תואר ראשון בביולוגיה

כללי

תיאור התכנית

תואר ביולוגיה Assumption College

ביולוגיה היא לימוד החיים. ביולוגים חוקרים את המסתורין של החיים ברמה התאית, האורגניסטית ורמת האוכלוסייה.

בין אם אתה רוצה להשתמש בתואר ביולוגיה שלך כדי ללמוד וירוסים או מערכות אקולוגיות, אתה מרוויח ניסיון מעבדה נרחב על הידיים, כמו גם תמיכה חזקה וגישה קלה לפקולטה למדעי ההנחה, שהופכים מושגים מבוססי כיתה ומשמעותיים ומסייעים בפיתוח המחקר הטכני שלך מיומנויות. המרכז הטכנולוגי למדע המדינה, הממוקם בקמפוס בווסטרסטר, MA מספק מתקני מעבדה מצטיינים לסטודנטים הרודפים ביולוגיה ראשית כדי לבחון את התיאוריות המדעיות המורכבות והמתוחכמות שאתם לומדים בכיתה.

בוגרי מדעי הטבע מקבלים שיעור קבלה של 85% לבתי ספר לרפואה, וקצב הרשמה של 83% לסוגים אחרים של תוכניות רפואיות לתואר שני (רפואת שיניים ובתי ספר וטרינריים וכו '). להנחה יש הסכמי הבעה עם תוכניות בוגר תחרותי מאוד להציע לתלמידים שלנו הזדמנויות רבות עבור הודאה מובטחת ו / או תאוצה מואצת או מחקר מדעי אינטנסיבי.

ביולוגיה מייג'ור

סטודנטים הלומדים לתואר ביולוגיה לוקחים 16 קורסים במדעים, עם אפשרויות רבות לסטודנטים לביולוגיה לבחור אילו קורסים מתאימים את האינטרסים שלהם. מגמות ביולוגיה יכולות גם לקבל אשראי אקדמי עד שתי התמחויות ביולוגיה. בנוסף, התלמידים מקבלים בסיס חזק באמנויות הליברליות הרחבות יותר ומוכנים לקריירה בתחום הבריאות, המחקר, התעשייה והחינוך, וכן ללימודים נוספים בבתי הספר המקצועיים והמקצועיים.

ביולוגיה מינור

קטין בביולוגיה פונה לסטודנטים שיש להם עניין בתחום הקשור לבריאות, ללא קשר לגדול שלהם. קטיני ביולוגיה לוקחים חמישה קורסים במדעי הטבע שנבחרו בהתייעצות אחת עם יועץ מחלקה.

דרישות תואר ביולוגיה

סטודנטים הרודפים תואר ביולוגיה לוקחים 16 קורסים במתמטיקה ובמדעים, עם אפשרויות רבות לסטודנטים לביולוגיה לבחור אילו קורסים מתאימים את האינטרסים שלהם. בנוסף, ניתן לקבל זיכוי אקדמי עבור עד שתי התמחויות בביולוגיה. ביולוגיה קטינים לקחת 5 קורסים ביולוגיה שנבחרו בהתייעצות עם יועץ מחלקה.

התמחות והזדמנויות מחקר

ההנחה התלמידים נבחרו להשתתף במחקר תוכניות הקיץ במוסדות מחקר מרכזי ברחבי המדינה. כמו כן, הנחה מציעה בקמפוס קיץ הזדמנויות מחקר לסטודנטים ברמה העליונה המבקשים לסייע בפקולטה להנחה עם פרויקטים המחקר שלהם. סטודנטים שנבחרו למשרות מחקר קיץ יקבלו מלגה ודיור בקמפוס.

כל מומחי המדע מעודדים מאוד לקבל ניסיון מעשי ואשראי כמובן באמצעות התמחות בתחום עיסוקם במהלך השנה הזוטרה או הבכירה שלהם. התמחויות עבור אשראי אקדמי לתת לתלמידים מעשית, ניסיון מעשי, ומאפשר להם לחקור את אפשרויות הקריירה שלהם לפני סיום הלימודים.

הזדמנויות מחקר קיץ

מספר הולך וגדל של תלמידים בהנחה נבחרו להשתתף בתוכניות מחקר קיץ במוסדות מחקר מרכזיים ברחבי המדינה, כולל הקרן הלאומית למדע, המכון הלאומי לבריאות, האגודה האמריקאית לסרטן וקרן הסוכרת לנוער. כמו כן, הנחה מציעה בקמפוס קיץ הזדמנויות מחקר לסטודנטים ברמה העליונה אשר חלים לסייע בפקולטה להנחה עם פרויקטים המחקר שלהם. סטודנטים שנבחרו למשרות מחקר קיץ יקבלו מלגה ודיור בקמפוס.

בתי ספר למוסמכים וקריירות

בוגרי תואר ראשון או קטין בביולוגיה נכנסים למגוון תחומים, כולל רפואה, מחקר, הוראה ומכירות פרמצבטיות. הם גם לתארים מתקדמים במספר מקצועות בריאות כולל רפואה, רפואת שיניים, podiatry, רפואה וטרינרית, בית מרקחת, פיזיותרפיה וסיעוד.

להנחה יש הסכמי ביטוי עם מספר תוכניות לתואר שני, כך שההנחות לתלמידים ששומרים על מעמד אקדמי חזק יוכלו לקבל גישה מוכנה לתוכניות אלו.

עדכון אחרון: ספט 2018

אודות בית הספר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... קרא יותר

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. קרא פחות