תואר ראשון בארכיטקטורה

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תכנית האדריכלות שלנו שמה לה למטרה לספק לתלמידים את המיומנויות והידע המיוחד הנחוצים ליישום פתרונות יצירתיים ואחראיים בתחום האדריכלות. התוכנית מסייעת לסטודנטים להבין את תפקידם ואת אחריותם כאדריכלים בכל הקשר פיזי ותרבותי נתון, בין אם זה מקומי ובינלאומי. עם סיום התכנית יוכלו הבוגרים ליישם את הבנתם את החללים בכללותם ולהשתמש בידע שלהם על מערכות היחסים בין סביבות בנויות, טכנולוגיה והקשרים גאוגרפיים, חברתיים, סוציו-תרבותיים ופוליטיים כדי לפתור אתגרים ארכיטקטוניים מורכבים. עם יחס צוותי הוראה גבוה לתלמידים המאפשר שפע של ייעוץ פרטני, כמו גם תכנית לימודים מעוצבת בקפידה, תכנית זו שמה לה למטרה לאפשר לסטודנטים לסיים את התואר עם פרספקטיבה מושחזת ותכנית מקיפה להתפתחותם המקצועית העתידית.

עובדות תוכנית

 • משך הלימודים: 4 שנים / 8 סמסטרים
 • נקודות: 240 ECTS
 • שפה אנגלית
 • תואר ראשון: תואר ראשון (BA)
 • מיקום: ברלין-שרלוטנבורג
 • התחלה: אוקטובר
 • עמלה: 660 € לחודש

להיות אדריכל עם תוכנית הלימודים שלנו בברלין הבינלאומי

תכנית BA אדריכלות מכינה אותך לקריירה העתידית שלך על ידי מושלמת המיומנויות היצירתיות, התכנוניות והמקצועיות שלך. במהלך התוכנית אנו נצייד אתכם בכל הכלים הדרושים להבנה ולתרומה לסביבה הבנויה בצורה אחראית חברתית וסביבתית בכל הקשר נתון. חשיבות מיוחדת לתכנית חשיבה יצירתית וביקורתית, כישורי פתרון בעיות, יכולת הסתגלות, השקפה בינלאומית, חוויה בין תחומית וכישורים בין תרבותיים.

אפשרויות קריירה

תכנית BA אדריכלות מכינה אותך לקריירה העתידית שלך על ידי שלמות מיומנויות היצירה, התכנון והמקצועיות שלך. במהלך התוכנית אנו נצייד אתכם בכל הכלים הדרושים לכם בכדי שתוכלו להבין ולתרום לסביבה הבנויה בצורה חברתית וסביבתית ויצירתית בכל הקשר נתון. חשיבות מיוחדת לתכנית חשיבה יצירתית וביקורתית, כישורי פתרון בעיות, יכולת הסתגלות, השקפה בינלאומית, חוויה בין תחומית וכישורים בין תרבותיים. לבוגרי ארכיטקטורה יש הזדמנויות עבודה שונות בשוק. לאחר סיום לימודיהם בברלין אינטרנשיונל, בוגרים יכולים לעבוד על יצירה ושינוי של מגוון טיפולוגיות ומאזניים. ישנן נקודות מבט שונות על משרות ומעסיקים כגון:

 • משרדי אדריכלות ועיצוב עירוני
 • חברות בנייה
 • תעשיית חומרי בניין
 • מוסדות תרבות ומוסדות
 • עיצוב מוצרי קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון
 • סוכנויות ירידים
 • עבודה עצמאית

כיצד ניתן להגיש בקשה לתוכנית הלימודים לתואר ראשון בעיצוב פנים?

