תואר ראשון בארכיטקטורה

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

  • הפקולטה לארכיטקטורה
  • התואר שיש להשיג: תואר ראשון במדעים, מהנדס, אדריכל
  • משך: 4 שנים (8 סמסטרים, כולל התמחות של חודש בסמסטר ז ')
  • שפה אנגלית
  • נקודות ECTS: 240

architecture, gang, modern

תוכנית הלימודים מיועדת לאנשים המעוניינים ללמוד אדריכלות. הוא פותח כדי לחנך אדריכלים עתידיים הן בידע טכני והן בפיתוח המודעות שלהם בתוך ערכים אסתטיים ומונחים אנושיים. זה מאפשר לסטודנטים לפתח את המיומנויות הקשורות לעיצוב אזורים עירוניים הן באלמנטים של מעט אדריכלות, מתקני שירות ציבורי ופרויקטים עירוניים רב מרחביים.

הקורסים בתכנית הלימודים מבוססים על ידע בתחומים שמקורם במדעים טכניים: אדריכלות, אורבניזם, בנייה ואמנות, או היסטוריה של אמנות.

מטרת הקורס העיקרית היא להכין בוגרים - מהנדסי אדריכלים - לקריירה המקצועית שלהם ולהשתתפות מכוונת ומוכשרת בעיצוב האזורים המהווים את מרחב המחיה של יחידים וקבוצות.

דרישות כניסה

תעודת יציאה מבית הספר, שליטה טובה מאוד באנגלית, מכתב מקדים ותיק עבודות.

על התיק להכיל 5-10 עבודות שנעשו באופן אישי בכל טכניקה, בפורמט A3, כולל המינימום: 2 רישומים בשחור לבן של דמויות אנושיות, רישום אחד של קומפוזיציה המורכבת ממוצקים גיאומטריים, רישום אדריכלי אחד, עבודות אחרות בכל נושא. כמו גם את המקור, התמונות או הסריקות בגרסה דיגיטלית יש לשלוח.

אפשרויות קריירה

בוגרי לימודי המחזור הראשון מוסמכים להתחיל את דרכם המקצועית כעוזרים ובפיקוח ופיקוח על הבנייה בתחום התכנון העירוני ועיצוב חפצים אדריכליים יחד עם סביבתם. סיום לימודי המחזור הראשון מאפשר לבוגרים להמשיך את לימודי התואר השני.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... קרא יותר

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. קרא פחות