסול, שאותה יצר באמצעות המלגה החמישית. התוכנית לשנה אחת מוענק על Whittier College מצטיין באמת Whittier College בוגר אמנות אשר מתכוונת להמשיך תואר שני של תואר אומנויות. עם גישה וורמן כושר, עמיתי לייצר גוף רשמית ו קונספטואלית קוהרנטית של עבודה עבור יישומי הלימודים שלהם.

"זה מאתגר את התהליך האינסטינקטיבי והחישובי שאני מסתמך עליו", אומר גרבר.

עדכון אחרון: יונ 2019

אודות בית הספר

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility.

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility. קרא פחות