תהליך הגשת הבקשה ללימודי פנים בברלין אינטרנשיונל הוא קל מאוד. אתה יכול בקלות ובבטחה לחלוק את המידע האישי שלך באמצעות פלטפורמת היישומים המקוון שלנו. לאחר קבלת הודעת אישור עם קישור, תוכל לטעון עותק של המסמכים שלך:

 • העתק של דרכון או תעודת זהות
 • העתק של תעודת בגרות עם תמליל (גרמנית Abitur / Fachabitur או שווה ערך). כמו כן, אנו זקוקים לתרגום רשמי של התעודה והתעתיק שלך לאנגלית או לגרמנית אם הם בשפה אחרת.
 • העתק של מבחן השפה האנגלית
 • תיק עבודות עם מקסימום 10 עבודות

בקשה לתוכניות לימודים (עדכון COVID -19)

הארכנו את מועד הגשת הבקשה עד 30 בספטמבר 2020. עבור סטודנטים בינלאומיים, אנו ממליצים להגיש את הבקשה עד ה -15 באוגוסט, כך שיהיה מספיק זמן לוויזה ולרשמיות הקשורות לנסיעות.

Q1. האם תהליך הבקשה זהה?

A1. כן, אנו מקבלים בקשות לצריכת סתיו 2020. אנו ממשיכים לקבל בקשות ולהציע הצעות לסטודנטים, כולל מועמדים בינלאומיים.

אם עדיין לא הגשת מועמדות, אך אתה מתכוון לעשות כן, עליך להגיש בקשה כמתוכנן. הצוות שלנו יכול לייעץ לך בכל תחומי הלימודים בברלין אינטרנשיונל.

אתה יכול להגיש את בקשתך 24/7 דרך פורטל הבקשות שלנו בכתובת: https://application.berlin-international.de/

Q2. האם המועד האחרון לבקשה ישתנה?

A2. כן, הארכנו את מועד הגשת הבקשה עד 30 בספטמבר 2020. עבור סטודנטים בינלאומיים, אנו ממליצים להגיש את הבקשה עד לתאריך ה- 15 באוגוסט, כך שיהיה מספיק זמן לוויזה ולרשמיות הקשורות לנסיעות.

רבעון שלישי. כיצד אוכל להגיש בקשה לויזה אם השגרירויות סגורות?

A3. אנא צרו קשר עם השגרירות או הקונסוליה הגרמנית במדינת מולדתכם כדי לברר על הליך הוויזה במצב הנוכחי.

רביעי. אם הויזה שלי מתעכבת, כמה מאוחר אוכל להתחיל ואיך אוכל להמשיך בעבודות הלימוד שלי?

A4 / BI יכול להבטיח את תחילת סמסטר הסתיו 2020, עם אפשרויות הוראה וירטואליות לסטודנטים, שאינם יכולים להתחיל את לימודיהם בקמפוס בזמן בגלל מגבלות נסיעה ב- COVID-19 או עיכובים באשרה. אותם סטודנטים יכולים להתחיל בלימודים באופן מקוון מארצות מולדתם ואז להמשיך בלימודים בקמפוס, ברגע שיוכלו לנסוע לגרמניה.

אנו יכולים להבטיח כי אנו מציעים הקבלה ללימודים מקוונים בקורסים במשך כל הסמסטר הראשון. התלמידים אשר מתקשים להגיע בזמן עקב מגבלות COVID-19 יצטרכו להגיע לגרמניה לכל המאוחר בתחילת הסמסטר השני, שהוא ה- 1 באפריל 2021.

ש 5. במקרה ותלמיד חדש לא רוצה להשתתף בשיעורים מקוונים, מה יהיה התהליך?

A5. סטודנטים שאינם יכולים להתחיל את לימודיהם בקמפוס בזמן בסמסטר הסתיו 2020 בגלל מגבלות נסיעה ב- COVID-19 או עיכובים בוויזה, יכולים להתחיל את הקורסים באופן מקוון מארצות מולדתם ולהמשיך בלימודים בקמפוס מייד לאחר שהם מסוגלים לנסוע לגרמניה. .

אם הם לא רוצים להתחיל את הקורסים ברשת, הם יכולים גם לדחות את תחילת הלימודים ללא עלות לצריכת הסתיו הבאה 2021. סטודנטים חדשים חייבים להתחיל בסתיו; התחלת אביב אינה אפשרית.

ש 6. האם סמסטר סתיו 2020 יתחיל בזמן?

A6. סמסטר הסתיו 2020 יחל מאוחר מהמתוכנן במקור:

 • ימי קבלת פנים: חדשים: 28.10.2020 - 30.10. 2020
 • תחילת תקופת ההוראה: חדשה: 2.11.2020
עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... קרא יותר

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. קרא פחות